Київський державний обласний центр пластичної хірургії

euro

Високе мистецтво наших пластичних хірургів визнано в Європі.
Директор центру пластичної хірургії Левицький Р.М. – хірург вищої категорії з 20-річним досвідом роботи у пластичній хірургії, який виконав понад 16 000 успішних операцій, є провідним пластичним хірургом однієї з найкращих клінік пластичної хірургії Німеччини.


04107, г. Киев ул. Баггоутовская 1
Київська обласна клінічна лікарня

Наші телефони та мессенджери:

044 332-56-46  093 499-93-21
096 842-89-87  095 626-45-23

Київський обласний центр пластичної хірургії , Київ, комплексне лікування та індивідуальний підхід у всіх областях косметики: передові методи лікування в естетичній та пластичній хірургії, високий професійний рівень лікарів, наявність самого сучасного обладнання дозволяє вирішити всі види пластичних, реконструкційних, естетичних проблем обличчя та тіла

Підтяжка нижньої третини обличчя

Нікому не подобається бачити на обличчі ознаки старіння; ми хочемо назавжди зберегти молодий вид без зморшок. Зокрема, губи завжди були дуже важливими як засіб спокуси, зближення з іншими і особливо для людини, з якою ми маємо інтимні стосунки. Тому все більше і більше чоловіків і жінок піддаються косметичним операціям на нижній третині обличчя, як тільки з’являються перші перилабіальні зморшки.

Цей тип операції часто виконується у поєднанні з процедурами підтяжки обличчя, щоб забезпечити рівномірний результат та новий молодий вигляд. Підтримання гарного зовнішнього вигляду стає все більш важливим як для чоловіків, так і для жінок, і технології, що застосовуються в галузі медицини, дозволяють досягти приголомшливих результатів. Разом давайте подивимося, що ми маємо на увазі, коли говоримо про нижню третину обличчя та які методи використовуються для впливу на цю область. Зрештою, ми розглянемо техніку FaceTite®.

Що таке нижня третина обличчя?

Наше обличчя можна розділити на три макро-області, які також використовуються як зразок в естетичній медицині. Перша частина – це верхня третина, яка становить найвищу частину обличчя від лінії росту волосся до області очниці. Середня третина – це область між нижнім віком та верхньою губою; він складається з носа, вилиць і щік. Нарешті, нижня третина відноситься до найнижчої частини обличчя, отже, вона включає нижню губу, підборіддя, лінію підборіддя та шию. Цей підрозділ важливий, тому що кожна область відповідає певним зморшкам та ознакам старіння, які можна і потрібно лікувати різними методами. Для досягнення рівномірного результату ви, безумовно, можете пройти косметичну операцію на кількох ділянках, але для цього необхідно враховувати різні фактори та різні рішення.

Коли потрібна підтяжка нижньої третини?

Косметична операція з підтяжки обличчя необхідна щоразу, коли ви хочете виправити ознаки старіння. Щодо нижньої третини, області обличчя, яку ми розглядаємо в цій статті, ми звертаємося, зокрема, до визначення лінії підборіддя, подвійного підборіддя та шкірних складок шиї. Бажано втрутитися, коли розслаблення шкіри ще дуже помітно; Надто скомпрометована ситуація може фактично знизити ефективність самого втручання. Пластичний хірург порадить пацієнтові підходящий момент для втручання та який метод підходить для кожного конкретного випадку. Оцінка проводиться під час першого візиту до самого хірурга, який потім може запросити повну історію хвороби та запропонувати деякі конкретні обстеження. Ця процедура необхідна для визначення придатності пацієнта для операції та отримання повної клінічної картини. Для першої консультації зв’яжіться із пластичним хірургом Романом Левицьким

Нижня третина: різні методи підтяжки

Щодо інших областей обличчя, для нижньої третини ви можете діяти за різними методиками, залежно від необхідності та клінічної ситуації. Більш класична підтяжка обличчя – це досить інвазивна хірургія, але поява технологій уможливила зробити гігантські кроки в напрямку мініінвазивних методів ліфтингу також у галузі косметичної хірургії. Отже, можна вибрати шлях наповнювача, тобто інфільтрацію гіалуронової кислоти або гідроксиапатиту кальцію, які можуть відновити тканини до їхньої первісної щільності за рахунок гідратації та підтяжки шкіри завдяки реологічним характеристикам наповнювачів.

Крім того, деякі неінвазивні методи можуть використовуватися з пристроями сфокусованого ультразвуку, які передають теплову енергію нижчим тканинам, не торкаючись шкіри. Таким чином створюється теплова ретракція і, як наслідок, підвищення щільності тканин.

В обох випадках методи лікування набагато менш інвазивні, ніж класичний метод хірургічного ліфтингу, і дозволяють досягти природних результатів, навіть якщо вони менш очевидні, але вони зменшують кількість ускладнень та час, необхідний для повернення до соціального життя, що у цих випадках майже одразу.

Інший метод – це той, який використовує ниткові підйомники; це нитки з крихітними шпильками, які вводяться за допомогою направляючої голки, а потім випускаються поверхнево під дерму, що призводить до скручування тканин і наступної ретракції протягом декількох місяців, поки вони не розсмоктуються. до суспільного життя, яке у цих випадках відбувається майже одразу.

Ще один метод – це той, який використовує ниткові підйомники; це нитки з крихітними шпильками, які вводяться за допомогою направляючої голки, а потім випускаються поверхнево під дерму, що призводить до скручування тканин і подальшої ретракції протягом декількох місяців, поки вони не розсмоктуються. до повсякденного життя, яке у цих випадках відбувається майже одразу.

Міні-операція з підтяжки нижньої третини обличчя

Як ми вже говорили, ліфтингова операція за класичною методикою є найінвазивнішою. Фактично, ця техніка включає розрізи біля лінії росту волосся, відшарування шкіри і м’язів і їх повторне натяг. Наприкінці цієї процедури зайва шкіра буде вилучена, а натягнута шкіра зафіксується швами. Зазвичай шрами приховують вухо чи волосся. Процедура міні-ліфтінгу проводиться під місцевою анестезією із легкою седацією пацієнта. Як і у випадку з процедурою підтяжки, мета полягає в тому, щоб підняти щоки і визначити лінію підборіддя. Для цього SMAS повторно натягнеться, зробивши кілька складок. Операція міні-ліфтінга має більш коротку тривалість та забезпечує більш швидке післяопераційне відновлення; Цей метод можна комбінувати з іншими видами косметичної хірургії, щоб досягти однорідного омолодження всього обличчя.

Підтяжка нижньої третини обличчя за технікою FaceTite®

Сучасні технології дозволили розробити цей метод, що базується на використанні біполярних радіочастот. Наконечник під назвою Accutite®, що складається з невеликої канюлі, яка вводиться в підшкірні тканини, і зовнішнього шкірного електрода, передає тепло на повну глибину між двома електродами, визначаючи скорочення волоконно-жирової перегородки і, як наслідок, скорочення шкіри.

Операція, яка триває 40-60 хвилин, відбувається у денному стаціонарі під місцевою анестезією. Відсутність шрамів та швидкість операції дозволяють безболісно післяопераційне відновлення з часом відновлення у кілька днів. Всього через кілька днів після операції ви зможете повернутися до нормального життя, а через два тижні ви зможете повернутися до фізичної та спортивної активності.

Зв’яжіться з доктором Романом Левицьким, щоб при першому відвідуванні оцінити, чи можна покращити вашу особу та який застосувати метод.

Error: Only up to 6 widgets are supported in this layout. If you need more add your own layout.