Київський державний обласний центр пластичної хірургії

euro

Високе мистецтво наших пластичних хірургів визнано в Європі.
Директор центру пластичної хірургії Левицький Р.М. – хірург вищої категорії з 20-річним досвідом роботи у пластичній хірургії, який виконав понад 16 000 успішних операцій, є провідним пластичним хірургом однієї з найкращих клінік пластичної хірургії Німеччини.


04107, г. Киев ул. Баггоутовская 1
Київська обласна клінічна лікарня

Наші телефони та мессенджери:

044 332-56-46  093 499-93-21
096 842-89-87  095 626-45-23

Київський обласний центр пластичної хірургії , Київ, комплексне лікування та індивідуальний підхід у всіх областях косметики: передові методи лікування в естетичній та пластичній хірургії, високий професійний рівень лікарів, наявність самого сучасного обладнання дозволяє вирішити всі види пластичних, реконструкційних, естетичних проблем обличчя та тіла

Закрита ринопластика

Різниця між відкритою і закритою ринопластикою

Відкрита ринопластика і закрита ринопластика – це хірургічні процедури, які використовуються для виправлення асиметрії носа і збільшення носових пропорцій. Щоб краще зрозуміти два різних підходи до відкритої і закритої ринопластики, давайте докладніше розглянемо обидві процедури хірургії носа.

Що таке закрита ринопластика?

Під час закритої ринопластики розрізи приховані всередині носа пацієнта. Закрита ринопластика включає модифікації, що виконуються всередині ніздрів. Таким чином, закрита ринопластика зазвичай рекомендується пацієнтам з ринопластикою, яким потрібна модифікація носової перемички.

Що краще: відкрита ринопластика або закрита ринопластика?

Відкрита ринопластика і закрита ринопластика відрізняються один від одного, але одне не є чимось кращим або гіршим. Пластичний хірург Роман Левицький допомагає кожному пацієнтові, котрий робить ринопластику, визначити, який відкритий або закритий хірургічний підхід може забезпечити оптимальні результати лікування.

Доктор Левицький дотримується цілісного підходу до операції по ринопластиці. Він розуміє, що у двох пацієнтів немає однакових носів, і кожна процедура ринопластики варіюється в залежності від бажаних результатів. Тому доктор Левицький спочатку проводить всебічний аналіз пацієнта, щоб визначити, чи підходить людина для ринопластики. Якщо пацієнт є хорошим кандидатом на ринопластику, доктор Левицький потім вирішує, чи може відкрита або закрита ринопластика допомогти пацієнтові з пластикою носа домогтися збалансованого, красивого і природного зовнішнього вигляду особи.

Під час консультації з ринопластиці доктор Роман Левицький дізнається про пацієнта і його або її метою лікування. Крім того, він використовує інструменти візуалізації, які дозволяють пацієнтові побачити, як його або її ніс буде виглядати після процедури ринопластики.

Якщо доктор Левицький визначає, що операція по ринопластиці допомагає пацієнтові досягти гармонії особи, він розробляє індивідуальну стратегію лікування. Потім доктор описує всі аспекти плану лікування ринопластики і пояснює, чи допоможе відкрита або закрита ринопластика пацієнтові досягти найкращих результатів.

В кінцевому підсумку доктор Левицький може порекомендувати операцію ринопластики для поліпшення естетики особи або поліпшення функції носа. Він також виконує операції на носі пацієнтам, які демонструють одну або кілька з вищезазначених характеристик:

 • Опуклий або короткий кирпатий кінчик носа
 • Висяча Колумелла (місток з тканин, що розділяє ніздрі біля основи носа)
 • Ніс дуже широкий або вузький
 • Розширюються або широкі ніздрі
 • Горбинкою на спині (горбинкою на носі)
 • Це може призвести перенісся
 • Кривий, обвислий, довгий або кирпатий ніс
 • Асиметричний або недорозвинений ніс
 • непропорційні ніздрі
 • пощипування крил

Доктор Левицький також проводить кілька видів операцій по ринопластиці. Ці процедури включають:

 • Чоловіча ринопластика: дозволяє чоловікам змінювати форму носа і лікувати структурні дефекти носа.
 • Етнічна ринопластика: допомагає пацієнтові виправити проблеми з носом і поліпшити зовнішній вигляд обличчя, не жертвуючи характерними етнічними рисами обличчя.
 • Ревізійна ринопластика: усуває естетичні та / або функціональні проблеми носа, які виникають у пацієнта після початкової операції на носі.
 • Підліткова ринопластика: дозволяє дівчаткам у віці від 15 до 16 років або хлопчикам у віці від 16 до 17 років отримати ніс, який ідеально доповнює їх риси обличчя.

Часті питання про ринопластику

Як довго заживає закрита ринопластика?

Повні результати закритої ринопластики стають видні приблизно через один-два роки після лікування, тому що саме стільки часу потрібно для повного зникнення набряку. Однак простий після закритою або відкритою ринопластики зазвичай триває близько двох тижнів. Носова шина зазвичай видаляється протягом п’яти-шести днів після закритої процедури ринопластики. На цьому етапі синці і набряки після ринопластики також зазвичай мінімальні.

Доктор Роман Левицький описує процес відновлення після операцій відкритою і закритою ринопластики до лікування. Таким чином, пацієнти точно розуміють, чого очікувати після операції на носі. Крім того, пластичний хірург Роман Левицький надає постійну підтримку протягом декількох тижнів і місяців після операції ринопластики, щоб забезпечити правильне загоєння носа пацієнта.

Що таке безрубцева ринопластика?

Ринопластика без рубця включає в себе надрізи всередині носа пацієнта. Це просто ще одна назва закритої ринопластики. Іноді його застосовують для лікування опуклого кінчика носа, широких носових кісток, горбинки на спині та інших дефектів носа. І навпаки, операція на носі без рубця зазвичай не рекомендується тим, кому потрібно велика ревізія або реконструкція носа.

Доктор Левицький виконує як відкриту, так і безрубцеву ринопластику. Щоб визначити, чи підходить пацієнт для операції по ринопластиці, доктор Левицький спочатку проводить оцінку. Якщо доктор Левицький вважає, що пацієнт є хорошим кандидатом на пластику носа, він пропонує індивідуальні рекомендації з лікування відкритої ринопластики або ринопластики без рубця.

Як найшвидше відновитися після пластики носа?

Доктор Левицький розуміє, що не існує швидкого рішення для прискорення відновлення після операції на носі. Щоб забезпечити безперешкодне одужання, доктор Левицький дає своїм пацієнтам докладні післяопераційні інструкції. Він також просить записатися на прийом до лікаря, щоб відстежувати прогрес після ринопластичних операції у його пацієнтів.

Початковий період відновлення після пластики носа зазвичай триває від однієї до двох тижнів, і доктор Левицький зустрічається з пацієнтом кілька разів протягом цього періоду. Потім доктор Левицький просить повторних відвідувань кожні три місяці протягом першого року після операції ринопластики. Потім д-р Роман Левицький запитує щорічні контрольні візити з приводу пластики носа.

В якому віці можна робити відкриту або закриту ринопластику?

Анатомія носа людини повинна бути повністю розвинена, перш ніж він або вона зможе претендувати на відкриту або закриту операцію ринопластики. Тим часом, ідеальний вік для відкритої або закритої ринопластики залежить від пацієнта. У деяких випадках доктор рекомендує операцію на носі дівчаткам у віці 15 або 16 років. Або доктор іноді рекомендує операцію на носі хлопчикам вже в 16-17 років.

Триває чи відкрита або закрита ринопластика вічно?

Результати відкритого або закритого ринопластики повинні тривати вічно, але кілька факторів визначають, як довго пацієнт може насолоджуватися результатами операції на носі. Наприклад, якщо особовий пластичний і реконструктивний хірург видаляє занадто багато тканини під час операції на носі, в кінцевому підсумку може статися обвисання або колапс носа. Крім того, природний процес старіння часто згодом впливає на результати операції ринопластики.

Які бувають типи пластики носа?

До різних типів пластики носа відносяться:

 • Підліткова ринопластика: змінює форму носа і відновлює функцію носа; цей вид пластики носа призначений виключно для підлітків.
 • Ревізійна ринопластика: виправляє дефекти носа або погані результати після попередньої пластики носа.
 • Етнічна ринопластика: покращує зовнішній вигляд обличчя пацієнта, які не змушуючи цю людину жертвувати своїми етнічними рисами обличчя.

Пластичний хірург Левицький Роман Миронович навчає пацієнтів різних типів пластики носа. Він також з радістю відповість на побоювання пацієнтів або питання про різних операціях на носі.

Що таке відкрита септоринопластика?

Відкрита септоринопластика – це операція на носі, яка використовується для лікування викривлення перегородки. Це також допомагає поліпшити потік повітря в носі і поліпшити зовнішній вигляд обличчя.

Доктор зазвичай рекомендує відкриту септоринопластику, якщо ніс пацієнта закладений через викривлених або пошкоджених носових кісток. Під час відкритої септоринопластикі доктор оперує носову кістку і хрящ. Він робить надріз слизової оболонки носа (слизову оболонку носа) і видаляє її з носової кістки і хряща. Потім доктор видаляє викривлені ділянки носової кістки і хряща. Потім він вирівнює залишилася носову кістку і хрящ.

Чи можна приймати душ після закритої ринопластики?

Пластичний хірург Левицький Роман Миронович рекомендує приймати ванни з губкою замість душа протягом перших кількох днів після закритої процедури ринопластики. Після ринопластики на закриття хірургічних розрізів йде близько 48 годин. Якщо пацієнт приймає душ занадто рано після операції ринопластики, він ризикує повторно відкрити свої хірургічні розрізи. У цьому випадку пацієнт може заразитися інфекцією.

Пацієнти із закритою ринопластикою повинні уникати чистки навколо області розрізу протягом перших кількох днів після лікування. Доктор зазвичай радить пацієнтові, коли він або вона може почати приймати душ. В цей час доктор Левицький також надасть рекомендації, які допоможуть пацієнтові з операцією на носі мінімізувати ризик зараження.

Запишіться на консультацію щодо лікування ринопластики з пластичним хірургом Левицьким Романом Мироновичем сьогодні

Доктор Левицький радий зустрітися з пацієнтом і допомогти йому вирішити, чи є відкрита ринопластика або закрита ринопластика правильним вибором. Щоб дізнатися більше, зв’яжіться з нами сьогодні за телефоном 044 332-56-46, 093 499-93-21, 096 842-89-87, 095 626-45-23, щоб призначити консультацію по хірургії ринопластики.

Error: Only up to 6 widgets are supported in this layout. If you need more add your own layout.