Збільшення грудей (збільшуюча маммопластика)

Збільшення грудей проводиться для поліпшення зовнішнього вигляду, розміру та контуру жіночих грудей. Жінки розглядають можливість збільшення грудей із різних причин. Деяким жінкам здається, що їхні груди надто малі. Деякі бажають збільшення грудей після того, як їх груди змінилися після вагітності. Інші бажають виправити асиметрію у розмірі грудей.

Збільшення грудей виконується за допомогою імплантатів (див. нижче), які можна розмістити під грудним м’язом або над грудним м’язом. Розріз можна зробити в пахвовій западині (пахвовій западині), ареолі (області навколо соска) або нижній складці грудей. Як правило, всі операції зі збільшення грудей є мінімально інвазивними. Для аугментацій, при яких розріз робиться в пахвовій западині, під час процедури можна використовувати ендоскоп (тонку трубку з маленькою камерою та світлом).

Грудні імплантати складаються із силіконової оболонки, заповненої фізіологічним розчином (водний розчин солі) або силіконовим гелем. Жінки визначають бажаний розмір, приміряючи пробні імплантати. Нині імплантати, заповнені фізіологічним розчином, застосовуються без обмежень. Імплантати, заповнені силіконовим гелем, колись заборонені FDA, доступні тільки жінкам, які беруть участь у схвалених дослідженнях.

Збільшення грудей – відносно нескладна процедура. Як і у разі будь-якої операції на грудях, очікується деяка невизначеність та ризик. Знайте свої побоювання та очікування. Розгляньте переваги, ризики та альтернативи. Зверніться за консультацією до сертифікованого пластичного хірурга.

Зменшення грудей

Зменшення грудей часто використовується у жінок з великими, важкими грудьми, які відчувають значний дискомфорт, включаючи болі в шиї, болі в спині і оніміння або слабкість через вагу грудей. Під час цієї процедури видаляються зайва шкіра, жир і тканини грудей.

Після операції зменшення грудей може викликати зміну відчуття грудей, а також неможливість|годувати|

Після зменшення грудей більшість жінок повідомляють про полегшення симптомів, спричинених великими грудьми. Детальніше про цю тему читайте в статті про операцію зменшення грудей.

Реконструкція грудей

Операція з реконструкції грудей часто проводиться жінкам, які перенесли мастектомію як лікування раку грудей.

Процедура відтворює груди бажаного зовнішнього вигляду, контуру та об’єму. Також відтворені сосок та ареола. Нормальне відчуття грудей і нормальна функція грудей, як і при годуванні груддю, зазвичай не повертаються, коли чутливі нерви, молочні залози та протоки були видалені або значно пошкоджені. Зовнішній вигляд, контур та об’єм грудей можна відтворити за допомогою імплантатів або власних тканин жінки. Якщо використовується імплант, розмір імплантату відповідає розміру протилежних грудей. По можливості імплант поміщають під грудний м’яз. Груди також можна відтворити, використовуючи власні тканини жінки. Іноді можна використовувати сегмент нижньої черевної стінки. Інші варіанти тканин для аутологічної (з використанням вашої власної тканини) реконструкції – це м’язи та шкіра спини або жир та м’язи сідниць. Іноді потрібна операція на протилежних нормальних грудях для створення симетрії з недавно реконструйованими грудьми.

Реконструкцію грудей можна провести будь-коли після мастектомії. Відомо, що ця процедура не впливає на рецидив раку і, мабуть, не впливає на спостереження за раком. Проте вас проінструктують про самообстеження грудей і призначать регулярні контрольні візити для спостереження.

Підтяжка грудей (мастопексія)

У деяких жінок шкіра недостатньо міцна або еластична, щоб витримати вагу грудей, що призводить до її провисання. У цьому стані, званому птозом, шкіри занадто багато проти тканиною грудей. Щоб підняти груди, потрібно видалити зайву шкіру. Використовується кілька хірургічних технік, у тому числі:

  • Мудрий візерунок. Розріз у формі якоря проходить навколо грудей та нижче грудей.
  • LeJeour. Розріз йде навколо ареоли та вниз.
  • Пончик або періареолярний. Розріз йде лише навколо ареоли.

Ця операція на грудях передбачає деяку міру постійного рубцювання, але існують продукти, які можуть допомогти звести до мінімуму появу рубців.