Київський державний обласний центр пластичної хірургії

euro

Високе мистецтво наших пластичних хірургів визнано в Європі.
Директор центру пластичної хірургії Левицький Р.М. – хірург вищої категорії з 20-річним досвідом роботи у пластичній хірургії, який виконав понад 16 000 успішних операцій, є провідним пластичним хірургом однієї з найкращих клінік пластичної хірургії Німеччини.


04107, г. Киев ул. Баггоутовская 1
Київська обласна клінічна лікарня

Наші телефони та мессенджери:

044 332-56-46  093 499-93-21
096 842-89-87  095 626-45-23

Київський обласний центр пластичної хірургії , Київ, комплексне лікування та індивідуальний підхід у всіх областях косметики: передові методи лікування в естетичній та пластичній хірургії, високий професійний рівень лікарів, наявність самого сучасного обладнання дозволяє вирішити всі види пластичних, реконструкційних, естетичних проблем обличчя та тіла

Лазерна блефаропластика

У чому різниця між лазерною блефаропластикою і традиційною блефаропластикою?

Блефаропластика, також звана підтяжкою століття, використовується для поліпшення зовнішнього вигляду очей. Пацієнти можуть пройти блефаропластику для видалення зайвої шкіри з верхніх повік або мішків з нижніх повік. Вони також можуть отримати підтяжку повік для лікування обвислих верхніх повік, які в іншому випадку ускладнюють перегляд.

Хоча операція по блефаропластиці є найкращим варіантом для багатьох пацієнтів, лазерна підтяжка повік пропонує безпечну і ефективну альтернативу. Тепер давайте подивимося на відмінності лазерної та традиційної блефаропластики.

Що таке лазерна блефаропластика?

У той час як традиційна блефаропластика вимагає від особового пластичного хірурга використання скальпеля, при лазерної підтяжки повік використовується CO2-лазер. Таким чином, лазерна блефаропластика допомагає хірургу робити точні і точні розрізи і визначати точну кількість тканини, яку потрібно видалити під час лікування.

Скільки коштує лазерна блефаропластика?

Вартість лазерної блефаропластики залежить від місця проведення процедури, хірурга, який проводить лікування, і інших чинників. Хірург пояснює вартість лазерної блефаропластики до початку лікування.

Чи можу я провести лазерну підтяжку повік?

Лазерна блефаропластика – це хірургічна процедура, і пацієнт повинен пройти лікування. Проблеми, які можуть позбавити пацієнта права на лазерну підтяжку повік, включають будь-які раніше діагностовані захворювання або проблеми зі здоров’ям, які ставлять під загрозу здоров’я і благополуччя пацієнта.

Перед лазерною підтяжкою повік пацієнту необхідно зустрітися з хірургом. Хірург обговорює лазерну блефаропластику і проводить оцінку, щоб визначити, чи підходять вони для лікування. Якщо хірург вирішує, що пацієнт є хорошим кандидатом на операцію по лазерної підтяжки повік, створюється індивідуальний план лікування.

Які ризики пов’язані з лазерною блефаропластикою?

Ризики лазерної блефаропластики включають:
 • Подразнення очей
 • Кровотеча
 • Зміна кольору шкіри
 • Травми очних м’язів
 • Затуманений зір
 • Втрата зору
 • Важко відкривати і закривати очі

Лазерна блефаропластика рекомендується тільки в тому випадку, якщо процедура вважається безпечною для пацієнта. Якщо хірург вважає, що лазерна підтяжка повік занадто ризикована, можна вивчити альтернативні методи лікування, щоб пожвавити зовнішній вигляд очей.

Що відбувається під час лазерної блефаропластики?

Перед лазерною блефаропластикою верхньої повіки пацієнтові може бути призначений загальний наркоз. Потім хірург поміщає металеву пластину біля очного яблука пацієнта і за допомогою лазера робить розріз століття. Потім хірург видаляє зайвий жир і шкіру на столітті і закриває рану.

Як і лазерна підтяжка верхньої повіки, лазерна блефаропластика мішків під очима може виконуватися під загальним наркозом. Під час лазерної підтяжки повік для корекції мішків під очима хірург видаляє мішки через невеликий розріз на внутрішній стороні нижньої повіки. Лазер також можна використовувати для відновлення поверхні і підтяжки шкіри нижніх повік.

Чи буде лазерне шліфування

після операції блефаропластики?

Лазерна шліфовка шкіри процедура використовується для лікування пошкодженої сонцем шкіри, вугрової висипки, текстури шкіри і тон питань і лицьових ліній і зморшок. Процедура допомагає поліпшити тон, текстуру і пігментацію шкіри. Він також оживляє шкіру.

Лазерна шліфовка шкіри може проводитися після лазерної або традиційної блефаропластики, але не всім пацієнтам. Після блефаропластики хірург відстежує результати лікування. Якщо хірург вважає, що пацієнтові може допомогти лазерна шліфовка або будь-яка інша процедура омолодження обличчя, лікування може бути проведено відповідним чином.

Чого мені слід очікувати під час відновлення після лазерної блефаропластики ?

Деякі синці і набряки можуть з’явитися після лазерної блефаропластики, але ці проблеми зазвичай зникають самі по собі протягом декількох днів після лікування. Як правило, під час лазерної блефаропластики не потрібно накладення швів, і процедура не залишає видимих ​​шрамів.

Пацієнти з лазерної блефаропластики зазвичай можуть повернутися до своєї звичайної діяльності протягом приблизно одного тижня після лікування. Більшості пацієнтів потрібно перерву на роботі або в школі для відновлення після лазерної підтяжки повік, причому початковий період відновлення триває до 10 днів.

Які результати лазерної блефаропластики?

Результатом лазерної блефаропластики є молодші і оновлені очі, а також збалансований, природний вигляд обличчя. Вони практично ідентичні тим, які пов’язані з традиційною підтяжкою століття.

У чому переваги лазерної блефаропластики?

Лазерна блефаропластика дозволяє пацієнтові досягти результатів, які копіюють ті традиційного повіку ліфта, не заходячи під ніж. Процедура може виконуватися за медичними або косметичних причин, і вона допомагає пацієнтам виправити різні проблеми з верхніми і нижніми століттями, такі як:

 • Опущені нижні повіки
 • Мішки під очима
 • Дрібні зморшки навколо нижніх повік
 • В’яла шкіра верхньої повіки
 • Надлишковий жир на століттях

Поряд зі згаданими вище перевагами блефаропластика al asser викликає менше синців та набряків після лікування в порівнянні з традиційною підтяжкою століття. Лазерна блефаропластика також вимагає тільки близько семи до 10 днів часу відновлення і забезпечує; для порівняння, відновлення після традиційної підтяжки повік займає від двох до чотирьох тижнів. Крім того, лазерна підтяжка повік не залишає рубців, а традиційна блефаропластика залишає рубці.

Що краще: лазерна або традиційна блефаропластика?

Мета будь-якої процедури блефаропластики – допомогти пацієнтові поліпшити зовнішній вигляд обличчя з мінімальним ризиком або без нього. У деяких випадках лазерна блефаропластика є найкращим варіантом для досягнення цієї мети. Або, в інших випадках, пацієнту краще провести традиційну блефаропластику, а не лазерну підтяжку повік.

Щоб зробити вибір між лазерною або традиційною блефаропластикою, пацієнту слід проконсультуватися з хірургом. Це дозволяє хірургові дізнатися про пацієнта, провести всебічну оцінку очей і інших рис обличчя пацієнта, а також переглянути його історію хвороби. Крім того, хірург може визначити, чи підходить пацієнт для лазерної підтяжки повік, традиційної блефаропластики або того й іншого. Хірург також може вирішити, чи може пацієнт отримати користь від інших процедур ревіталізації особи.

Де я можу знайти поруч зі мною лазерну блефаропластику?

Є багато лицьових пластичних хірургів, які проводять лазерну блефаропластику в містах по всій країні, але важливо вибрати хірурга з великим досвідом в області підтяжки повік.

Досвідчений хірург розуміє небезпеки, пов’язані з процедурою лазерної блефаропластики. Хірург уважно оглядає пацієнта і визначає його право на підтяжку повік і інші процедури омолодження особи. Крім того, хірург приділяє час того, щоб відповісти на проблеми і питання пацієнта, пов’язані з блефаропластикою, щоб пацієнт відчував себе добре про процедуру. Після блефаропластики хірург запитує повторні відвідування, щоб пацієнт також досяг бажаних результатів.

Пластичний хірург Роман Левицький відомий по всій Україні і за її межами завдяки своєму досвіду в пластиці особи та реконструктивної хірургії. Він виконує лазерну блефаропластику і інші процедури омолодження особи в КИЇВСЬКОМУ ДЕРЖАВНОМУ ОБЛАСНОМУ ЦЕНТРІ ПЛАСТИЧНОЇ ХІРУРГІЇ.

Щоб дізнатися більше або призначити консультацію з доктором Левицьким, зв’яжіться з нами через Інтернет або зателефонуйте нам сьогодні по телефону. Наші телефони і месенджери: 44 332-56-46, 093 499-93-21, 096 842-89-87, 095 626-45-23

Error: Only up to 6 widgets are supported in this layout. If you need more add your own layout.