Київський державний обласний центр пластичної хірургії

euro

Високе мистецтво наших пластичних хірургів визнано в Європі.
Директор центру пластичної хірургії Левицький Р.М. – хірург вищої категорії з 20-річним досвідом роботи у пластичній хірургії, який виконав понад 16 000 успішних операцій, є провідним пластичним хірургом однієї з найкращих клінік пластичної хірургії Німеччини.


04107, г. Киев ул. Баггоутовская 1
Київська обласна клінічна лікарня

Наші телефони та мессенджери:

044 332-56-46  093 499-93-21
096 842-89-87  095 626-45-23

Київський обласний центр пластичної хірургії , Київ, комплексне лікування та індивідуальний підхід у всіх областях косметики: передові методи лікування в естетичній та пластичній хірургії, високий професійний рівень лікарів, наявність самого сучасного обладнання дозволяє вирішити всі види пластичних, реконструкційних, естетичних проблем обличчя та тіла

Пластика кінчика носа

Ринопластика кінчика носа – Типопластика

Ринопластика кінчика носа – менш інвазивна хірургія носа або міні-операція носа

Що таке пластика кінчика носа?

Пластика кінчика носа робить деякі естетичні покращення вашого кінчика носа з використанням менш інвазивних методів хірургії. Ці вдосконалення суттєво покращать пропорції вашого носа, щоб досягти більш збалансованого зовнішнього вигляду. Кінчик носа є центром вашої особи та впливає на загальний баланс та симетрію пропорцій вашої особи.

Якщо форма кінчика носа є вашою головною турботою, коли справа доходить до зовнішнього вигляду носа, можливо, існує менш інвазивна хірургічна альтернатива повної ринопластики. Це може бути особливо корисним при операції зі зменшення опуклого кінчика носа. Докладніше про цю процедуру і про те, чи можете стати хорошим кандидатом, читайте нижче.

Які переваги операції на кінчику носа? – Чого можна було досягти?

Хірургічні корекції, які можна виконати за допомогою Tip Rhinoplasty, включають:
 • Підняття опущеного кінчика носа
 • Ліплення цибулинного або широкого кінчика
 • Зменшення цибулинного кінчика
 • Відновлення балансу ніздрів
 • Випрямлення небажаної кривої
 • Зменшення ніздрів
 • Ревізія попередньої ринопластики

ХІРУРГІЯ КОНЧИКА НОСУ ВИМАГАЄ ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНОГО ХІРУРГУ І ПРОФЕСІЙНОГО ХІРУРГІЧНОГО ПІДХОДУ.

Ми рекомендуємо проконсультуватися зі спеціалістом-пластичним хірургом, який може дати вам чесну пораду про те, чого можна і чого не можна досягти за допомогою процедур ринопластики тільки на кінчиках носа.

Чим процедура кінчика носа відрізняється від звичайної ринопластики?

Ринопластика кінчика носа – це хірургічна процедура, спрямована на створення симетричного кінчика носа з правильною проекцією, поворотом та пропорціями щодо інших частин носа. Залишаючи кісткову структуру носа незайманою, під час пластики кінчика носа або типопластики носової хірург змінює форму або видаляє зайвий хрящ з кінчика носа. Хірург може потім удосконалити чи підняти кінчик носа та/або вдосконалити ваші ніздрі.

Цей тип процедури зміни форми носа може бути настільки ж ефективним, як і звичайна ринопластика, якщо пацієнт є хорошим кандидатом, і коли інші частини носа виглядають задовільно і не торкнуться змін кінчика носа.

Операція на кінчику носа вважається менш інвазивним методом зміни форми носа порівняно з повною ринопластикою через:

 • Процедура, як правило, займає менше часу, чим повна ринопластика, і ви знаходитиметеся під наркозом протягом більш короткого часу.
 • Як правило, у вас буде більш короткий час загоєння та відновлення, особливо якщо ви дотримуватиметеся рекомендованих протоколів після операції, таких як зледеніння.

При цьому ринопластика кінчика носа, як і раніше, вважається важливою хірургічною процедурою і зазвичай виконується під загальною анестезією. Однак ви можете розраховувати на значно менший час простою, ніж традиційна повна ринопластика, яка включає зміну форми безлічі кісток та хрящів.

Процедура з кінчиком носа, як і раніше, пов’язана з ризиком, як і за будь-якої серйозної операції, і у вас можуть виникнути набряки та синці після операції.

Запитання, які слід розглянути перед операцією на носі

 • Ви думали про те, щоб зробити пластику носа або змінити форму носа стільки, скільки себе пам’ятаєте?
 • Ви соромитеся свого гачкуватого, кривого чи опуклого носа?
 • Ваші ніздрі злегка роздмухуються, чому ваш ніс здається широким?
 • Ваш ніс чи ніздрі помітно асиметричні, через що все ваше обличчя виглядає трохи неврівноваженим Якщо ви відповіли ТАК на перелічені вище питання, ви можете бути хорошим кандидатом на операцію з ринопластики. Однак, якщо ви відповісте ТАК на такі питання, вам може знадобитися складніша процедура повної ринопластики:
 • Ви виявили, що у вас апное уві сні чи утруднене дихання?
 • У вашого носа є шишка над кінчиком носа?
 • Ваш ніс викривлений від кінчика до перенісся?
 • У вас діагностували викривлення перегородки чи хропіння, пов’язане з носом?

Я підходжу до операції на кінчику носа?

Не всі підходять для операції на кінчику носа, оскільки цей тип процедури підходить лише невеликого відсотка пацієнтів. Найчастіше людям потрібна складніша операція на носі, яка може поліпшити структуру, форму, розмір або довжину всього носа.

Найкращі кандидати на успішну ринопластику кінчика носа часто:
 • мати анатомію особи, яка підходить для операції на носі або доопрацювання кінчика носа
 • дорослі чи дорослі
 • не курити
 • мати проблеми із зовнішнім виглядом носа, які обмежуються лише областю кінчика носа
 • у хорошому фізичному стані
 • мати чіткі, реалістичні очікування щодо того, чого можна досягти за допомогою операції
 • соромляться зовнішнього вигляду тільки кінчика носа

Щоб бути хорошим кандидатом на будь-яку ринопластику, ви також повинні мати реалістичні очікування щодо того, чого можна досягти за допомогою операції.

Реалістичні очікування мають першорядне значення, і це означає, що ви захочете дізнатися, які потенційні зміни вплинуть на ваш зовнішній вигляд загалом. Ці зміни не завжди легко візуалізувати, але є деякі модифікації зображень та фотографій, які можуть допомогти.

Ми пропонуємо тривимірну візуалізацію з використанням модифікацій фотографії або технологій Crisolix і Vectra, щоб допомогти вам зрозуміти, як може виглядати зміна кінчика носа після операції. Однак важливо відзначити, що вони не на 100% точні, і багато факторів можуть вплинути на результати.

У операції на кінчику носа менше ризиків, ніж повна ринопластика?

Можливо, але не завжди. Процедура з кінчиком носа трохи менш інвазивна, ніж повна мостоподібна ринопластика, оскільки вона може не включати:

 • Септопластика (процедура виправлення викривлення перегородки).
 • Відкриті методи (хірургічний доступ, що включає розріз у колумелі між ніздрями та додаткові розрізи всередині носа).
 • Регулювання мосту.

Ваш ніс – важливий орган, що бере участь у багатьох процесах організму, включаючи дихання, імунні реакції та нюхові функції. Ось чому вам необхідно звернутися до досвідченого хірурга щодо варіантів операції на верхівці носа.

Час відновлення після операції на кінчику носа

ЧИ МЕНШИЙ ЧАС ВІДНОВЛЕННЯ ПІСЛЯ ОПЕРАЦІЇ НА КІНЧИКУ НОСУ, ЧИМ ПІСЛЯ ПОВНОЇ РИНОПЛАСТИКИ ЧИ СЕПТОПЛАСТИКИ?

Оскільки типова ринопластика включає зміну форми тільки шкіри і хрящів, а не кісток, що підлягають, час операції зазвичай коротший, ніж повна ринопластика. Синяки та набряк часто виникають при будь-якій ринопластиці, але для деяких пацієнтів після операції з корекції кінчика носа вони порівняно мінімальні порівняно з традиційною ринопластикою, яка потребує більш тривалого простою та часу загоєння.

Зміни після загоєння після операції на кінчику носа часто невловимі, ​​але ви не ризикуєте виглядати надмірно або кардинально відрізнятися. Однак через те, що набряк носа проходить повільно, у тому числі кінчик носа, може пройти від 6 місяців до року або навіть більше, щоб зникнути набряк.

Сказавши, що за допомогою ринопластики кінчиком носа, ви зазвичай можете повернутися до роботи приблизно через 1-2 тижні. Однак це може змінюватись в залежності від конкретної процедури.

Ви можете допомогти загоєнню під час одужання:
 • Дотримуйтесь післяопераційних інструкцій і методів нанесення зледеніння вашого хірурга.
 • Відпочинок та розслаблення під час постлікування
 • Обмеження споживання солі.
 • Тримаючи голову піднятою
 • Використання крижаних компресів
 • Прийом будь-яких призначених антибіотиків.
 • Не заважати пов’язці чи шраму

Скільки коштує операція з ринопластики кінчика носа?

Кожен ніс унікальний і наші ціни повністю індивідуальні. Щоб дізнатися точну ціну, приходьте на консультацію.

Вибір кращого носового хірурга у Києві

При виборі відповідного пластичного хірурга для ринопластики кінчиком носа пацієнт повинен пам’ятати, що досвід, підготовка і кваліфікація мають більше значення, ніж ціна. Спеціальні пропозиції, фіксовані ціни та великі знижки мають підняти червоний прапор. Зазвичай такі процедури призводять до ще одного невтішного результату, а зрештою обходяться дорожче і викликають більше стресу, болю, займають більше часу та дискомфорту, ніж одна процедура, що проводиться професійним та досвідченим хірургом.

Сертифікований пластичний хірург, Левицький Роман Миронович є єдиним українським хірургом, який закінчив дворічну клінічну ординатуру на кафедрі пластичної та естетичної хірургії Санкт-Петербурзької медичної академії та післядипломної освіти, здобувши таким чином базову освіту з пластичної та естетичної хірургії.

 

Фахівець із 20-річним досвідом роботи. Єдиний пластичний хірург в Україні, який має право виконувати пластичні операції не лише у нашій країні, а й за кордоном. Лікар Левицький неодноразово стажувався та практикувався у різних зарубіжних країнах. Єдиний з українських хірургів спочатку спеціалізується на пластичній хірургії (не перекваліфікований). Роман Левицький є одним із найбільш затребуваних пластичних хірургів в Україні. Лікар Левицький використовує новітні технології в косметичних операціях.

Error: Only up to 6 widgets are supported in this layout. If you need more add your own layout.