Київський державний обласний центр пластичної хірургії

euro

Високе мистецтво наших пластичних хірургів визнано в Європі.
Директор центру пластичної хірургії Левицький Р.М. – хірург вищої категорії з 20-річним досвідом роботи у пластичній хірургії, який виконав понад 16 000 успішних операцій, є провідним пластичним хірургом однієї з найкращих клінік пластичної хірургії Німеччини.


04107, г. Киев ул. Баггоутовская 1
Київська обласна клінічна лікарня

Наші телефони та мессенджери:

044 332-56-46  093 499-93-21
096 842-89-87  095 626-45-23

Київський обласний центр пластичної хірургії , Київ, комплексне лікування та індивідуальний підхід у всіх областях косметики: передові методи лікування в естетичній та пластичній хірургії, високий професійний рівень лікарів, наявність самого сучасного обладнання дозволяє вирішити всі види пластичних, реконструкційних, естетичних проблем обличчя та тіла

Блефаропластика нижньої повіки

Блефаропластика нижньої повіки усуває вікові темні круги і мішки під очима через розріз, зроблений безпосередньо під віями.

Під час операції робиться розріз, який дозволяє підтягнути м’яз нижньої повіки, а також створює простір для обрізки і переміщення зайвої шкіри і жиру.

Які косметичні проблеми вирішує черезшкірна блефаропластика нижньої повіки?

  1. Обвислі і закриті повіки: при черезшкірної блефаропластиці нижніх повік зайвий жир видаляється, а шкіра очі і м’язи переміщаються, щоб поліпшити тонус нижніх повік і їх герметичність.
  2. Старіння і втома очей: видалення зайвого жиру за допомогою черезшкірної блефаропластики нижньої повіки омолоджує область під очима, забезпечуючи більш молодий і здоровий вигляд.

Хто є ідеальним кандидатом для процедури черезшкірної блефаропластики нижньої повіки?

Ідеальним кандидатом для черезшкірної блефаропластики нижньої повіки є літній кандидат з великим виступом жиру, значним надлишком шкіри і вираженими аномаліями orbicularis muscle (м’язи століття). Черезшкірна блефаропластика нижньої повіки не рекомендується пацієнтам з певними хронічними захворюваннями (такими як захворювання щитовидної залози і хронічний синдром сухого ока) або пацієнтам з витріщеними очима.

Який середній рівень відновлення, пов’язаний з процедурою черезшкірного доступу до блефаропластики нижньої повіки?

Після черезшкірної блефаропластики нижньої повіки у більшості пацієнтів виникають синці, оніміння, набряк і надмірне сльозотеча. Синці зазвичай проходять протягом одного тижня або десяти днів. Набряк можна зменшити за допомогою холодних компресів і сну з піднятою головою. У деяких кандидатів набряк може зберігатися від декількох тижнів до місяців.

Слід обмежити інтенсивну фізичну активність, контактні лінзи і перебування на сонці протягом двох тижнів. Дії, що викликають втому очей, такі як читання, перегляд телевізора і використання комп’ютера, повинні бути зведені до мінімуму.

Які потенційні побічні ефекти процедури черезшкірної блефаропластики нижньої повіки?

Потенційні побічні ефекти черезшкірної блефаропластики нижньої повіки включають підвищену видимість склери (білків очі), ектропіон (поворот нижньої повіки назовні), труднощі з закриттям верхнього і нижнього століття, нечіткість зору, рубці, кровотеча і зміни відчуттів.

Чого можна очікувати від результатів процедури черезшкірної блефаропластики нижньої повіки?

Результатом черезшкірної блефаропластики нижньої повіки є постійне, відразу помітне поліпшення нижньої повіки і області під очима після процедури. Зовнішній вигляд нижніх повік і області під очима завершиться протягом трьох-чотирьох місяців. Нижні повіки з часом будуть як і раніше схильні до ефектів старіння.

Що очікувати


Блефаропластика нижньої повіки за допомогою черезшкірного доступу усуває темні круги і мішки через розріз, зроблений безпосередньо під віями. Ось короткий посібник про те, чого очікувати до, під час і після блефаропластики нижньої повіки з черезшкірним доступом.

Висновок


Блефаропластика нижньої повіки – це операція на нижній повіці, призначена для омолодження шкіри під очима і особи шляхом зміни шкіри, жиру і м’язів під нижніми століттями. Темні кола, западини і мішки під очима можна звести до мінімуму, щоб відновити і омолодити загальний вигляд. Результати нижньої блефаропластики є негайними і постійними, але з часом вони будуть схильні до старіння.

Error: Only up to 6 widgets are supported in this layout. If you need more add your own layout.