Київський державний обласний центр пластичної хірургії

euro

Високе мистецтво наших пластичних хірургів визнано в Європі.
Директор центру пластичної хірургії Левицький Р.М. – хірург вищої категорії з 20-річним досвідом роботи у пластичній хірургії, який виконав понад 16 000 успішних операцій, є провідним пластичним хірургом однієї з найкращих клінік пластичної хірургії Німеччини.


04107, г. Киев ул. Баггоутовская 1
Київська обласна клінічна лікарня

Наші телефони та мессенджери:

044 332-56-46  093 499-93-21
096 842-89-87  095 626-45-23

Київський обласний центр пластичної хірургії , Київ, комплексне лікування та індивідуальний підхід у всіх областях косметики: передові методи лікування в естетичній та пластичній хірургії, високий професійний рівень лікарів, наявність самого сучасного обладнання дозволяє вирішити всі види пластичних, реконструкційних, естетичних проблем обличчя та тіла

Верхня блефаропластика

Хірургія верхніх повік (верхня блефаропластика)

Підтяжка верхньої повіки або верхня блефаропластика – це спеціальна операція з хірургії повік, при якій видаляються складки в’ялої шкіри та опуклості виступаючого жиру, розташовані над верхніми повіками, для створення менш втомленого і молодшого зовнішнього вигляду. В результаті низхідного тяжіння сили тяжкості та втрати еластичності шкіри шкіра та м’язи навколо очей слабшають і розтягуються, що призводить до накопичення в’ялої шкіри та випинання жиру, що призводить до появи «мішків під очима» або появи каптуру. шкіра верхньої повіки. Ця риса може передаватися в сім’ях і може посилюватися через куріння, перебування на сонці та втрату ваги.

Які існують варіанти застосування хірургії повік?

Підтяжка верхньої повіки виконується за допомогою верхньої блефаропластики. Верхня блефаропластика – це хірургічна процедура, що виконується під місцевою анестезією пластичним хірургом Романом Левицьким.

Верхня блефаропластика – це кваліфікована процедура, і ми рекомендуємо вам вибрати хірурга, який пройшов повну програму навчання косметичної хірургії.

Підтяжка повік методом верхньої блефаропластики

Error: Only up to 6 widgets are supported in this layout. If you need more add your own layout.