Київський державний обласний центр пластичної хірургії

euro

Високе мистецтво наших пластичних хірургів визнано в Європі.
Директор центру пластичної хірургії Левицький Р.М. – хірург вищої категорії з 20-річним досвідом роботи у пластичній хірургії, який виконав понад 16 000 успішних операцій, є провідним пластичним хірургом однієї з найкращих клінік пластичної хірургії Німеччини.


04107, г. Киев ул. Баггоутовская 1
Київська обласна клінічна лікарня

Наші телефони та мессенджери:

044 332-56-46  093 499-93-21
096 842-89-87  095 626-45-23

Київський обласний центр пластичної хірургії , Київ, комплексне лікування та індивідуальний підхід у всіх областях косметики: передові методи лікування в естетичній та пластичній хірургії, високий професійний рівень лікарів, наявність самого сучасного обладнання дозволяє вирішити всі види пластичних, реконструкційних, естетичних проблем обличчя та тіла

Ліпосакція стегон

Ви втомилися від натирання внутрішньої поверхні стегна? Ваші спідниці та брюки виглядали б краще і сиділи б на них краще, якби ваші стегна були трохи витонченіше і стрункішою? Ліпосакція стегон, процедура, запропонована КИЇВСЬКИМ ДЕРЖАВНИМ ОБЛА СНИМ ЦЕНТРОМ ПЛАСТИЧНОЇ ХІРУРГІЇ є одним з найбільш затребуваних жінками видів ліпосакції.

Ця процедура допомагає позбутися від стійкого жиру на стегнах, який часто чинить опір дієті і вправам.

Чого слід очікувати від цього лікування?

Комфортний і невимушений прийом, помітні результати і швидке одужання – ось лише деякі з речей, яких ви можете очікувати від цього типу ліпосакції.

Що таке ліпосакція стегон?

Ліпосакція стегон в нашій клініці проводиться з використанням унікальних технологій і мінімально інвазивної процедури видалення жиру. Ця процедура впливає на м’яку жирову тканину стегна. Вона покращує силует стегна, часто відновлюючи проміжок між стегнами, що є бажанням багатьох жінок.

Ця процедура також може усунути тертя і натирання, які можуть виникнути, коли стегна стають важкими і губляться одна об одну. Ліпосакція внутрішньої поверхні колін, якщо вона необхідна і бажана для пацієнта, часто проводиться в рамках одного лікування.

Як це працює?

Ліпосакція стегон і безпосередньо внутрішньої сторони стегна – це більш м’який і м’який варіант ліпосакції, про яку ви чули в дитинстві. Під час прийому крихітна трубка, також відома як канюля, буде введена в область лікування через невеликий розріз. Канюля буде спрямовувати енергію і тепло лазера до цільової області, пом’якшуючи жир і полегшуючи його видалення. Лазерне тепло також стимулює вироблення колагену в організмі, роблячи шкіру в області лікування пружною і набуває форму. Для пацієнтів з в’ялою шкірою процедура завершується оновленням, заключним етапом, який вивільняє гелевий газ і радіочастоту, щоб ще більше підтягнути шкіру.

Чим вона відрізняється від традиційної ліпосакції?

Традиційна ліпосакція в значній мірі заснована на відсмоктуванні з використанням великих канюль для вилучення жиру з тіла. Під час процедури ліпосакції внутрішньої поверхні стегна, що проводиться з використанням сучасних технологій, лазер виконує всю важку роботу за допомогою крихітних канюль. Тепло лазера полегшує процес видалення жиру, а також сприяє підтяжки шкіри.

 

А оскільки лікування менш інвазивне і в цілому більш легке для пацієнта, час відновлення з Precision Sculpt коротше, ніж з традиційним ліпо. Precision Sculpt забезпечує більш гладкий і рівний результат, ніж традиційна ліпосакція, і вважається найкращим методом лікування.

Чим він відрізняється від інших процедур по корекції фігури?

У процедурах корекції фігури використовуються різні методи, в тому числі лазери, ультразвук і радіочастотна енергія, які дозволяють розтопити жир і змінити форму тіла. Ліпосакція внутрішньої поверхні стегна відрізняється тим, що вона не просто стимулює розщеплення жиру: вона фактично витягує з організму певне і вимірні кількість жиру.

Чи може це лікування використовувати на інших частинах тіла?

Хоча внутрішня поверхня стегон – одна з найбільш популярних областей лікування, це не єдина частина тіла, яку можна лікувати. Руки, живіт, стегна, шия і підборіддя успішно піддаються цій процедурі. Цю технологію можна використовувати по всьому тілу.

Чи можна перенести віддалений жир в інше місце?

Ми знаємо, що це звучить занадто добре, щоб бути правдою, але так, можна перенести віддалений жир в області, де ви, можливо, шукаєте поліпшення, такі як сідниці, груди, обличчя або руки. Деякі пацієнти вважають за краще переносити жир в ті області тіла, де вони можуть відчувати вікову втрату обсягу.

Чи допоможе це лікування моєму целюліту?

Целюліт, стан, при якому на поверхні шкіри з’являються ямочки і нерівності, часто зустрічається на стегнах. Деяким пацієнтам такі процедури, як Precision Sculpt, можуть допомогти звести до мінімуму появу целюліту, вбиваючи жирові клітини і руйнуючи фіброзні смуги, що проходять під шкірою, і м’язи, що лежать під ними. У міру того, як жир накопичується під шкірою, він чинить тиск на ці фіброзні смуги, в результаті чого шкіра набуває вигляду зморшкуватої целюліту.

Чого мені чекати від лікування?

Пацієнти часто дивуються з того, наскільки комфортно і розслаблено вони відчувають себе під час процедури ліпосакції внутрішньої поверхні стегна. У день вашого лікування ми спочатку зробимо знімки і відзначимо оброблювані ділянки на тілі, підтвердивши разом з вами розмір і форму цих ділянок.

Потім ми введемо місцеву анестезію і допоможемо вам розслабитися за допомогою пероральних препаратів і звеселяючого газу. Залежно від кількості оброблюваних ділянок і їх розміру процедура може зайняти від одного до чотирьох годин. Ви зможете слухати улюблену музику на протязі всього лікування.

Що мені робити після лікування?

По завершенні процедури ми надамо вам облягаючий компресійний одяг, яка сприяє загоєнню і допомагає шкірі прийняти нову форму. Після лікування ви зможете піти додому, і ми надамо індивідуальні інструкції про те, як довго носити компресійну білизну. Пацієнти можуть захотіти розслабитися після лікування, але більшість людей повертаються до роботи протягом декількох днів. Крім звичайної ходьби, ми рекомендуємо почекати не менше двох тижнів, перш ніж відновити більшість видів вправ.

Коли я побачу результати?

Кожен випадок індивідуальний. Залежно від того, чи шукаєте ви лікування тільки для внутрішньої поверхні стегон або хочете, щоб торкнулися і інші області, для того, щоб ваші результати стали цілком очевидними, може знадобитися від кількох тижнів до шести місяців. Хоча більша частина жирових клітин в зоні лікування буде знищена під час прийому, решта оброблені жирові клітини будуть витікати з вашого тіла природним чином протягом наступних тижнів.

Чи можу я поєднати лікування з іншими послугами?

Ліпосакцію стегон можна комбінувати з іншими послугами і процедурами, щоб повністю задовольнити ваші естетичні цілі. Під час вашої консультації наші співробітники вироблять повне уявлення про те, чого ви хочете досягти, і разом з вами розроблять індивідуальний план лікування. Наша практика пропонує широкий спектр естетичних послуг, включаючи ботокс, збільшення грудей, шкірні наповнювачі, лазерну шліфовку і бразильську підтяжку сідниць. Всі наші процедури і послуги контролюються доктором Романом Левицьким.

Хто є відповідним кандидатом?

Багато пацієнтів скористалися ліпосакції внутрішньої поверхні стегна. Кращі кандидати мають гарне здоров’я, але у них стегна або інші проблемні ділянки, які не будуть рости в результаті дієти і фізичних вправ.

Ви готові до помірних навантажень на побудову тіла

Багато пацієнтів, які звертаються за лікуванням, мають проблемні області, від яких вони просто не змогли позбутися за допомогою дієти і вправ. Внутрішня поверхня стегон часто викликає занепокоєння через неприємний натирання, яке може виникнути в результаті. Багато пацієнтів також вважають, що важкі стегна турбують і бентежать з косметичної точки зору.

Якщо ви готові до більш гладким стегнах, ця процедура може бути для вас. Ця процедура також впливає на інші частини тіла, такі як в’ялі плечі, ручки і опуклості живота, від яких важко позбутися стійкого жиру.

Ви хочете виглядати стрункіше і молодше

Ліпосакція стегон не змусить вас знову виглядати на 21 років, але допоможе домогтися більш стрункого і стрункого силуету. Коли ваші стегна будуть в тонусі, ваш одяг стане більш зручною, і ви відчуєте себе краще в своєму купальному костюмі. Більшість пацієнтів, які пройшли курс лікування, дуже задоволені своїми результатами і говорять, що відчувають себе здоровішими, молодше і впевненіше в собі.

Ваша шкіра гладенька і еластична

Пацієнти, у яких внутрішня поверхня стегна еластична і гладка, зазвичай отримують відмінні результати від цієї процедури. Хоча ця процедура дійсно допомагає підтягнути шкіру в області лікування, високий ступінь еластичності шкіри з самого початку допомагає забезпечити адаптацію шкіри до нової форми тіла в міру видалення жиру.

У вас гарне загальний стан здоров’я

Це допомагає, якщо у вас гарне загальний стан здоров’я. Під час лікування ви не повинні бути вагітними або годувати грудьми. Якщо у вас є які-небудь серйозні захворювання, не забудьте згадати про них під час первинної консультації.

Ви не шукаєте рішення для схуднення

Ліпосакція видаляє жир з внутрішньої сторони стегон і надає їм більш чіткий і стрункий силует. В результаті цього лікування ви можете навіть скинути кілька кілограмів. Але кращі кандидати на Precision Sculpt розуміють, що ця процедура призначена для моделювання та формування області стегон, а не для схуднення. Якщо вас дійсно цікавить значна втрата ваги, вам може бути краще слідувати традиційним стратегіям схуднення, таким як дієта і вправи, або, в деяких випадках, баріатрична хірургія.

Ви прагнете підтримувати свої результати

Одним з багатьох переваг цієї процедури є те, що вона видаляє жир назавжди. Але щоб зберегти свій новий вид, вам потрібно контролювати свою вагу за допомогою дієти, фізичних вправ і здорового способу життя. В іншому випадку можна знову набрати вагу з новими жировими клітинами, які можуть з’явитися в інших частинах тіла.

Ви цінуєте зручність

У порівнянні з традиційною ліпосакції і деякими іншими більш складними косметичними процедурами ліпосакції стегон набагато зручніше. Лікування в клініці в поєднанні з періодом відновлення тривалістю не більше пари днів ідеально підходить для зайнятих батьків і працюючих професіоналів. Одне лікування – це все, що коли-небудь потрібно більшості пацієнтів.

Ви можете отримати вигоду з антивікових переваг лікування

Хоча основна увага в ліпосакції стегон приділяється видаленню вогнищ небажаного жиру, ця процедура також може підтягнути в’ялу шкіру в цільової області. Це антивікове перевага може бути особливо привабливим для літніх пацієнтів.

Ви емоційно стабільні

Як і при будь-якому косметичному лікуванні, важливо, щоб пацієнти були досить емоційно стабільними, щоб впоратися з невеликими змінами і поліпшеннями, які зазнає тіло.

Вам потрібно безпечне та ефективне лікування

Ліпосакція існує з 1970-х років, але лазерні ліпо-процедури, отримали схвалення в 2006 році. Цей клас процедур, який часто називають лазерним ліпо або розумним ліпо, широко вивчався і вважається безпечним і ефективним варіантом.

Чому обирають нашу клініку

Якщо дієта і вправи самі по собі не дають вам того силуету, якого ви заслуговуєте, зателефонуйте сьогодні в КИЇВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ПЛАСТИЧНОЇ ХІРУРГІЇ.

Наші телефони і месенджери: 44 332-56-46, 093 499-93-21, 096 842-89-87, 095 626-45-23 і запитайте про ліпосакції стегон.

У нашій клініці використовуються передові технології, і ми шукаємо способи зробити операцію і відновлення комфортними і легкими для наших пацієнтів. Ми можемо допомогти вам добитися більш гладких стегон і красивої фігури, до якої ви прагнули.

Error: Only up to 6 widgets are supported in this layout. If you need more add your own layout.