Київський державний обласний центр пластичної хірургії

euro

Високе мистецтво наших пластичних хірургів визнано в Європі.
Директор центру пластичної хірургії Левицький Р.М. – хірург вищої категорії з 20-річним досвідом роботи у пластичній хірургії, який виконав понад 16 000 успішних операцій, є провідним пластичним хірургом однієї з найкращих клінік пластичної хірургії Німеччини.


04107, г. Киев ул. Баггоутовская 1
Київська обласна клінічна лікарня

Наші телефони та мессенджери:

044 332-56-46  093 499-93-21
096 842-89-87  095 626-45-23

Київський обласний центр пластичної хірургії , Київ, комплексне лікування та індивідуальний підхід у всіх областях косметики: передові методи лікування в естетичній та пластичній хірургії, високий професійний рівень лікарів, наявність самого сучасного обладнання дозволяє вирішити всі види пластичних, реконструкційних, естетичних проблем обличчя та тіла

Лазерна ліпосакція

Хоча більшість людей знайомі з традиційною ліпосакції, не всі чули про лазерної ліпосакції. У наші дні існує безліч видів ліпосакції, в тому числі розумна ліпосакція, крута скульптура, корекція фігури, тумесцентна ліпосакція і багато інших. Лазерна ліпосакція – це процедура, зазвичай виконується доктором Романом Левицьким для видалення стійких жирових відкладень і досягнення ідеальної ваги.

Дізнайтеся більше про лазерної ліпосакції нижче.

Як проводиться лазерна ліпосакція?

Лазерна ліпоскульптура починається з тумесцентної ліпосакції. Тумесцентний розчин знеболює, готує жир і допомагає закрити кровоносні судини. Потім лазер проходить через жирові шари, щоб допомогти розчинити і розм’якшити жир. Лазерна енергія забезпечує неймовірно ефективне видалення жиру і може полегшити його видалення за допомогою невеликої канюлі. Після цього останній і третій етап – це всмоктування і видалення пошкоджених і розпушених жирових клітин.

Чи можу я видалити жирові відкладення без інвазивної процедури?

Є й інші нехирургические пристосування, які доктор Левицький може використовувати для розщеплення і пом’якшення зайвого жиру. Ці пристрої включають VelaShape і Ultrashape. Ці пристрої можна порівняти з лазером, оскільки вони використовують ультразвук і радіочастоти для вибіркового руйнування жирових клітин. Доктор Левицький порекомендує лазерну ліпосакцію або Вазер, в основному, якщо пацієнт хоче отримати ефект підтяжки шкіри від процедури. У доктора Левицького також є особливий метод, який він любить використовувати, щоб підтягнути шкіру. Перегляньте фотографії до і після операції, щоб зрозуміти, наскільки шкіра може контактувати і підтягуватися без хірургічного втручання.

Що таке процедура лазерної ліпосакції?

Доктор Роман Левицький був одним з перших, хто застосував лазерну ліпосакцію в Україні. Він провів багато процедур лазерної ліпосакції у чоловіків і жінок.

Лазери і супутні пристрої допомагають пом’якшити і підготувати жир перед його видаленням. Всі пристрої повинні управлятися досвідченими руками, оскільки при неправильному використанні вони можуть обпекти шкіру. Для лазерної ліпосакції доктор Левицький використовує сучасну техніку яка дозволяє йому розм’якшити жир перед видаленням.

Деякі лікарі пропонують лазерну ліпосакцію або лазерний ліполіз як окрему процедуру; це без видалення жиру з організму. Доктор Левицький зазначає, що це дає мінімальні результати. Тому він вважає, що видалення жиру доцільно.

Чи є які-небудь ризики або ускладнення?

Чи працює лазерне ліпо?

Лазерна ліпосакція може бути досить ефективною для пацієнтів, які борються з постійними жировими відкладеннями. Більшість людей, які обирають лазерну ліпосакцію, намагалися позбутися небажаного жиру за допомогою дієти і фізичних вправ. Однак більшість людей вважають, що вони не можуть скинути жир тільки за допомогою дієти і фізичних вправ, і тому вибрали зниження жиру за допомогою хірургічної процедури.

Звичайно, пацієнти повинні вважатися придатними для цього лікування, перш ніж вони зможуть отримати від нього користь. Отже, перш ніж ви зможете скористатися процедурою лазерної ліпосакції, ви повинні записатися на прийом в клініку доктора Левицького для медичного обстеження, щоб переконатися, що ви підходящий кандидат. Під час цієї оцінки ви також можете задати свого хірурга будь-які питання, які можуть у вас виникнути про процедуру лазерної ліпосакції, а також обговорити результати, які ви хочете отримати від лікування.

Лазерна ліпосакція безпечно?

Всі косметичні процедури пов’язані з певним ступенем ризику. Завдяки новим досягненням в світі косметичної хірургії косметичні хірурги можуть знизити деякі ризики, пов’язані з лазерною ліпосакції. Однак лазерна ліпосакція завжди пов’язана з певним ризиком. Тому пацієнти завжди повинні читати форму згоди, перш ніж підписувати її; ця форма містить всі ризики, пов’язані з лазерною ліпосакції.

Природно, пацієнти, у яких є будь-які побоювання з приводу лазерної ліпосакції і пов’язаних з нею ризиків, завжди можуть звернутися в клініку доктора Левицького. Наш медперсонал повністю поінформований про кожну з наших процедур, тому вони обов’язково дадуть відповідь на будь-які ваші питання. Пацієнти також можуть записатися на прийом до лікаря Левицькому, під час якого їх побоювання будуть вирішені.

Побічні ефекти і ризики

Пацієнтам слід очікувати деяких побічних ефектів і простоїв в період відновлення. Загальні побічні ефекти, які можуть супроводжувати корекцію контурів тіла, включають синці, набряки і дискомфорт на оброблених ділянках і навколо них. З дискомфортом можна впоратися за допомогою безрецептурних знеболюючих, і ваш хірург-косметолог надасть вам рекомендації по догляду за областю лікування, які допоможуть вам зменшити супутні симптоми і допомогти вам визначити найкращий курс дій в період відновлення.

Пацієнтам також слід враховувати ризики, пов’язані з процедурою. Лазер нагріває жир, тому існує небезпека опіку. Якщо лазерний промінь буде проходити дуже близько до шкіри, може виникнути опік, який може проявитися просто як область пігментації. Якщо це більш сильний опік, буде втрата шкіри, на загоєння якої буде потрібно тиждень, а потім можуть з’явитися червоні рубці або потовщення шкіри.

Відкрийте для себе переваги лазерної ліпосакції!

Все більше і більше пацієнтів вибирають процедури лазерної ліпосакції. У нашій клініці працює дієтолог який радить пацієнтам, як домогтися максимального зниження ваги в поєднанні з ліпосакції.

Якщо ви хочете видалити жир з лиця, отримаєте безкоштовну консультацію лікаря Левицького в Києві

Що мені слід враховувати після процедури лазерної ліпосакції?

Як довго триває лазерне ліпо?

Результати, отримані за допомогою лазерної ліпосакції, можуть бути постійними, але тільки в тому випадку, якщо пацієнт дотримується здорової дієти і фізичних вправ. Пацієнти можуть отримати додаткову інформацію про ведення здорового способу життя у дієтолога клініки доктора Левицького.

Чи потрібно мені носити одяг після лазерної ліпосакції?

Так. Одяг допоможе стиснути і підтягнути шкіру після лазерної епіляції та лазерної обробки жирових клітин. Компресійну білизну або бинти будуть надані клінікою доктора Левицького. При використанні пов’язок їх необхідно замінити не менше ніж через двадцять чотири години після лікування; Зазвичай це робить медичний персонал клініки доктора Романа Левицького.

Компресійну білизну і пов’язки необхідно носити відповідно до інструкцій доктора Левицького. Інформація про компресійному білизна і пов’язках зазвичай надається безпосередньо перед процедурою.

Чи допоможе лазерна ліпосакція знизити вагу?

Ні. Як правило, ліпосакція, незалежно від її форми, не сприяє зниженню ваги. Ліпосакція зазвичай може дати пацієнту поштовх, роблячи ділянки світліше і менш жирними, щоб пацієнтові було легше тренуватися. Я виявив, що багато пацієнтів дійсно відчувають себе натхненними після ліпосакції і можуть краще дотримуватися дієти і займатися спортом.

Як домогтися найкращих результатів за допомогою ліпоскульптури?

Найбільш важливим фактором є кваліфікація хірурга-ліпосактора. Ліпосакція – це ручна процедура, при якій жир видаляється зворотно-поступальними рухами руки. Хірургу необхідно кожен момент стежити за тим, скільки жиру видаляється. Цей моніторинг здійснюється за допомогою візуальних і тактильних відчуттів і заснований на багаторічному розумінні ефекту видалення жиру з різних областей. Якщо видалити занадто багато жиру, у пацієнта може з’явитися більш тривала вм’ятина або депресія. Якщо видалити недостатньо жиру, залишаться грудочки. Якщо жир видалений занадто близько до шкіри неналежним чином, може виникнути глевкість. Ліпосакція, виконана безпечним способом, часто дуже ефективна і дуже безпечна, і пацієнти можуть розраховувати на хороший результат.

Доктор Роман Левицький – один з найвідоміших пластичних хірургів України, що займаються ліпосакцією. Він успішно провів тисячі процедур ліпосакції, тому будь-який пацієнт, який вибрав нашу клініку, знаходиться в надійних руках.

Пацієнти, які хочуть зустрітися з доктором Левицьким перед лікуванням, завжди можуть скористатися нашим безкоштовним прийомом без будь-яких зобов’язань. Просто зв’яжіться з нашою дружною командою адміністраторів по телефону, електронній пошті або через контактну форму на веб-сайті, щоб записатися на консультацію.

Щоб отримати безкоштовну приватну консультацію, просто заповніть онлайн-форму запроса.Сообщіте нам процедури, які ви розглядаєте, і свої деталі, і ми зв’яжемося з вами, щоб повідомити час і день, які вам підходять.

Error: Only up to 6 widgets are supported in this layout. If you need more add your own layout.