Київський державний обласний центр пластичної хірургії

euro

Високе мистецтво наших пластичних хірургів визнано в Європі.
Директор центру пластичної хірургії Левицький Р.М. – хірург вищої категорії з 20-річним досвідом роботи у пластичній хірургії, який виконав понад 16 000 успішних операцій, є провідним пластичним хірургом однієї з найкращих клінік пластичної хірургії Німеччини.


04107, г. Киев ул. Баггоутовская 1
Київська обласна клінічна лікарня

Наші телефони та мессенджери:

044 332-56-46  093 499-93-21
096 842-89-87  095 626-45-23

Київський обласний центр пластичної хірургії , Київ, комплексне лікування та індивідуальний підхід у всіх областях косметики: передові методи лікування в естетичній та пластичній хірургії, високий професійний рівень лікарів, наявність самого сучасного обладнання дозволяє вирішити всі види пластичних, реконструкційних, естетичних проблем обличчя та тіла

Транскон’юнктивальна блефаропластика

Транскон’юнктивальна блефаропластика – це метод, що покращує зовнішній вигляд нижніх повік. Це може бути більш ефективним для відповідних пацієнтів, які бажають покращити контур повік.

O¦ур очі перше місце у світі виглядає інтерпретувати наш емоційний стан. Зоровий контакт – це перший крок майже у всіх людських взаємодіях та формує основу довіри. Очевидно, що ваші очі – важлива частина вашої взаємодії з рештою світу. На жаль, ваші очі часто першими піддаються змінам, спричиненими віком.

Однією з найпоширеніших скарг, пов’язаних із старінням, є поява опухлих очей або мішків під очима, які можна виправити за допомогою блефаропластики. Існує ряд різних технік і стилів, пов’язаних з блефаропластикою, однак, коли справа доходить до відновлення або покращення нижньої повіки, транскон’юнктивальний підхід став популярним, оскільки він не залишає видимих ​​шрамів і має низький рівень ускладнень.

Що таке транскон’юнктивальна блефаропластика?

Нижня блефаропластика, спрямована лише на нижні повіки, може виконуватися двома способами: зовнішній (черезшкірний) розріз або внутрішній (транскон’юнктивальний) розріз. При транскон’юнктивальному розрізі робиться розріз усередині нижньої повіки. Це приховує шрами від спостерігачів і надає природнішого вигляду. Потім через цей прихований розріз видаляються частини жирової подушечки під оком, які викликають набряклість. Ви зможете повернутися до роботи та до своєї звичайної діяльності, включаючи легкі вправи, лише за 7-10 днів.

Що викликає мішки під очима?

Хоча вік є найбільшою причиною появи мішкуватих очей, у деяких людей це просто спричинено генетикою. Це означає, що деякі люди можуть мати право на блефаропластику нижніх віків вже у підлітковому віці. Незалежно від віку або генетики, опухлі та мішкуваті очі виникають, коли природні жирові кишені навколо і під оком починають висуватися вперед, створюючи опуклість. Це називається жировою грижею або випаданням жиру.

Це мені підходить?

Перш ніж звернутися до косметичної хірургії, багато людей намагаються обробити кола під очима чи мішки за допомогою кремів та мазей. На жаль, креми не досягають жирової грижі або жирових відкладень під шкірою. Тому ці актуальні методи зазвичай працюють. На даний момент операція залишається найефективнішим методом лікування.

Блефаропластика – чудова процедура для покращення своєї зовнішності та самооцінки. Перш ніж прийняти рішення про хірургічне втручання, важливо, щоб ви ретельно обдумали свої очікування та обговорили їх, а також будь-які інші проблеми, які можуть виникнути у вас, перш ніж продовжити.

Більшості відповідних кандидатів не менше 35 років, але якщо ваші опущені або мішкуваті повіки є результатом генетики, ви можете вирішити провести процедуру в більш ранньому віці. Ще одна річ, яку слід враховувати, – це якщо у вас є якісь попередні захворювання; певні проблеми зі здоров’ям можуть зробити блефаропластику ризикованішою. Проблеми із щитовидною залозою, такі як гіпотиреоз та хвороба Грейвса, несуть у собі ризик. Проблеми з сухим оком або сльозовиділенням можуть викликати ускладнення, а також порушення кровообігу, такі як високий кров’яний тиск, серцево-судинні захворювання та діабет. Глаукома або відшарування сітківки також викликають занепокоєння та обережність. Ми будемо раді обговорити будь-які проблеми, які можуть виникнути у зв’язку з вже існуючим захворюванням.

Як проводиться транскон’юнктивальна блефаропластика?

Після введення анестезії на внутрішній стороні століття робиться невеликий розріз довжиною близько 1-1,5 см. видаляється рівно стільки жиру, скільки необхідно для створення гладкого зовнішнього контуру століття. Те, що залишилося, можна виліпити та переставити залежно від ваших потреб. Завдяки розташуванню і характеру розрізів краю розрізу контактують один з одним без накладання швів і зазвичай гояться до наступного дня. Цей швидкий час загоєння означає, що ви зможете використовувати макіяж та іншу косметику раніше за інші техніки. У деяких випадках можуть з’явитися синці, але вони гояться протягом декількох днів.

Які є ризики?

Ускладнення та ризики, пов’язані з транскон’юнктивальною блефаропластикою, рідкісні та незначні. Однак, як і за будь-якої операції, завжди існує невелика ймовірність ускладнень, включаючи інфекцію або негативну реакцію на анестетик. Найкращий спосіб знизити ці ризики – уважно дотримуватись інструкцій до і після операції.

Найбільш частими ускладненнями при цьому типі хірургії повік є двоїння в очах або нечіткий зір, а також тимчасовий набряк, зазвичай у куточках повік. Обидва ці ускладнення знайомі і зазвичай відбуваються протягом кількох днів.

Які переваги транскон’юнктивальної блефаропластики?

Мета такої хірургії повік – омолодити очі із довгостроковими результатами. Ваші потреби унікальні, тому план операції та відновлення буде розроблений спеціально з урахуванням вас та з використанням найбільш відповідної техніки. Існує безліч стилів і технік, що використовуються для блефаропластики, але транскон’юнктивальний розріз дає деякі переваги, яких немає у традиційних операцій на нижніх повіках, наприклад:

  • Без зовнішніх рубців
  • Коротший час операції
  • Швидший час відновлення
  • Менше травм тканин навколо очей
  • Зменшення синців та набряків
  • Форма ока краще зберігається

Транскон’юнктивальна блефаропластика – ідеальний спосіб позбутися негарних мішків під очима. Ця інноваційна процедура є відносно швидкою, швидко відновлюється та не залишає видимих рубців. Результати естетичніші, ніж креми або мазі для місцевого застосування, і для більшості пацієнтів зберігаються набагато довше, аж до всього життя. Якщо у вас є додаткові питання або проблеми, не соромтеся звертатися до наших офісів за консультацією.

Error: Only up to 6 widgets are supported in this layout. If you need more add your own layout.