Київський державний обласний центр пластичної хірургії

euro

Високе мистецтво наших пластичних хірургів визнано в Європі.
Директор центру пластичної хірургії Левицький Р.М. – хірург вищої категорії з 20-річним досвідом роботи у пластичній хірургії, який виконав понад 16 000 успішних операцій, є провідним пластичним хірургом однієї з найкращих клінік пластичної хірургії Німеччини.


04107, г. Киев ул. Баггоутовская 1
Київська обласна клінічна лікарня

Наші телефони та мессенджери:

044 332-56-46  093 499-93-21
096 842-89-87  095 626-45-23

Київський обласний центр пластичної хірургії , Київ, комплексне лікування та індивідуальний підхід у всіх областях косметики: передові методи лікування в естетичній та пластичній хірургії, високий професійний рівень лікарів, наявність самого сучасного обладнання дозволяє вирішити всі види пластичних, реконструкційних, естетичних проблем обличчя та тіла

Корекція носа

Корекція носа (ринопластика або «пластика носа») також називається операція по зміні форми або розміру носа.

 

Скільки коштує зміна форми носа

Ви також повинні враховувати вартість будь-яких консультацій, подальших операцій або подальшого догляду, які можуть вам знадобитися.

Про що потрібно подумати, перш ніж змінювати проводити корекцію носа Корекція носа складна операція.

І результати цієї операції не можуть бути гарантовані, важливо знати що існують ризики, і їх потрібно брати до уваги.

Перш звернеться до фахівця, визначитеся, навіщо ви хочете змінити форму носа. Спочатку поговоріть зі своїм сімейним лікарем і добре подумайте про це.

Також поцікавтеся і дізнайтеся, чи підходить вам операція по корекції носа.

 

Вибір хірурга

Будьте обережні при пошуку в Інтернеті пластичних хірургів і клінік, які проводять корекцію форми носа. Деякі клініки закладають величезні бюджети на рекламу в інтернеті, при цьому не є еталонами якості ..

Переконайтеся, що хірург має високу кваліфікацію, має міжнародні сертифікати. Перед процедурою запишіться на прийом до хірурга.

 

Що потрібно запитати у свого хірурга

1. Про його кваліфікацію та досвід 2. Скільки операцій по корекції носа він провів 3. Скільки операцій він провів, де були ускладнення 4. Якого роду подальші дії ви повинні очікувати, якщо щось піде не так які їхні рівні задоволеності пацієнтів.

Дізнайтеся більше про те, як вибрати, хто буде робити вашу косметичну процедуру. Що включає в себе зміну форми носа.

Зміна форми носа (корекція носа) зазвичай проводиться під загальним наркозом

 

Залежно від типу операції хірург може:

 

– зменшити ніс (зменшення носа) видаливши частину хрящів і кісток – зробити ніс більше (збільшення носа) взявши хрящ з вух і кістки зі стегон, ліктя або черепа, і використовуючи його для нарощування носа (так званий «трансплантат») – змінити форму носа (включаючи ніздрі) зламавши кістку носа і переставивши хрящ – змінити кут між носом і верхньою губою

 

Шкіра над носом повинна зморщитися або розширитися до нової форми.

 

Операція включає або надріз на шкірі між ніздрями (відкрита ринопластика), або крихітні надрізи всередині ніздрів (закрита ринопластика). Закрита ринопластика не залишає видимих ​​шрамів і викликає менший набряк, але не завжди можлива або доступна.

Процедура може зайняти від 1,5 до 3 годин. Ймовірно, вам доведеться провести в лікарні 1-2 ночі.

На ніс будуть накладені пов’язки протягом перших 12 годин після операції, а на ніс накладена шина зі стрічкою протягом 7 днів. Можливо, ви не зможете дихати через ніс близько тижня.

Вам дадуть знеболюючі, щоб впоратися з болем або дискомфортом.

     

Відновлення

Щоб оговтатися від операції на носі, вам може знадобитися перерва на роботу до 2 тижнів.

Може пройти кілька місяців, перш ніж ви побачите повний ефект від операції, і до 6 місяців, щоб пухлина повністю зникла.

Приблизно через тиждень: шви можна знімати (якщо у вас немає розсмоктуються швів). Шина також може відірватися.

Через 3 тижні: можливо зникнення синців, набряку і почервоніння. Можливо, ти вмієш плавати.

Через 4-6 тижнів: ви зможете відновити інтенсивні вправи.

 

Вам можуть порадити:

– підпирайте голову подушками протягом декількох днів під час відпочинку, щоб зменшити набряк – уникайте гарячих ванн і намокання шини – сякати і не видаляти кірки до прийому (на прийом для зняття шини) – чхати через рот, щоб не натиснути на ніс – уникайте запилених або задимлених місць – уникайте фізичних вправ або контактних видів спорту протягом 4-6 тижнів

 

Побічні ефекти

Після зміни форми носа часто виникають: закладений ніс вам потрібно буде дихати через рот протягом тижня або близько того ригідний і онімівший ніс хворобливість, припухлість і синці навколо очей, які можуть тривати 3 тижні легкі носові кровотечі протягом перших кількох днів

Що може піти не так

Операція зі зміни форми носа іноді може привести до:

  • постійне утруднення дихання
  • ушкодження хрящової стінки між ніздрями
  • змінене нюх
  • сильні носові кровотечі

Будь-яка операція також пов’язана з невеликим ризиком:

  • надмірне кровотеча
  • згусток крові в вені
  • інфекційне захворювання
  • алергічна реакція на анестетік. Ваш хірург повинен пояснити, наскільки ймовірні ці ризики і ускладнення і як їх лікувати, якщо вони у вас є.

Що робити, якщо виникли проблеми

Косметична операція іноді може піти не так, і результати можуть виявитися не такими, як ви очікували.

Якщо у вас сильний біль або виникнуть будь-які несподівані симптоми, якомога швидше зверніться в клініку, в якій вам зробили операцію.

Якщо ви незадоволені результатами операції або вважаєте, що вона не була проведена належним чином, поговоріть зі своїм хірургом в лікарні або клініці, де вас лікували.

Сертифікований пластичний хірург, Левицький Роман Миронович є єдиним українським хірургом який закінчив дворічну клінічну ординатуру на кафедрі пластичної та естетичної хірургії Санкт-Петербурзької медичної академії та післядипломної освіти, отримавши таким чином, базову освіту по пластичної та естетичної хірургії.

Спеціаліст з 20-річним досвідом роботи. Єдиний пластичний хірург в Україні, який має право виконувати пластичні операції не тільки в нашій країні, а й за кордоном. Доктор Левицький неодноразово стажувався і практикувався в різних зарубіжних країнах. Єдиний з українських хірургів спочатку спеціалізується по пластичній хірургії (НЕ перекваліфікований).

Роман Левицький, є одним з найбільш затребуваних пластичних хірургів в Україні.

Доктор Левицький використовує новітні технології в косметичних операціях.

Error: Only up to 6 widgets are supported in this layout. If you need more add your own layout.