Київський державний обласний центр пластичної хірургії

euro

Високе мистецтво наших пластичних хірургів визнано в Європі.
Директор центру пластичної хірургії Левицький Р.М. – хірург вищої категорії з 20-річним досвідом роботи у пластичній хірургії, який виконав понад 16 000 успішних операцій, є провідним пластичним хірургом однієї з найкращих клінік пластичної хірургії Німеччини.


04107, г. Киев ул. Баггоутовская 1
Київська обласна клінічна лікарня

Наші телефони та мессенджери:

044 332-56-46  093 499-93-21
096 842-89-87  095 626-45-23

Київський обласний центр пластичної хірургії , Київ, комплексне лікування та індивідуальний підхід у всіх областях косметики: передові методи лікування в естетичній та пластичній хірургії, високий професійний рівень лікарів, наявність самого сучасного обладнання дозволяє вирішити всі види пластичних, реконструкційних, естетичних проблем обличчя та тіла

Лазерна підтяжка обличчя

Лазерна підтяжка обличчя – це малоінвазивна процедура підтяжки шкіри, яка підтягує шкіру обличчя, повертає молодість і пружність підборіддя, а також розгладжує зморшки для значного поліпшення зовнішнього вигляду.

Ця процедура займає всього близько 30-45 хвилин, але може перемотати годинник на 10-20 років.

Тепер ви можете виглядати молодше і прекрасно себе почувати без традиційної підтяжки обличчя!

Як працює лазерний ліфтинг особи?

Лазерна підтяжка обличчя використовує сучасне лазерне волокно для підтяжки шкіри. Це те ж волокно, яке ми використовуємо для видалення жиру з невеликих ділянок, таких як підборіддя або щелепи, але ми не видаляємо жир при виконанні лазерної підтяжки.

Ми використовуємо енергію лазера, щоб підтягнути шкіру і стимулювати зростання нового колагену, щоб ви могли зробити підборіддя і обличчя більш підтягнутими, не вдаючись до традиційної процедури підтяжки обличчя.
Процедура мінімально інвазивна, тому час відновлення практично дорівнює нулю, а результати очевидні.

Лазерний ліфтинг особи

Обробка фракційним лазером ідеально підходить для усунення дефектів поверхні і є відмінним помічником для лазерного ліфтингу. Цю комбінацію часто називають «підтяжкою особи без розрізу» або «лазерної підтяжкою особи», тому що вона має таку разючу значення без хірургічної підтяжки обличчя.

Фракційний лазер розгладжує шкіру і підтягує її зовні, а лазерний ліфтинг підтягує шкіру зсередини.

Видалення жиру на підборідді за допомогою лазерної підтяжки обличчя входить в цей комплекс і може бути виконаний за одне відвідування.

Люкс лазерна підтяжка обличчя

Комбінує згадану вище лазерну підтяжку обличчя для остаточного омолодження особи без необхідності традиційних хірургічних процедур.

Додаємо обсяг скул за допомогою, підвищуючи пружність і підтягнутість щік. Це підсилює ефект від лікування фракційним лазером і лазерного ліфтингу, створюючи ще більш різку зміну зовнішнього вигляду.

Люкс ліфтинг проводиться в 2 відвідування; спочатку процедура Laser Lift + Fractional Laser, потім приблизно через два тижні ін’єкції Voluma.

Люкс ліфтинг це золотий стандарт молодості і пропонується тільки в нашому центрі. Немає кращого варіанту для повної корекції без серйозного хірургічного втручання.

Вартість лазерного ліфта

Вартість лазерного ліфтингу необхідно індивідуально уточнювати у фахівців.
Error: Only up to 6 widgets are supported in this layout. If you need more add your own layout.