Київський державний обласний центр пластичної хірургії

euro

Високе мистецтво наших пластичних хірургів визнано в Європі.
Директор центру пластичної хірургії Левицький Р.М. – хірург вищої категорії з 20-річним досвідом роботи у пластичній хірургії, який виконав понад 16 000 успішних операцій, є провідним пластичним хірургом однієї з найкращих клінік пластичної хірургії Німеччини.


04107, г. Киев ул. Баггоутовская 1
Київська обласна клінічна лікарня

Наші телефони та мессенджери:

044 332-56-46  093 499-93-21
096 842-89-87  095 626-45-23

Київський обласний центр пластичної хірургії , Київ, комплексне лікування та індивідуальний підхід у всіх областях косметики: передові методи лікування в естетичній та пластичній хірургії, високий професійний рівень лікарів, наявність самого сучасного обладнання дозволяє вирішити всі види пластичних, реконструкційних, естетичних проблем обличчя та тіла

Збільшення грудей

Що потрібно знати про збільшення грудей

Збільшення грудей, або збільшує маммопластика, або хірургічна процедура, спрямована на збільшення розміру, форми або наповнення грудей.

Хірург поміщає силіконові, фізіологічні або альтернативні композитні грудні імплантати під м’язи грудей або тканини грудей. Термін служби імплантатів в середньому становить від 7 до 12 років.

Чому варто вибрати збільшення грудей?

Процедура включає в себе надріз і установку імплантатів.Збільшення грудей проводиться для:
 • Збільшення грудей, яка від природи маленька
 • Відновити розмір і форму грудей після вагітності, схуднення або годування груддю
 • Відновіть симетрію, коли груди асиметрична
 • Відновити груди або груди після операції
Пластична хірургія включає реконструктивну хірургію і косметичну хірургію. Реконструктивна хірургія грудей може бути зроблена як частина лікування раку грудей. Косметична хірургія грудей проводиться в естетичних цілях. Збільшення грудей – це зазвичай косметична операція.
У 2007 році дослідження, проведене вченими з Університету Флориди, показало, що збільшення грудей за допомогою косметичної хірургії підвищує самооцінку жінок і їхнє ставлення до своєї сексуальності. Про результати повідомили у відділенні пластичної хірургії.

Що таке грудні імплантати?

Грудної імплантат – це медичний протез, який поміщається всередині грудей для збільшення, реконструкції або створення фізичної форми грудей.
Імплантати грудей можуть містити силікон, фізіологічний розчин або іншу сполуку.

Існує три основних типи грудних імплантатів:

Сольові імплантати заповнюються стерильним сольовим розчином, наприклад, солоною водою. Розчин знаходиться всередині еластомерній силіконової оболонки. Ці імплантати можна заповнити різною кількістю фізіологічного розчину. Це впливає на відчуття, пружність і форму грудей.

Якщо фізіологічний розчин протікає через імплантат, розчин буде абсорбований та виведений організмом природним шляхом.

Імплантати, заповнені силіконовим гелем складається з силіконової зовнішня оболонка, заповнена силіконовим гелем. Якщо заповнений силіконом імплант протікає, гель або залишиться в оболонці, або вийде в кишеню грудного імплантату. Протікає імплант, заповнений силіконом, може зруйнуватися, а може і не руйнуватися.

Пацієнти, які вибирають цей тип імплантату, повинні проводити більш регулярні перевірки у свого лікаря в порівнянні з пацієнтами, які використовують імплантати з сольовим розчином. МРТ або УЗД може перевірити стан імплантатів.

Альтернативні композитні імплантати можуть бути заповнені поліпропіленової ниткою, соєвим маслом або іншим матеріалом.

Що очікувати

Збільшення грудей – це різновид хірургічного втручання, тому пацієнти повинні добре подумати, перш ніж робити вибір на користь процедури.

Імплантати можуть проходити під грудним м’язом або над нею.

Перед операцією хірург повинен допомогти пацієнтові вибрати розмір необхідного імплантату. Це можна зробити, вставивши в бюстгальтер імплантати різного розміру, щоб подивитися, як вони себе почувають.

Зазвичай використовується загальний наркоз, щоб пацієнт спав під час операції. Іноді використовується місцевий анестетик, і пацієнт не спить.

Варіанти розрізів

Хірург і пацієнт повинні обговорити варіанти розрізів. Можливі наступні варіанти:
 • Розріз під грудьми, робиться в складці під грудьми.
 • Трансаксіллярний розріз в пахвовій западині
 • Періареолярний розріз навколо соска

Вибір розрізу залежить від декількох факторів, включаючи ступінь збільшення, анатомію пацієнта, тип імплантату і переваги хірурга і пацієнта.

Установка імплантату

Грудної імплант поміщається в кишеню.

Є два типи розміщення:

Пахвове розміщення проходить під грудним м’язом. Відновлення може зайняти більше часу, а біль після операції може посилитися.

Субмаммарна, або субжелезіста, розташовується позаду тканини грудей, над грудним м’язом.

Закриття розрізів

Хірург закриває розрізи шаруватими швами або накладенням швів в тканини грудей. Шви, клеї для шкіри і хірургічна стрічка закривають шкіру і утримують її закритою.

Спочатку буде видно лінії розрізу, але з часом вони зникнуть.

Оцінка результатів

Після операції залишиться пухлина, але вона зникне протягом двох тижнів. Лінії розрізів також зникнуть. Після цього пацієнтка зможе вирішити, чи виправдала процедура її очікування.

Відновлення

Коли дія анестетика закінчиться, пацієнту будуть вводити знеболюючі, щоб полегшити біль.

Після загальної анестезії пацієнт не зможе водити машину. Їм слід домовитися про те, щоб один відвіз їх додому.

Розсмоктуються або розсмоктуються шви зазвичай зникають протягом 6 тижнів.

Якщо у пацієнта є нерозчинні шви або якщо поряд з грудьми розміщені дренажні трубки, буде потрібно повторний візит для їх зняття.

Медична бригада повинна надати наступну інформацію:

 • Як доглядати за грудьми після процедури
 • Як використовувати призначені ліки
 • Коли відвідувати контрольний візит
 • Коли викликати лікаря

Пацієнту слід негайно звернутися за медичною допомогою, якщо у нього виникнуть:

 • будь-які ознаки інфекції, такі як лихоманка, тепло і почервоніння в області грудей
 • болю в грудях, незвичайне серцебиття або задишка

Пацієнтці не слід займатися інтенсивними фізичними навантаженнями протягом приблизно 6 тижнів.

Лікар може порадити деякі післяопераційні вправи, такі як згинання і рух рук для полегшення болю і дискомфорту, а також тип бюстгальтера.

Ризики і ускладнення

Кожна хірургічна процедура пов’язана з ризиком.

Серед пацієнтів, які перенесли реконструкцію грудей, 46 відсотків жінок з імплантатами з силіконового гелю і 21 відсоток жінок з імплантатами з сольового розчину перенесли як мінімум одну додаткову операцію протягом 3 років.

Вісім відсотків жінок з імплантатами з фізіологічного розчину і 25 відсотків жінок з силіконовими імплантатами перенесли операцію з видалення пристроїв.

Майже 50 відсотків з тих, хто має косметичний збільшення грудей, відчувають будь-які ускладнення, наприклад, біль, ущільнення, інфекцію або необхідність у додатковій операції.

Деякі з ризиків і ускладнень, пов’язаних зі збільшенням грудей:

Як і при будь-якої операції, тут є ризики.
 • хворобливі грудей
 • Інфекційне захворювання
 • Відчуття у грудях, сосках або в обох випадках може тимчасово змінитися.
 • Розрив або витік імплантату
 • кровотеча
 • накопичення рідини
Капсулярна контрактура – це ущільнення області навколо імплантату. Це може спотворити форму імплантату і викликати біль. Шрами можуть стати червоними, товстими і болючими. Іноді потрібна додаткова операція.

Чи можу я годувати грудьми за допомогою імплантатів?

Були побоювання, що збільшення грудей може вплинути на здатність жінки годувати грудьми.

Інститут медицини (IOM) заявляє, що жінки, яким були встановлені грудні імплантати, в три рази частіше, ніж інші жінки, не мають достатньої кількості молока для годування грудьми.

Що стосується безпеки грудного молока, Центри з контролю і профілактиці захворювань (CDC) не оновлюється інформацію, опубліковану в 2009 році. заявляючи що «недостатньо доказів, щоб виправдати класифікацію силіконових імплантатів як протипоказання до грудного вигодовування».

Вибір хірурга

Важливо вибрати хірурга, який має ліцензію та визнаного компетентною асоціацією професійних пластичних хірургів.

Хірурги повинні належати до професійної асоціації.

Пацієнтам слід переконатися, що лікар:

 • Має підтверджені міжнародні сертифікати.
 • Має досвід і професійну підготовку в області необхідного їм хірургічного втручання.
 • Працює тільки в акредитованих медичних установах
 • Відповідає строгому етичного кодексу
 • Дотримання вимог медичної освіти, включаючи стандарти та інновації в галузі безпеки пацієнтів.

Сертифікований пластичний хірург, Левицький Роман Миронович є єдиним українським хірургом який закінчив дворічну клінічну ординатуру на кафедрі пластичної та естетичної хірургії Санкт-Петербурзької медичної академії та післядипломної освіти, отримавши таким чином, базову освіту по пластичної та естетичної хірургії. Спеціаліст з 20-річним досвідом роботи.

Єдиний пластичний хірург в Україні, який має право виконувати пластичні операції не тільки в нашій країні, а й за кордоном. Доктор Левицький неодноразово стажувався і практикувався в різних зарубіжних країнах.

Єдиний з українських хірургів спочатку спеціалізується по пластичній хірургії (НЕ перекваліфікований). Роман Левицький, є одним з найбільш затребуваних хірургів в Україні по проведення операцій підтяжки обличчя. Роман Миронович Левицький – провідний фахівець з косметичних процедур особи, який може виконувати операцію з підтяжки обличчя з використанням місцевої анестезії без необхідності загальної анестезії. Доктор Левицький використовує новітні технології в косметичних операціях.

Error: Only up to 6 widgets are supported in this layout. If you need more add your own layout.