Київський державний обласний центр пластичної хірургії

euro

Високе мистецтво наших пластичних хірургів визнано в Європі.
Директор центру пластичної хірургії Левицький Р.М. – хірург вищої категорії з 20-річним досвідом роботи у пластичній хірургії, який виконав понад 16 000 успішних операцій, є провідним пластичним хірургом однієї з найкращих клінік пластичної хірургії Німеччини.


04107, г. Киев ул. Баггоутовская 1
Київська обласна клінічна лікарня

Наші телефони та мессенджери:

044 332-56-46  093 499-93-21
096 842-89-87  095 626-45-23

Київський обласний центр пластичної хірургії , Київ, комплексне лікування та індивідуальний підхід у всіх областях косметики: передові методи лікування в естетичній та пластичній хірургії, високий професійний рівень лікарів, наявність самого сучасного обладнання дозволяє вирішити всі види пластичних, реконструкційних, естетичних проблем обличчя та тіла

Ліпомоделювання

Пересадка жиру (ліпомоделювання)

При Ліпомоделювання лікар вводить жир з інших частин вашого тіла в реконструйовану груди, щоб поліпшити її зовнішній вигляд.

На цій сторінці

  • Про перенесення жиру (Ліпомоделювання)
  • Коли використовується ліпомоделювання?
  • ліпомоделювання
  • після ліпомоделювання
  • Про нашою інформацією
  • Як ми можемо допомогти

Про перенесення жиру (Ліпомоделювання)

Ліпомоделювання (липофилинг) – це коли хірург видаляє жир (ліпо) з однієї області тіла на іншу. Його можна використовувати після реконструкції грудей або іноді до неї, щоб поліпшити зовнішній вигляд грудей. Ліпомоделювання також можна назвати ліпофілінга або трансплантацією власного жиру.

Коли використовується ліпомоделювання?

Ліпомоделювання можна використовувати в різних ситуаціях. Ваш хірург-реконструктор може надати вам додаткову інформацію і обговорити переваги і ризики ліпомоделювання.

Зазвичай це не робиться до повного загоєння реконструйованої грудей, що займає від 6 до 12 місяців.

Після реконструкції грудей

Після реконструкції грудей можуть з’явитися вм’ятини або нерівності обриси (контуру) нової грудей. Ця нерівномірність може покращитися через кілька місяців. Але якщо груди як і раніше виглядає нерівною, ваш хірург може ввести в неї жир, щоб поліпшити зовнішній вигляд.

Якщо у вас є імплант

Жінкам, у яких встановлено грудної імплантат, може бути виконано ліпомоделювання, щоб реконструйована груди виглядала (і) більш природною. Його також можна використовувати, щоб приховати брижі, іноді спостерігається на імплантатах. Ліпомоделювання також може зробити груди, реконструйовану за допомогою імплантату, тепліше.

Ліпомоделювання також може бути рекомендовано, якщо ви втратили імплант. Це може допомогти потовщені тканини перед установкою імплантата.

Перед реконструкцією грудей

Деяким жінкам перед реконструкцією грудей застосовується ліпомоделювання. Якщо у вас була мастектомія і променева терапія, ліпомоделюванняможе поліпшити стан шкіри до реконструкції.

Ліпомоделювання

Ліпомоделювання (ліпофілинг) проводиться щодня, що означає, що ви можете відправитися додому в той же день. Зазвичай це робиться під загальним наркозом. Але іноді це може бути зроблено під місцевою анестезією, щоб знеболити уражену ділянку.

Хірург видаляє жир з іншої частини вашого тіла і вводить його в груди. Наприклад, можна використовувати жир з стегна, живота або, іноді, попереку. Область, з якої був узятий жир, може згодом стати синцем, хворобою або онімінням. Через кілька тижнів це стане краще.

Якщо вам робили ліпомоделювання багато разів, ви також можете отримати нерівності в області, звідки береться жир. Якщо це станеться, повідомте свого хірурга, так як їх можна згладити.

Після ліпомоделювання

Частина жиру, введеного в груди, буде абсорбована організмом. Протягом декількох тижнів після операції ви повинні носити підтримуючий бюстгальтер без кісточок 24 години на добу. Вам також слід уникати фізичних вправ. Це допоможе зменшити втрату жиру в результаті реконструкції грудей. Вам також можуть порадити носити підтримує білизну, щоб зменшити набряк і синці в тих місцях, звідки було взято жир.

Ін’єкції жиру зазвичай необхідно повторити кілька разів. Це пов’язано з втратою жиру в результаті реконструкції грудей. Скільки разів варіюється від людини до людини. Додавання жиру більш ніж один раз також допомагає згладити нерівності.

Error: Only up to 6 widgets are supported in this layout. If you need more add your own layout.