Київський державний обласний центр пластичної хірургії

euro

Високе мистецтво наших пластичних хірургів визнано в Європі.
Директор центру пластичної хірургії Левицький Р.М. – хірург вищої категорії з 20-річним досвідом роботи у пластичній хірургії, який виконав понад 16 000 успішних операцій, є провідним пластичним хірургом однієї з найкращих клінік пластичної хірургії Німеччини.


04107, г. Киев ул. Баггоутовская 1
Київська обласна клінічна лікарня

Наші телефони та мессенджери:

044 332-56-46  093 499-93-21
096 842-89-87  095 626-45-23

Київський обласний центр пластичної хірургії , Київ, комплексне лікування та індивідуальний підхід у всіх областях косметики: передові методи лікування в естетичній та пластичній хірургії, високий професійний рівень лікарів, наявність самого сучасного обладнання дозволяє вирішити всі види пластичних, реконструкційних, естетичних проблем обличчя та тіла

Кругова блефаропластика

Які є варіанти від опущених повік, кіл і провисань?

Ін’єкції або операції кругової блефаропластики можуть допомогти підтягнути літні очі

Якщо вас турбують опущені повіки і обвисла, зморшкувата шкіра навколо очей, ін’єкції або відновлювальні хірургічні методи можуть допомогти зробити ваші очі більш молодими.

З віком ваша шкіра поступово втрачає еластичність і починає обвисати, але ефект найбільш помітний на обличчі, особливо навколо очей.

«Лікування старіючих століття зачіпає на конкретні анатомічні зміни, які викликають проблему», – говорить пластичний хірург Роман Левицький.

Хоча опущені повіки зазвичай викликають у людей чисто косметичні проблеми, в деяких випадках вони також можуть викликати проблеми із зором, – говорить він.

Вікові зміни, що викликають кола, мішки і провисання

Доктор Левицький вказує на кілька факторів, які впливають на небажаний вигляд області навколо очей з віком:

  • Зайва шкіра викликає появу зморшок і мішків під очима.
  • Відкладення жирової тканини можуть викликати набряк верхнього або нижнього століття.
  • Периорбітальні западини проявляються у вигляді темних кіл навколо очей.
  • Виникає птоз – слабкість м’язи, що відкриває очей.
  • З віком поглиблення в жолобках стають більш помітними.

Жінки і все частіше чоловіки досліджують косметичні засоби від обвислій шкіри навколо старіючих очей. Лікарі ділять варіанти виправлення цих проблем на безопераційні і хірургічні.

Розглянемо нехирургические варіанти збільшення опущених повік

Ін’єкції продуктів, що містять ботулотоксини (таких як Botox® або Dysport® і наповнювачі гіалуронової кислоти, в тому числі такі продукти, як Juvéderm® і Sculptra®), можуть допомогти підтягнути в’ялу шкіру і розгладити зморшки.

«Важливо відзначити, що ці продукти працюють абсолютно по-різному, виправляючи проблеми століття, пов’язані зі старінням», – говорить доктор Левицький. Ботокс® і Діспорт® послаблюють м’язи в галузі гусячих лапок навколо очей, надаючи вам більш молодий вид, коли ви посміхаєтеся.

Ін’єкційні наповнювачі забезпечують додатковий обсяг для заповнення глибших щілин на щоках і навколо області нижньої повіки.

«Я використовую наповнювачі для нижніх повік протягом багатьох років, і вони часто покращують порожнечу, яка може утворитися під мішком всередині століття», – говорить доктор Левицький.

«Однак це не ідеальне, і іноді область може виглядати трохи сірої або блакитним».

«У обох продуктів є свої плюси і мінуси, але вони добре працюють, забезпечуючи більш молодий вид».

Він каже, що часто корисно використовувати обидва типи продуктів, оскільки вони вирішують різні проблеми, тим самим ще більше збільшуючи загальну користь.

Операція кругової блефаропластики йде глибше, щоб омолодити область навколо очей

«Хірургічні варіанти призначені для лікування структурних проблем навколо століття, таких як гусячі лапки або більш глибокі тріщини через старіння», – пояснює доктор Перрі.

Кругова пластика повік – кругова блефаропластика і інші процедури – дозволяють видалити зайву шкіру і жир, змінити положення жиру і підтягти шкіру.

Якщо у пацієнта є зайва шкіра, хірург може видалити невелику кількість на нижніх повіках, але доктор Левицький каже, що важливо розуміти, що видалення цієї шкіри насправді не лікує основну проблему в’ялості і мішків під очима. Таке видалення шкіри вирішує тільки частина проблеми.

Пацієнтам, які хочуть більш сильного омолоджуючого ефекту від операції, потрібно більш глибока реструктуризація або кругова блефаропластика, яка вирішує проблему зайвого жиру і мішків.

«Більш старі операції укладалися в простому видаленні цього зайвого жиру, що покращувало мішок під очима, але нічого не робило для поліпшення порожнини, що утворюється під сумкою», – пояснює доктор Левицький. За його словами, видалення жиру може допомогти пацієнтові виглядати менш втомленим і більш уважним, але не обов’язково має омолоджуючий ефект.

Що стосується порожнини під очними мішками, окулопластіческіе хірурги переміщують жир, а не видаляють його повністю. Взявши жир з однієї області і змінивши його положення, можна впливати як на мішок, так і на порожнину під ним. Насправді, каже він, ця процедура лікує темні кола і западини краще, ніж наповнювачі з гіалуроновою кислотою, але вона вимагає більшої майстерності в операції.

«Коли ми переміщаємо жир очниці в щоку, ми перетинаємо анатомічні кордону, що може привести до більш тривалого загоєнню і появи невеликих горбків і горбків, на поліпшення яких потрібен час», – каже він.

Найкраще, якщо вас турбує те, як виглядають ваші очі з віком, – це відвідати свого офтальмолога, особливо того, у кого є досвід окулопластичних операцій.

Він або вона уважно оцінить вашу індивідуальну ситуацію і обговорить найкращі варіанти для вас.

«Ми вибираємо між цими варіантами після ретельної оцінки індивідуальної анатомії і бажань пацієнта», – говорить доктор Левицький.

Сертифікований пластичний хірург, Левицький Роман Миронович є єдиним українським хірургом який закінчив дворічну клінічну ординатуру на кафедрі пластичної та естетичної хірургії Санкт-Петербурзької медичної академії та післядипломної освіти, отримавши таким чином, базову освіту по пластичної та естетичної хірургії.

Спеціаліст з 20-річним досвідом роботи. Єдиний пластичний хірург в Україні, який має право виконувати пластичні операції не тільки в нашій країні, а й за кордоном. Доктор Левицький неодноразово стажувався і практикувався в різних зарубіжних країнах. Єдиний з українських хірургів спочатку спеціалізується по пластичній хірургії (НЕ перекваліфікований). Роман Левицький, є одним з найбільш затребуваних пластичних хірургів в Україні. Доктор Левицький використовує новітні технології в косметичних операціях.

Error: Only up to 6 widgets are supported in this layout. If you need more add your own layout.