Київський державний обласний центр пластичної хірургії

euro

Високе мистецтво наших пластичних хірургів визнано в Європі.
Директор центру пластичної хірургії Левицький Р.М. – хірург вищої категорії з 20-річним досвідом роботи у пластичній хірургії, який виконав понад 16 000 успішних операцій, є провідним пластичним хірургом однієї з найкращих клінік пластичної хірургії Німеччини.


04107, г. Киев ул. Баггоутовская 1
Київська обласна клінічна лікарня

Наші телефони та мессенджери:

044 332-56-46  093 499-93-21
096 842-89-87  095 626-45-23

Київський обласний центр пластичної хірургії , Київ, комплексне лікування та індивідуальний підхід у всіх областях косметики: передові методи лікування в естетичній та пластичній хірургії, високий професійний рівень лікарів, наявність самого сучасного обладнання дозволяє вирішити всі види пластичних, реконструкційних, естетичних проблем обличчя та тіла

Ліпоскульптурування

Що таке ліпоскульптурування

Ліпоскульптурування – це термін, який мало відомий пацієнтам, оскільки багато хто з них більш знайомі з терміном ліпосакція. Проте, ліпоскульптурування – це різновид процедури ліпосакції, тому багато пацієнтів виявляють, що вони вже знайомі з нею, пояснивши це в нашій клініці. Вам потрібна додаткова інформація про Ліпоскульптура? Більш детальну інформацію про цю процедуру пластичної хірургії можна знайти в клініці доктора Левицького нижче.

Error: Only up to 6 widgets are supported in this layout. If you need more add your own layout.