Київський державний обласний центр пластичної хірургії

euro

Високе мистецтво наших пластичних хірургів визнано в Європі.
Директор центру пластичної хірургії Левицький Р.М. – хірург вищої категорії з 20-річним досвідом роботи у пластичній хірургії, який виконав понад 16 000 успішних операцій, є провідним пластичним хірургом однієї з найкращих клінік пластичної хірургії Німеччини.


04107, г. Киев ул. Баггоутовская 1
Київська обласна клінічна лікарня

Наші телефони та мессенджери:

044 332-56-46  093 499-93-21
096 842-89-87  095 626-45-23

Київський обласний центр пластичної хірургії , Київ, комплексне лікування та індивідуальний підхід у всіх областях косметики: передові методи лікування в естетичній та пластичній хірургії, високий професійний рівень лікарів, наявність самого сучасного обладнання дозволяє вирішити всі види пластичних, реконструкційних, естетичних проблем обличчя та тіла

Ліпосакція обличчя

Ліпосакція обличчя, також звана субментальної ліпосакції, – це видалення жиру з шиї і під підборіддям за допомогою аспірації. Використовуючи точні інструменти і дуже маленькі розрізи, ліпосакція дозволяє пластичному хірургу буквально моделювати контур шиї і щелеп. Ця процедура дозволяє значно зменшити кількість зайвого жиру на обличчі і шиї.

Кандидати на ліпосакцію обличчя

Деяким пацієнтам може допомогти ліпосакція в поєднанні з підтяжкою шиї або обличчя. Якщо шкіра обличчя і шиї втратила свою молоду еластичність, в’яла шкіра, що виникла в результаті ліпосакції, може бути підтягнута підтяжкою обличчя або шиї. Поєднання нарощування жиру з підтяжкою і призупиненням дуже потужне і омолоджуюче.

Консультація перед операцією

Під час консультації лікар нашої клініки Роман Левицький виконає повну оцінку обличчя, включаючи ступінь впливу сонячного світла протягом усього життя, наявність динамічних і статичних зморшок, а також ступінь обвисання лицьового жиру і м’язів. Важливим елементом є ступінь еластичності шкіри шиї. Хоча ліпосакція дозволяє видалити жир, важливо залишити тонкий рівномірний шар, який буде діяти як м’яке покриття на структурах шиї і щелепи. Для вас буде розроблений комплексний і індивідуальний план, який доктор Левицький з вами детально обговорить.

 

Процедура ліпосакції обличчя

Ліпосакція обличчя зазвичай включає в себе або невеликий розріз безпосередньо під підборіддям, або інший розріз відразу за мочкою вуха в складці вуха, і зазвичай це займає 30 хвилин. Рубці часто мінімальні, тому що розріз робиться в складці шкіри. Додавання Тумесцентная розчину (що містить розведений адреналін) зводить до мінімуму кровотеча і утворення синців.

Деяким пацієнтам також може допомогти структурна пересадка жиру (метод Коулмана). Жир, який видаляється з щелеп і шиї під час ліпосакції за допомогою тумесцентной техніки, потім можна процідити, очистити і ввести назад в області обличчя, які зазнали атрофію. Ця повторна ін’єкція власного жиру служить довгостроковим або постійним наповнювачем, щоб округлити щоки або підтримати нижні повіки.

Відновлення після операції ліпосакції обличчя

При самостійному виконанні ліпосакція зазвичай викликає утворення синців на шкірі щелепи і шиї. Це часто зникає протягом семи-десяти днів. Щоб запобігти скупченню рідини в невеликих кількостях, рекомендується накласти компресійну пов’язку на п’ять-сім днів. При виконанні в поєднанні з підтяжкою обличчя або шиї відновлення сповільнюється на декілька днів. Для полегшення одужання вам виписують знеболююче.

Щоб дізнатися більше про ліпосакції обличчя і про те, чи підходить вам ця процедура, зателефонуйте нам сьогодні, щоб призначити консультацію.

Наші телефони і месенджери: 44 332-56-46, 093 499-93-21, 096 842-89-87, 095 626-45-23

Error: Only up to 6 widgets are supported in this layout. If you need more add your own layout.