Київський державний обласний центр пластичної хірургії

euro

Високе мистецтво наших пластичних хірургів визнано в Європі.
Директор центру пластичної хірургії Левицький Р.М. – хірург вищої категорії з 20-річним досвідом роботи у пластичній хірургії, який виконав понад 16 000 успішних операцій, є провідним пластичним хірургом однієї з найкращих клінік пластичної хірургії Німеччини.


04107, г. Киев ул. Баггоутовская 1
Київська обласна клінічна лікарня

Наші телефони та мессенджери:

044 332-56-46  093 499-93-21
096 842-89-87  095 626-45-23

Київський обласний центр пластичної хірургії , Київ, комплексне лікування та індивідуальний підхід у всіх областях косметики: передові методи лікування в естетичній та пластичній хірургії, високий професійний рівень лікарів, наявність самого сучасного обладнання дозволяє вирішити всі види пластичних, реконструкційних, естетичних проблем обличчя та тіла

Фейсліфтінг

Фейсліфтінг – Підтяжка обличчя – Рітідектомія

Підтяжка обличчя або ритідектомія – це хірургічна процедура, спрямована на усунення видимих ознак старіння на обличчі та шиї.

Які етапи процедури фейсліфтінгу (додтяжки особи)?

Процедура фейсліфтингу підтяжки обличчя включає наступні кроки:

Крок 1 – Анестезія

Для вашого комфорту під час хірургічної процедури вводяться ліки. Варіанти вибору включають внутрішньовенну седацію та загальну анестезію. Ваш лікар порекомендує вам найкращий вибір.

Багато інших процедур можуть поліпшити результат підтяжки обличчя. Вони включають:

Лицьові імплантати або пересадка жиру для поліпшення контуру Техніки шліфування для покращення тону та текстури шкіри обличчя Зменшення зморшок шляхом ін’єкції жиру або наповнювачів

Крок 2 – Розріз

Залежно від ступеня змін, які ви бажаєте побачити, ви можете вибрати традиційну підтяжку обличчя, підтяжку обличчя з обмеженим розрізом або підтяжку шиї.

Традиційний розріз для підтяжки обличчя часто починається на лінії росту волосся на скронях, продовжується навколо вуха і закінчується на нижній частині шкіри голови. Жир може формуватися або перерозподілятися з обличчя, щелеп і шиї, а тканина, що підлягає, переміщається, зазвичай також підтягуються більш глибокі шари обличчя і м’язи. Шкіра перефарбовується на підняті контури, а зайва шкіра зрізається.

Другий розріз під підборіддям може знадобитися для подальшого поліпшення шиї, що старіє. Шви чи шкірний клей закривають розрізи.

Традиційний фейсліфтинг (підтяжка обличчя)

Альтернативою традиційному фейсліфтингу (підтяжці обличчя) є більш короткі розрізи на скронях, що продовжуються навколо вуха. Міні-ліфтинг зазвичай призначений для пацієнтів з меншою релаксацією шкіри, оскільки результати омолоджують менше, ніж повна підтяжка обличчя.

Обмежений розріз у фейсліфтінгу

Шия усуває провисання щік, в’ялу шкіру шиї та накопичення жиру під підборіддям. Розріз по підтяжці шиї часто починається перед мочкою вуха, обертається за вухом і закінчується заднім волоссям за вухом.

Підтяжка шиї

Крок 3 – Закриття розрізів

Надрізи будуть закриті швами, які можуть розсмоктатися або їх потрібно буде видалити за кілька днів. Деякі хірурги використовують шкірні клеї для герметизації розрізів. Після загоєння лінії розрізів після підтяжки обличчя добре ховаються в межах лінії росту волосся та у природних контурах обличчя та вух.

Крок 4 – Подивіться результати

Видимі поліпшення після підтяжки обличчя з’являються після спаду набряків і синців. Ваш остаточний результат повинен не тільки повернути молодий і відпочилий вигляд, але й допомогти вам відчути себе впевненіше. Отримайте додаткову інформацію про результати підтяжки особи в нашому розділі контакти.
Error: Only up to 6 widgets are supported in this layout. If you need more add your own layout.