Київський державний обласний центр пластичної хірургії

euro

Високе мистецтво наших пластичних хірургів визнано в Європі.
Директор центру пластичної хірургії Левицький Р.М. – хірург вищої категорії з 20-річним досвідом роботи у пластичній хірургії, який виконав понад 16 000 успішних операцій, є провідним пластичним хірургом однієї з найкращих клінік пластичної хірургії Німеччини.


04107, г. Киев ул. Баггоутовская 1
Київська обласна клінічна лікарня

Наші телефони та мессенджери:

044 332-56-46  093 499-93-21
096 842-89-87  095 626-45-23

Київський обласний центр пластичної хірургії , Київ, комплексне лікування та індивідуальний підхід у всіх областях косметики: передові методи лікування в естетичній та пластичній хірургії, високий професійний рівень лікарів, наявність самого сучасного обладнання дозволяє вирішити всі види пластичних, реконструкційних, естетичних проблем обличчя та тіла

Пластичні операції

Що таке пластичні операції?

Пластична операції – це широке хірургічне напрям, яка, на відміну інших хірургічних сфер, не обмежується однією системою органів.

В результаті це технічно складна та природно творча область, яка постійно змінюється і наново винаходить себе.

Пластичні хірурги лікують патології, які варіюються від вроджених аномалій до раку, травм та дегенеративних чи аутоімунних станів. Крім того, пластичні хірурги є невід’ємними членами команди, оскільки вони повинні постійно працювати разом з іншими спеціальностями, такими як загальна хірургія, гінекологія, нейрохірургія, офтальмологія, хірургія порожнини рота, ортопедична хірургія, отоларингологія та урологія. .

Дуже небагато медичних спеціальностей дають можливість проявити творчий і новаторський підхід. Ось чому ми любимо пластичну хірургію!

На цій сторінці ми пропонуємо широкий огляд практики пластичних операцій.

Косметичні пластичні операції

Естетична (косметична) хірургія

Косметична хірургія проводиться для зміни форми нормальних структур тіла з метою покращення зовнішнього вигляду та самооцінки пацієнта».

Косметична або естетична хірургія включає різні омолоджуючі процедури для лікування структур особи (наприклад, підтяжка особи при вікових змінах, ринопластика для великого носа, блефаропластика при надлишку шкіри повік), а також інших частин тіла, включаючи, крім іншого, груди (наприклад, збільшення грудей) та живіт (наприклад, абдомінопластика після вагітності). Ця область також включає використання різних ін’єкційних препаратів, таких як наповнювачі та нейротоксини, для усунення асиметрії та вікових змін. Стажери можуть продовжити навчання в цій галузі, якщо вони того забажають.

Зображення: Зібер Д.А., Рохріх Р.Дж. Витонченість у доопрацюванні кінчика носа. Plast Reconstr Surg. Серпень; 140 (2): 277e-286e.

Трансплантація волосся

Трансплантація волосся – це хірургічна техніка, що використовується пластичними хірургами для перенесення волосяних фолікулів з однієї частини тіла, донорської ділянки, на дефектну реципієнтну ділянку.

Ця мінімально інвазивна процедура може використовуватися для облисіння або для відновлення вій, брів, волосся на лобку або грудях. Його також можна використовувати для заповнення ділянок рубців від попередніх травм чи операцій. У стажистів можливо можливість виявити інтерес до різних косметичних центрів по всій країні.

Зображення: Онда М., Ігава Х. Х., Іноуе К., Таніно Р. Нова техніка трансплантації волосся з екстракцією фолікулярних одиниць за допомогою механічного перфоратора. Dermatol Surg. 2008 грудень; 34 (12): 1683-8. DOI: 10.1111/j.1524-4725.2008.34346.x. Epub, 13 жовтня 2008, PMID: 19018825.

Пластичні операції, що підтверджують гендер

Хірургія, що підтверджує гендер, – це хірургічна процедура, при якій зовнішній вигляд трансгендера і функція його існуючих статевих характеристик змінюються так, щоб вони нагадували ті, які соціально пов’язані з його ідентифікованою статтю. Це включає фемінізацію або маскулінізацію обличчя, збільшення грудей або мастектомію, вагінопластику та фалопластику. Nguyen PD та ін. продемонстрували, що стажери підготовлені до вирішення проблем трансгендерів, пов’язаних із пластичною хірургією, і вважають, що пластичні хірурги є найбільш відповідним напрямом за спеціальністю для кожного типу операцій із підтвердження статі. Декілька стипендій у цій галузі нещодавно стали доступні для стажистів, які шукають додаткову підготовку.

Зображення: Chen K, et al. Нейронні мережі розпізнавання осіб підтверджують успіх операції з фемінізації особи. Plast Reconstr Surg. 2020 Січ; 145(1): 203-209. DOI: 10.1097/PRS.0000000000006342. Van Boerum MS та ін. Грудна та лицьова хірургія для трансгендерних пацієнтів. Переклад Андрол Урол. 2019; 8(3): 219-227. Чен М.Л., Сафа Б. Одномоментна фалопластика. Урол Клін Норт Ам 2019; 46 (4): 567-580.

Рука/периферичний нерв

Реконструкція кисті / верхньої кінцівки

Пластичні хірурги можуть надавати допомогу як дітям, так і дорослим пацієнтам з деформаціями кисті/верхньої кінцівки, що належать до травматичної, онкологічної та вродженої/синдромальної етіології.

Травматичні випадки можуть вимагати не тільки кісткової фіксації, але й можливої ​​реплантації всієї частини кисті і верхньої кінцівки. Крім того, відновлення та перенесення нервів та сухожиль є важливими методами відновлення чутливості та функції верхньої кінцівки. Стажери можуть пройти додаткове стажування у цій галузі.

Зображення: люб’язно надано Саїдом Азорі, лікарем медицини.

Хірургія мігрені

Майже в 1 з 4 домогосподарств є люди, які страждають на мігрень.

Біль при мігрені може бути виснажливим і викликаний роздратуванням судин, нервів та інших м’яких тканин. Пластичні операції можуть зіграти вирішальну роль лікуванні мігрені. Було розроблено різні нові підходи до лікування, включаючи ендоскопічне та пряме хірургічне вивільнення нервових тригерів (наприклад, транспальпебральний доступ для передніх тригерів).

Зображення: Gfrerer L, Maman DY, Tessler O, Austen WG Jr. Неендоскопічна деактивація нервових тригерів у пацієнтів з мігренозним головним болем: хірургічна техніка та результати. Plast Reconstr Surg. 2014 Жовтень; 134 (4): 771-778. DOI: 10.1097/PRS.0000000000000507. PMID: 24945947.

Нейрохірургія

Пластичні хірурги проводять операції на нерві на лікування різних захворювань.

Різні застосування нейрохірургії включають хірургію плечового сплетення, реанімацію обличчя, відновлення після травм, цільову реіннервацію м’язів та регенеративний інтерфейс периферичних нервів. Ці різні методи спрямовані на покращення якості життя пацієнтів із вродженими, набутими чи травматичними нервовими патологіями.

Зображення: Terzis JK, Konofaos P. Ушкодження променевого нерва та їх результати: наш досвід. Plast Reconstr Surg. 2011 Лютий; 127 (2): 739-751. DOI: 10.1097 / PRS.0b013e3181fed7de. PMID: 20966815.

Онкологія

Хірургічна онкологія голови/шиї

Пластичні хірурги також можуть лікувати рак області голови / шиї, включаючи меланому, плоскоклітинний рак та остеосаркоми.

Хірургічна онкологія голови і шиї є однією з найстаріших спеціальностей у галузі пластичної хірургії, і в ній навчаються не тільки лікуванню раку, але й інноваційним методам, що використовуються для реконструкції дефектів пухлин, які відновлюють форму (наприклад, естетику) і функцію ( наприклад, ковтання). , дихання, кусання).

Зображення: Free Flaps. У: Cheney M, Hadlock T, ed. Лицьова хірургія. Пластичний та реконструктивний. 1-е видання. Тімі; 2014. DOI: 10.1055/b-006-161012.

Хірургія меланоми / шкірних злоякісних новоутворень

Хірургічні операції з лікування меланоми та інших шкірних злоякісних новоутворень входить до компетенції пластичних та реконструктивних хірургів.

Пацієнти можуть бути спрямовані до пластичних хірургів для видалення цих злоякісних новоутворень на додаток до відновлення дефектів від голови до ніг.

Зображення: Azoury SC, Lange JR. Епідеміологія, фактори ризику, профілактика та раннє виявлення меланоми. Surg Clin North Am. 2014 Жовтень; 94 (5): 945-62, vii. DOI: 10.1016/j.suc.2014.07.013. Epub, 2014 6 серпня. PMID: 25245960.

Педіатрія / черепно-лицьова

Хірургія ущелини губи / неба

Підраховано, що кожна сімсот дітей народиться з ущелиною губи чи неба.

Якщо не лікувати, цей стан може призвести до проблем з годівлею, вушної інфекції, затримки мови, проблем з диханням, не кажучи вже про психосоціальні проблеми. Пластичні хірурги – найважливіший компонент багатопрофільної допомоги цим пацієнтам. Процедури пластичної хірургії включають не тільки операцію з приводу ущелини губи та піднебіння, але також первинну та ревізійну ринопластику. Деякі можуть також мати можливість брати участь у місіях по всьому світу, які надають допомогу пацієнтам та спільнотам, які не отримують належного медичного обслуговування.

Зображення: люб’язно надано Саїдом Азорі, лікарем медицини.

Черепно-лицьові пластичні операції

Черепно-лицьові хірурги беруть участь у лікуванні як дитячих, так і дорослих пацієнтів з черепно-лицьовими деформаціями, пов’язаними з різною попередньою етіологією, включаючи травматичні, онкологічні та вроджені/синдромальні.

Техніки включають реконструкцію вух та носа з використанням аутологічних та алопластичних матеріалів, фіксацію переломів при переломах щелепно-лицьової області, реконструкцію скелета та ремоделювання склепіння черепа. Стажери можуть вибрати продовження навчання у цій галузі.

Зображення: Swanson JW et al. Алгоритм управління синдромом краніосиностозу з використанням дистракційного остеогенезу заднього склепіння. Plast Reconstr Surg. 2016; 137 (5): 829e-41e.

Лицеві травми

Пацієнти з травмами особи можуть мати інші супутні серйозні травми, і пластичні хірурги беруть участь у їхньому загальному догляді та лікуванні.

Це включає лікування та відновлення пов’язаних з ними ушкоджень м’яких тканин та ран, стабілізацію переломів, стоматологічну допомогу та навіть мікросудинну реплантацію лицьових частин у випадках серйозних каліцтв.

Зображення: Luck JD et al. Педіатричне лікування перелому вилицево-верхньої щелепи: розташування та кількість місць фіксації у дітей, що ростуть. Plast Reconstr Surg. 142 (1): 51e-60e.

Ортогнатична хірургія

Ортогнатична хірургія, також відома як щелепна хірургія, виправляє зубощелепні аномалії верхньої (верхньої) та нижньої (нижньої) щелепи.

Виправлення цих нерівностей призводить до вирівнювання щелеп та зубів, щоб покращити не тільки «прикус» пацієнта, але також його дихання та зовнішній вигляд обличчя. Хірурги, які виконують ортогнатичні пластичні операції, тісно співпрацюють з ортодонтами та хірургами-стоматологами.

Зображення: Лікування порочних щелепно-лицьових деформацій. У: Бенц М., Бауер Би., Цукер Р., вид. Принципи та практика дитячої пластичної хірургії. 2-ге видання. Тімі; 2016. DOI: 10.1055/b-006-161029.

Хірургія скронево-нижньощелепного суглоба

Пацієнтам з термінальною стадією патології скронево-нижньощелепного суглоба з обмеженою функцією щелепи часто потрібна реконструкція суглоба для полегшення болю та покращення функції.

Різні методи, що використовуються для реконструкції, включають реберно-хрящові трансплантати, алопластичні протези та вільний васкуляризований кістковий трансплантат. Стажери познайомляться з цими методами під час роботи з черепно-лицьовими та ортогнатичними хірургами.

Зображення: Tiongco RP, Hui A, Stern-Buchbinder Z, Stalder MW, St Hilaire H. Реконструкція двосторонніх виростків нижньої щелепи з використанням однієї васкуляризованої малогомілкової кістки. Plast Reconstr Surg Glob Open. 2021 р. 25 січня; 9(1): e3154. DOI: 10.1097/GOX.0000000000003154. PMID: 33552802; PMCID: PMC7859325.

Реконструктивна

Пластичні операції з реконструкції грудей

Пластичні хірурги можуть відіграти вирішальну роль у багатопрофільній допомозі пацієнтам із раком грудей. Реконструктивні варіанти після операції з приводу раку грудей включають онкопластичну операцію після лампектомії або реконструкцію на основі імплантату або аутологічну реконструкцію після мастектомії. Найбільш поширеною формою реконструкції грудей у ​​США є двоетапна реконструкція на основі імплантату, при якій спочатку встановлюється розширювач тканини для розширення шкіри після мастектомії. Після того, як розширювач тканин буде досить розширений, встановлюється незмінний імплант. Однак аутологічна реконструкція вважається золотим стандартом з погляду відтворення природної форми грудей і найчастіше досягається за допомогою трансплантації вільного клаптя з живота або, рідше, з сідниць або стегон.

Зображення: встановлення імплантату. У: Коен М., Таллер С., вид. Несприятливий результат у пластичній хірургії: запобігання та лікування. 4-тє видання. Тімі; 2018. doi: 10.1055 / b-005-143642 Sultan SM, та ін. Двоногі сполучені клапті глибокого нижнього епігастрального перфоратора для односторонньої реконструкції грудей у пацієнтів із надмірною вагою та ожирінням: чи переважують переваги ризики? J Reconstr Microsurg. 2020; 36(05): 346-352. DOI: 10.1055 / с-0040-1701209

Реконструкція після опіку

Пластичні операції є невід’ємною частиною догляду як за дітьми, так і за дорослими пацієнтами, які страждають на опікові травми.

Реконструктивні методи включають пересадку шкіри, використання різних біологічних матриць, алотрансплантатів, клаптів та вільне перенесення тканин.

Зображення: Глат П.М., Давенпорт Т. Сучасні методи реконструкції опіків: використання зневоднених алотрансплантатів з мембраною амніону/хоріону людини як додаткове лікування протягом відновлювальних сходів. Ann Plast Surg. 2017 лют; 78 (2 додаток 1): S14-S18. DOI: 10.1097/SAP.0000000000000980. PMID: 28079551.

Реконструкція грудної клітки / черевної стінки

Складні реконструктивні операції грудей та живота – звичайна справа у практиці пластичної хірургії.

Що стосується грудної клітки, то для відновлення грудної стінки після видалення пухлини часто звертаються до пластичних хірургів. Це може включати використання сітки або жорсткої фіксації для реконструкції кістяка в залежності від розміру дефекту, а також прикриття ніжок або вільних тканин. Що стосується черевної стінки, пластичні хірурги використовують розуміння анатомії черевної стінки для лікування складних і повторюваних дефектів. Це включає техніку поділу компонентів, спочатку описану пластичними хірургами, і різне розташування сітки зверху, всередині або під черевною стінкою для посилення пластики.

Зображення: Azoury SC et al. Реконструкція грудної стінки: еволюція за десятиліття та досвід використання нової техніки для усунення складних дефектів. Літопис пластичної хірургії. 2016; 76: 231-237.

Мікрохірургія

Мікрохірургія – це область пластичних операцій, яка включає використання лупи або мікроскопа для анастомозу дрібних кровоносних судин (артерій та вен), нервів та лімфатичних судин.

Такі методи можуть використовуватися у випадках вільного перенесення тканини при раку (наприклад, для реконструкції грудей), реконструкції травми або лікування лімфедеми після онкологічної резекції. Стажери мають можливість пройти додаткове стажування у цій галузі.

Зображення: Hsieh et al. Техніка Чанга послідовного мікроваскулярного анастомозу кінець убік. Міжнародний журнал мікрохірургії. 2017; 1 (1): 4.

Реконструкція нижніх кінцівок

Хірурги-ортопеди часто звертаються до пластичних хірургів для реконструкції нижньої кінцівки.

Фактично, пластичні хірурги грають вирішальну роль визначенні можливості збереження кінцівки. Це вимагає розуміння загальних принципів ортопедичної хірургії, таких як лікування ран та фіксація переломів, а також локорегіональні клапті та мікросудинні методи покриття м’яких тканин. Такі методи грають роль реконструкції дефектів при травмах, резекції пухлин чи хронічних ранах.

Зображення: люб’язно надано Саїдом Азорі, лікарем медицини.

Лімфедема

Лімфедема вражає майже 250 мільйонів людей у ​​всьому світі.

Він може проявлятися як первинна патологія або бути результатом філяріатозу або частіше лімфодисекції. Сучасні хірургічні методи лікування лімфедеми варіюються від прямого висічення або ліпосакції до складніших процедур, таких як лімфовенозний анастомоз та мікроваскулярне перенесення лімфатичних вузлів. Цілі цих варіантів лікування – зменшити тривалу інвалідність та функціональні порушення при одночасному покращенні якості життя.

Зображення: Шаверієн, Марк В.М.БЧБ, магістр наук, доктор медичних наук, доктор медичних наук, PGCert. (FLM); Коронеос, Крістофер JMD, M.Sc. Хірургічне лікування лімфедеми, пластична та реконструктивна хірургія: вересень 2019 р. – том 144 – випуск 3 – стор. 738-758 doi: 10.1097 / PRS.0000000000005993.

Реконструкція для хірургії Моосу та дерматологічної хірургії

Колеги-дерматологи часто звертаються до пластичних хірургів з проханням відновити дефекти після операції Моосу щодо раку шкіри, особливо в косметично чутливих областях, таких як обличчя чи руки.

Реконструктивні методи варіюються від локальних ротаційних, транспозиційних та висувних клаптів до ніжок та вільних клаптів. Пластичні хірурги мають унікальну підготовку, що дозволяє вирішувати проблеми відновлення дефектів на будь-якій ділянці тіла.

Зображення: люб’язно надано Саїдом Азорі, лікарем медицини.

Васкуляризована композитна алотрансплантація

У 1964 році в Еквадорі відбулася перша васкуляризована композитна алотрансплантація (VCA), про яку було повідомлено з наукового погляду, коли пацієнт отримав нову руку.

Тепер область VCA для дорослих розширилася та включає трансплантацію матки, обличчя, волосистої частини голови, гортані, черевної стінки та статевого члена. Пластичні хірурги – невід’ємна частина команди трансплантологів. Навчання в ординатурі з пластичної хірургії надає необхідні навички для тих, хто цікавиться VCA, включаючи методи черепно-лицьової, естетичної, кистьової/кінцевості та мікрохірургії. Васкуляризована композитна алотрансплантація також поширилася на дітей, коли у 2015 році у дитини було проведено першу у світі двосторонню реплантацію верхньої кінцівки.

Error: Only up to 6 widgets are supported in this layout. If you need more add your own layout.