Київський державний обласний центр пластичної хірургії

euro

Високе мистецтво наших пластичних хірургів визнано в Європі.
Директор центру пластичної хірургії Левицький Р.М. – хірург вищої категорії з 20-річним досвідом роботи у пластичній хірургії, який виконав понад 16 000 успішних операцій, є провідним пластичним хірургом однієї з найкращих клінік пластичної хірургії Німеччини.


04107, г. Киев ул. Баггоутовская 1
Київська обласна клінічна лікарня

Наші телефони та мессенджери:

044 332-56-46  093 499-93-21
096 842-89-87  095 626-45-23

Київський обласний центр пластичної хірургії , Київ, комплексне лікування та індивідуальний підхід у всіх областях косметики: передові методи лікування в естетичній та пластичній хірургії, високий професійний рівень лікарів, наявність самого сучасного обладнання дозволяє вирішити всі види пластичних, реконструкційних, естетичних проблем обличчя та тіла

Підтяжка шиї

Підтяжка шиї (Нижня ритідектомія)

Підтяжка шиї або нижня ритідектомія – це хірургічна процедура, яка усуває видимі ознаки старіння в області підборіддя та шиї.

Що таке підтяжка шиї?

Підтяжка шиї, або нижня ритідектомія, це хірургічна процедура в пластичній хірургії, яка покращує видимі ознаки старіння по лінії підборіддя та шиї.

Що покращують операції з підтяжки шиї

  • Надмірний жир і в’ялість шкіри в нижній частині обличчя, в області щелепи
  • Надлишкові жирові відкладення під підборіддям
  • В’яла шкіра шиї
  • М’язові смуги на шиї створюють неправильні контури.

Втрата молодості контурів обличчя та шиї може бути викликана безліччю факторів, включаючи спадковість, силу тяжкості, умови довкілля та стрес.

Деякі люди вважають, що вони не готові до загальної підтяжки обличчя, тому що верхня частина обличчя ще приємна. Однак багато пацієнтів відзначають надмірне зморщування шкіри шиї, подвійне підборіддя або зморшкувату западину та лінії щоки.

Коли область шиї не відповідає зовнішньому вигляду верхньої частини обличчя, підтяжка шиї може бути добрим рішенням.

Процедури омолодження, які можуть виконуватися в поєднанні з підтяжкою шиї, включають: підтяжку брів, щоб виправити провисання або глибоку зморшку надбрівної дуги, перенос жиру, щоб надати губам і щокам об’єм і зменшити появу зморшок, або на операцію.

Чого не може зробити операція з підтяжки шиї

Як відновлювальна операція підтяжка шиї не змінює вашого основного зовнішнього вигляду і не може зупинити процес старіння.

Підтяжка шиї може бути виконана лише хірургічним шляхом; Нехірургічні методи омолодження не можуть досягти тих самих результатів, але можуть допомогти відстрочити час, коли підтяжка шиї стане доцільною, та доповнити результати операції.

Нехірургічна підтяжка шиї

Деякі люди можуть захотіти покращити старіючий вигляд шиї за допомогою нехірургічних процедур. Деякі з переваг цих нехірургічних методів включають швидший час відновлення та менші ризики.

Ботокс можна використовувати на вертикальних пов’язках на шиї, щоб розслабити м’язи і зменшити зморшки. Обробка фракційним лазером може призвести до покращення текстури шкіри. Шкірні наповнювачі можуть відновити втрачений об’єм шкіри, а Кібела може зруйнувати жирові клітини.

Радіочастота з мікронідлінгом може омолодити шкіру за рахунок відтворення колагену.

Нарешті, ультразвукова технологія також може стимулювати вироблення колагену для покращення тонких ліній та зморшок.

Для отримання більш детальної консультації зверніться до нашого центру.

Error: Only up to 6 widgets are supported in this layout. If you need more add your own layout.