Київський державний обласний центр пластичної хірургії

euro

Високе мистецтво наших пластичних хірургів визнано в Європі.
Директор центру пластичної хірургії Левицький Р.М. – хірург вищої категорії з 20-річним досвідом роботи у пластичній хірургії, який виконав понад 16 000 успішних операцій, є провідним пластичним хірургом однієї з найкращих клінік пластичної хірургії Німеччини.


04107, г. Киев ул. Баггоутовская 1
Київська обласна клінічна лікарня

Наші телефони та мессенджери:

044 332-56-46  093 499-93-21
096 842-89-87  095 626-45-23

Київський обласний центр пластичної хірургії , Київ, комплексне лікування та індивідуальний підхід у всіх областях косметики: передові методи лікування в естетичній та пластичній хірургії, високий професійний рівень лікарів, наявність самого сучасного обладнання дозволяє вирішити всі види пластичних, реконструкційних, естетичних проблем обличчя та тіла

Пластика обличчя

Коли обвисла шкіра та зморшки на обличчі у дзеркалі більше не відображають те, як ви себе бачите, ви можете зробити правильний вибір – використовувати пластику обличчя

Пластичний хірург Роман Левицький застосовує естетичний підхід, виконуючи пластику обличчя, щоби змінити ваші риси обличчя.

Дозвольте лікареві Левицькому поділитися з вами своїми навичками для досягнення визначних результатів.

Пластична хірургія особи з урахуванням ваших особливостей

Кожен пацієнт пластики особи індивідуальний, і доктор Роман Левицький, візьме до уваги ваші індивідуальні особливості, проблеми та бажані результати під час підготовки та проведення вашої операції.

Під час процедури пластичний хірург зробить невеликі розрізи вздовж лінії росту волосся та в інших областях, де вони будуть практично непомітні.

Оскільки лікар використовує консервативні методи для отримання найбільш природних результатів, ви можете розраховувати на те, що виглядатимете як найкраща версія себе, а не як інша людина.

Що можна виправити за допомогою пластики обличчя?

З віком наша шкіра втрачає еластичність, а обличчя втрачає об’єм, що призводить до обвисання шкіри, щелеп та глибоких зморшок. Пластика обличчя, також звана ритідектомія, – це хірургічна процедура, при якій косметичний хірург переміщає тканину обличчя під шкіру, щоб створити більш чіткий і молодий контур вашого обличчя, при цьому майстерно приховуючи розрізи на лінії росту волосся.

Пластичний хірург Роман Левицький адаптує свої методи пластики обличчя до вашої анатомії, щоб ви отримували природні результати, не “перегинаючи ціпок”.

Серед ознак старіння підтяжка обличчя може полегшити:
  • В’яла шкіра під нижнім віком
  • Поглиблення складки від носа до рота
  • Відвислі щоки
  • В’яла шкіра на нижній лінії підборіддя (щелепи)
  • Опалий жир і слабкий м’язовий тонус у нижній частині обличчя

Чому вибирають операцію з підтяжки обличчя, а не інші методи?

Хоча ін’єкційні процедури, у тому числі BOTOX® Cosmetic, можуть допомогти розгладити деякі лінії та зморшки, операція з підтяжки обличчя – єдиний метод, який доктор Левицький може використовувати для підтяжки основних м’язів, видалення зайвої шкіри та покращення контурів обличчя. І оскільки підтяжка обличчя – це хірургічна процедура, вона дає більш тривалі результати, ніж безопераційне омолодження шкіри.

Поліпшіть свої результати Що поєднувати з підтяжкою обличчя

Хоча підтяжка обличчя дає чудові результати, багато пацієнтів хочуть покращити загальний ефект за допомогою інших антивікових процедур. Серед можливих варіантів:
  • Хірургія повік
  • Підтяжка брів
  • Підтяжка шиї
  • Ліпосакція
Д-р Роман Левицький ставить собі завдання забезпечити найвищий стандарт обслуговування з доброзичливим і практичним підходом.
Error: Only up to 6 widgets are supported in this layout. If you need more add your own layout.