Київський державний обласний центр пластичної хірургії

euro

Високе мистецтво наших пластичних хірургів визнано в Європі.
Директор центру пластичної хірургії Левицький Р.М. – хірург вищої категорії з 20-річним досвідом роботи у пластичній хірургії, який виконав понад 16 000 успішних операцій, є провідним пластичним хірургом однієї з найкращих клінік пластичної хірургії Німеччини.


04107, г. Киев ул. Баггоутовская 1
Київська обласна клінічна лікарня

Наші телефони та мессенджери:

044 332-56-46  093 499-93-21
096 842-89-87  095 626-45-23

Київський обласний центр пластичної хірургії , Київ, комплексне лікування та індивідуальний підхід у всіх областях косметики: передові методи лікування в естетичній та пластичній хірургії, високий професійний рівень лікарів, наявність самого сучасного обладнання дозволяє вирішити всі види пластичних, реконструкційних, естетичних проблем обличчя та тіла

Отопластика – корекція вух

Отопластика насправді означає естетику вуха, це значення слова.

Отопластика – процес зміни форми вуха, тобто вушної раковини, роблячи її більш природною та естетичною. Доступно безліч хірургічних технік та методів. Його можуть успішно виконати пластичні хірурги. Для кого проводиться операція на юшці (отопластика)? Отопластику можна робити всім, кого не влаштовує форма своїх вух. Природні та задовільні результати можуть бути отримані за допомогою різних технік отопластики при патологіях, таких як невластивий розмір вуха та помітне виступання (відсутність або слабкість антиспіралі та гіпертрофія внутрішньої порожнини), які турбують пацієнтів. 5 років – ідеальний час для операції з корекції вух – відтопластики, яку найкраще робити дітям дошкільного віку. Відстовбурчені вуха – це причина для глузування в школі, що дуже негативно позначається на дитячій психології.

Що таке хірургія вуха (отопластика), ускладнення та подальше спостереження?

Техніка отопластики проводиться під загальним наркозом. Середній час роботи коливається від 1-2 годин. Надріз за вухом дозволяє надати юшку бажаної форми за допомогою деяких методів накладання швів.

Залежно від ситуації, у разі потреби проводиться висічення хряща і робиться спроба отримати природний естетичний вухо. У післяопераційному періоді розріз за вухом ушивають швами. Оскільки він знаходиться за вухом, може залишитись непомітний шрам, який не турбує. Якщо під час та після операції робити перев’язки стерильними, жодних ознак інфекції не виявляється. Коли шви, використані для пацієнта, підходять і високої якості, не спостерігається розкриття вух, зачерпування та деформації. При проведенні периопераційного хорошого контролю кровотечі та післяопераційного хорошого перев’язування та подальшого спостереження гематоми (скупчення крові) не спостерігається.

Приклади кореції вух пластичним хірургом Романом Левицьким

 

Після операції з корекції вуха (отопластика) перев’язка через день і контроль займає загалом 10 днів.

На десятий день пацієнт може повернутися до свого повсякденного життя, за винятком того, що йому рекомендується спати з еластичною пов’язкою на голові тільки вночі після зняття швів.

Error: Only up to 6 widgets are supported in this layout. If you need more add your own layout.