Київський державний обласний центр пластичної хірургії

euro

Високе мистецтво наших пластичних хірургів визнано в Європі.
Директор центру пластичної хірургії Левицький Р.М. – хірург вищої категорії з 20-річним досвідом роботи у пластичній хірургії, який виконав понад 16 000 успішних операцій, є провідним пластичним хірургом однієї з найкращих клінік пластичної хірургії Німеччини.


04107, г. Киев ул. Баггоутовская 1
Київська обласна клінічна лікарня

Наші телефони та мессенджери:

044 332-56-46  093 499-93-21
096 842-89-87  095 626-45-23

Київський обласний центр пластичної хірургії , Київ, комплексне лікування та індивідуальний підхід у всіх областях косметики: передові методи лікування в естетичній та пластичній хірургії, високий професійний рівень лікарів, наявність самого сучасного обладнання дозволяє вирішити всі види пластичних, реконструкційних, естетичних проблем обличчя та тіла

Про центр

o-centre

Київський обласний центр пластичної хірургії засновано на базі багатопрофільної Київської обласної клінічної лікарні, яка має у своєму складі 22 відділення, на базі яких працюють 11 кафедр вищих навчальних закладів України.

У центрі працюють найкращі пластичні хірурги України, які регулярно підвищують свою кваліфікацію в кращих клініках світу, якими щорічно проводиться понад тисячу операцій з корекції вікових змін зовнішності, вроджених та посттравматичних деформацій.

Анестезіологи найвищої кваліфікації забезпечать Вам безболісне проведення операції, а також комфортний найкоротший вихід із наркозу та відсутність болю у післяопераційному періоді.

Київський обласний центр пластичної хірургії щороку вдосконалює свою матеріальну та наукову базу, що дозволяє надавати всім пацієнтам медичну допомогу, яка відповідає світовим стандартам.

Особливістю роботи центру є індивідуальний підхід до кожного пацієнта з урахуванням його анатомічних особливостей.

Велика клінічна та діагностична база лікарні дозволяє всебічно обстежити пацієнтів у стислі терміни із залученням суміжних фахівців.

Пацієнтам надаються комфортні 1-2 місні палати з кондиціонерами, душем, санвузлом, TV, цілодобовий медичний догляд.

Швидкому відновленню післяопераційного періоду сприяє наявність фізіотерапевтичного відділення, а також розроблений фахівцями клініки реабілітаційний курс з урахуванням Ваших індивідуальних особливостей.

Багаторічний досвід роботи у найкращих клініках пластичної хірургії Москви та Санкт-Петербурга, постійне підвищення рівня кваліфікації, участь у міжнародних симпозіумах використання сучасного відео ендоскопічного обладнання дозволяє фахівцям клініки пластичної хірургії вирішити будь-яку Вашу естетичну проблему

     

Про лікаря

Lewizki_R_M

Директор центру: Левицький Роман Миронович – єдиний з українських хірургів закінчив дворічну клінічну ординатуру на кафедрі пластичної та естетичної хірургії Санкт-Петербурзької медичної академії та післядипломної освіти, здобувши таким чином базову освіту з пластичної та естетичної хірургії.

 

Фахівець із 20-річним досвідом роботи. Єдиний пластичний хірург в Україні, який має право виконувати

пластичні операції не тільки у нашій країні, а й за кордоном.

Стажувався та практикувався у різних зарубіжних країнах. Єдиний з українських хірургів спочатку спеціалізується на пластичній хірургії (не перекваліфікований).

Про анестезію

У нашому центрі застосовується загальна анестезія севораном (севофлураном) на апараті австрійського виробництва Leon, яка в останні 15 років набула широкого поширення в анестезіології.

 

Цей вид анестезії приваблює гарною керованістю, мінімумом побічних ефектів, найменшим впливом на життєво важливі органи та системи пацієнта, тому севофлуран широко застосовується, зокрема у пластичній хірургії.

У розвинених країнах сіворанова анестезія становить до 94% від усіх видів загального знеболювання. collag1

Переваги використання Севорану

У використанні препарату Севоран можна виділити такі переваги:

  • швидке занурення в наркоз (вже після першого вдиху) та швидкий вихід із нього (до двадцяти хвилин після припинення подачі парів препарату);
  • практично не впливає на дихальну та серцево-судинну систему; має високий рівень керованості;
  • дуже низький ступінь подразнення дихальних шляхів препаратом;
  • практично не токсичний для організму;
  • має достатній анестезуючий ефект для застосування в стоматології і навіть деяких порожнинних операціях;
  • низька кількість небажаних наслідків та дуже рідкісний їхній прояв;
  • можливість використання як мононаркозу (проведення загальної анестезії з використанням одного препарату);
  • дозволяє використовувати низькопоточне знеболювання, що означає високу фізіологічність, мала витрата анестетика, повна відсутність або мінімізацію забруднення навколишнього середовища та повітря операційною парою анестетика.

Всі з перерахованих переваг та параметрів використання роблять застосування Севорану для інтубаційної анестезії найкращим, що може запропонувати сучасна анестезіологія.

Error: Only up to 6 widgets are supported in this layout. If you need more add your own layout.