Київський державний обласний центр пластичної хірургії

euro

Високе мистецтво наших пластичних хірургів визнано в Європі.
Директор центру пластичної хірургії Левицький Р.М. – хірург вищої категорії з 20-річним досвідом роботи у пластичній хірургії, який виконав понад 16 000 успішних операцій, є провідним пластичним хірургом однієї з найкращих клінік пластичної хірургії Німеччини.


04107, г. Киев ул. Баггоутовская 1
Київська обласна клінічна лікарня

Наші телефони та мессенджери:

044 332-56-46  093 499-93-21
096 842-89-87  095 626-45-23

Київський обласний центр пластичної хірургії , Київ, комплексне лікування та індивідуальний підхід у всіх областях косметики: передові методи лікування в естетичній та пластичній хірургії, високий професійний рівень лікарів, наявність самого сучасного обладнання дозволяє вирішити всі види пластичних, реконструкційних, естетичних проблем обличчя та тіла

Пластична операція на груди

Пластична операція на груди – збільшення грудей

Збільшення грудей – пластична операція на груди також відоме як збільшуюча маммопластика – це операція зі збільшення розміру грудей. Вона включає установку грудних імплантатів під тканину грудей або м’язи грудей.

Для деяких жінок збільшення грудей – спосіб відчути себе впевненіше. Для інших це частина відновлення грудей із різних причин.

Якщо ви думаєте про збільшення грудей, поговоріть з пластичним хірургом. Переконайтеся, що ви розумієте, що включає операцію, включаючи можливі ризики, ускладнення і подальше спостереження.

Чому роблять пластичну операцію на груди?

Збільшення грудей може допомогти вам:
 • Поліпшіть свою зовнішність, якщо вам здається, що ваші груди маленькі або одна менші за іншу, і це впливає на те, як ви одягаєтеся, або на тип бюстгальтера, необхідний для усунення асиметрії.
 • Зробіть поправку зменшення розміру грудей після вагітності чи значної втрати ваги.
 • Виправлення нерівностей грудей після операції на грудях при інших захворюваннях
 • Підвищте впевненість у собі

Обговоріть цілі зі своїм пластичним хірургом, щоб ви могли реалістично оцінити, що збільшення грудей може вам допомогти.

Ризики

Збільшення грудей пов’язане з різними ризиками, зокрема:
 • Рубцева тканина, що спотворює форму грудного імплантату (капсульна контрактура)
 • Біль у грудях
 • Інфекційне захворювання
 • Зміни відчуття сосків та грудей
 • Зміни положення імплантату
 • Витік або розрив імплантату

Для усунення цих ускладнень може знадобитися додаткова операція видалення або заміни імплантатів.

Анапластична великоклітинна лімфома, пов’язана з грудним імплантатом

Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США (FDA) виявило можливий зв’язок між грудними імплантатами та розвитком анапластичної великоклітинної лімфоми (ALCL), незвичайного раку імунної системи. Цей стан відомий як анапластична великоклітинна лімфома, пов’язана з імплантатом грудей (BIA-ALCL). FDA вважає, що жінки з грудними імплантатами, які текстурованої поверхні мають дуже низький, але підвищений ризик розвитку BIA-AlCl. Однак це не означає, що ці імплантати викликають BIA-ALCL. Необхідні подальші дослідження, щоб зрозуміти взаємозв’язок між цим захворюванням та грудними імплантатами.

Захворювання грудного імплантату

Системні симптоми – іноді звані хворобою грудних імплантатів – можуть бути пов’язані з грудними імплантатами. Точний зв’язок цих симптомів із грудними імплантатами до кінця не з’ясовано. Ознаки та симптоми, про які повідомляється, включають втому, втрату пам’яті, висипання на шкірі, проблеми з концентрацією уваги і чітким мисленням, а також біль у суглобах. Видалення грудних імплантатів може повернути симптоми назад. Дослідження для визначення зв’язку та причини тривають. Поговоріть зі своїм пластичним хірургом, якщо у вас є грудні імплантати і ви відчуваєте якісь із цих ознак та симптомів.

Якщо ви помітили зміни в грудях або імплантатах, поговоріть зі своїм лікарем. Постійні контрольні візити та відповідні скринінгові тести можуть виявити та усунути можливі ускладнення, пов’язані з операцією щодо збільшення грудей.

Як готується до пластичної операції на груди

Ви проконсультуєтеся з пластичним хірургом про свої переваги щодо розміру, відчуття та зовнішнього вигляду грудей. Хірург опише конкретні типи імплантатів – гладкі або текстуровані, круглі або у формі краплі, фізіологічний розчин чи силікон, а також варіанти хірургічних методів.

Уважно вивчіть письмову інформацію, наприклад, інформацію про пацієнта від виробника імплантату, який ви отримаєте, та збережіть копії для своїх записів.

Перш ніж зважитися на операцію, зверніть увагу на наступне:
 • Імплантати грудей не запобігають обвисанню грудей. Ваш пластичний хірург може порекомендувати підтяжку грудей на додаток до збільшення грудей, щоб виправити обвислі груди.
 • Не гарантується, що грудні імплантати прослужать усе життя. Середня тривалість життя імплантату становить близько 10 років. Можливий розрив імплантату. Крім того, ваші груди продовжуватиме можуть ускладнювати годування груддю. Деякі жінки можуть успішно годувати грудьми після збільшення грудей. Однак для інших грудне вигодовування є проблемою.
 • Страхування не поширюється на грудні імплантати. За винятком випадків, коли це необхідно з медичної точки зору – наприклад, після мастектомії при раку грудей – збільшення грудей не покривається страховкою. Будьте готові взяти на себе витрати, включаючи пов’язані з цим операції чи майбутні візуалізаційні тести.
 • Після видалення грудного імплантату вам може знадобитися додаткова операція. Якщо ви вирішите видалити імплантати, вам може знадобитися підтяжка грудей або інша операція, що коригує, щоб відновити зовнішній вигляд грудей.
 • Рекомендується скринінг на розрив силіконового імплантату. FDA рекомендує рутинний моніторинг із грудей МРТ п’ять-шість років після розміщення на екрані для розриву силіконового імплантату грудей. Потім рекомендується робити МРТ груди кожні два-три роки. Ультразвук може бути альтернативним методом скринінгу – якщо у вас немає симптомів. Поговоріть зі своїм пластичним хірургом щодо конкретного типу візуалізації, необхідного для повсякденного спостереження за вашими імплантатами.

Перед операцією вам може знадобитися базова мамографія. Ваш лікар може скоригувати прийом деяких ліків перед операцією. Наприклад, важливо уникати прийому аспірину чи інших ліків, які можуть посилити кровотечу.

Якщо ви палите, ваш хірург попросить вас кинути курити на час – від чотирьох до шести тижнів – до і після операції.

Знайдіть когось, хто відвезе вас додому після операції та проведе з вами хоча б першу ніч.

Чого очікується від пластичної операції на груди

Збільшення грудей можна зробити у хірургічному центрі чи амбулаторному стаціонарі. Ви, мабуть, того ж дня поїдете додому. Процедура рідко потребує перебування у лікарні.

Іноді збільшення грудей проводиться під місцевою анестезією – ви не спите, а область грудей оніміла. Однак, часто збільшення грудей виконується під час загальної анестезії, коли ви спите перед операцією. Ваш пластичний хірург розгляне разом із вами різні варіанти анестезії.

Під час процедури пластичної операції на груди

Щоб вставити грудний імплантат, ваш пластичний хірург зробить один розріз (розріз) в одному із трьох місць:

 • Складання під грудьми (під грудьми)
 • Під пахвою (пахвової)
 • Навколо соска (періареолярний)

Зробивши розріз, хірург відокремить тканину грудей від м’язів та сполучної тканини грудей. Це створює кишеню позаду або попереду самого зовнішнього м’яза грудної стінки (грудного м’яза). Хірург вставить імплант у цю кишеню і відцентрує його за соском.

Сольові імплантати вставляються порожніми, а потім заповнюються стерильною солоною водою. Силіконові імплантати попередньо заповнені силіконовим гелем.

Коли імплант знаходиться на місці, хірург закриє розріз – зазвичай накладенням швів (швів) – і перев’яже його шкірним клеєм та хірургічною стрічкою.

Після процедури пластичної операції на груди

Протягом кількох тижнів після операції можливі болючість та припухлість. Можливі також синці. Чекайте на те, що шрами з часом зникнуть, але не зникнуть повністю.

Під час одужання може бути корисним носити компресійну пов’язку або спортивний бюстгальтер для додаткової підтримки та позиціонування грудних імплантатів. Ваш хірург може також прописати знеболювальне.

Виконуйте інструкції хірурга про повернення до звичайних занять. Якщо у вас немає фізично важкої роботи, можливо, зможете повернутися до роботи протягом декількох тижнів. Уникайте фізичних навантажень – всього, що може підвищити ваш пульс або артеріальний тиск – як мінімум протягом двох тижнів. Поки ви лікуєтеся, пам’ятайте, що ваші груди будуть чутливі до фізичного контакту або різких рухів.

Якщо ваш хірург використовував шви, які не розсмоктуються самі по собі, або помістив дренажні трубки поруч із вашими грудьми, вам буде потрібно повторний прийом для зняття.

Якщо ви помітили тепло та почервоніння у грудях або у вас піднялася температура, можливо, у вас інфекція. Якнайшвидше зверніться до свого хірурга. Також зверніться до свого хірурга, якщо у вас задишка чи біль у грудях.

Отримані результати

Збільшення грудей може змінити розмір та форму грудей. Операція може покращити ваше тіло та самооцінку. Але зберігайте реалістичність своїх очікувань і не чекайте на досконалість.

Крім того, ваші груди продовжать старіти після збільшення. Збільшення або зменшення ваги також може змінити зовнішній вигляд ваших грудей. Якщо ви незадоволені зовнішнім виглядом своїх грудей, вам може знадобитися додаткова операція для виправлення цих проблем.

Error: Only up to 6 widgets are supported in this layout. If you need more add your own layout.