Київський державний обласний центр пластичної хірургії

euro

Високе мистецтво наших пластичних хірургів визнано в Європі.
Директор центру пластичної хірургії Левицький Р.М. – хірург вищої категорії з 20-річним досвідом роботи у пластичній хірургії, який виконав понад 16 000 успішних операцій, є провідним пластичним хірургом однієї з найкращих клінік пластичної хірургії Німеччини.


04107, г. Киев ул. Баггоутовская 1
Київська обласна клінічна лікарня

Наші телефони та мессенджери:

044 332-56-46  093 499-93-21
096 842-89-87  095 626-45-23

Київський обласний центр пластичної хірургії , Київ, комплексне лікування та індивідуальний підхід у всіх областях косметики: передові методи лікування в естетичній та пластичній хірургії, високий професійний рівень лікарів, наявність самого сучасного обладнання дозволяє вирішити всі види пластичних, реконструкційних, естетичних проблем обличчя та тіла

Ультразвуковий ліфтинг

HIFU ліфтинг СМАС ліфтинг – ультразвуковий ліфтинг (сфокусований ультразвук високої інтенсивності)

Підтяжка або підтяжка інших частин тіла без операції

Обвисла шкіра, зморшки на шиї та декольте… Щоб боротися з наслідками старіння, деякі люди вдаються до відомого хірургічного методу: підтяжки обличчя. Але є техніка ліфтингу без операції, без ін’єкцій і без болю, за допомогою якого можна досягти такого ж ефекту.

Так, можна підтягнути і зміцнити шкіру без хірургічного втручання і без великих витрат! Зокрема, дякую HIFU ультразвуковому ліфтингу, методиці, яка прийшла до нас зі Сполучених Штатів і заснована на використанні ультразвуку.

Бонус: HIFU сприяє природній регенерації колагену та еластину. Жодних ін’єкцій, ніяких хімікатів, ніяких скальпелів.

Що таке HIFU?

HIFU розшифровується як сфокусований ультразвук високої інтенсивності. Цей метод полягає в концентрації енергії ультразвуку в дермі (найглибшій частині шкіри), не пошкоджуючи епідерміс (самий поверхневий шар шкіри). Таким чином, це неінвазивний естетичний метод (1, 5), який не залишає слідів чи шрамів на шкірі.

Чому ви повинні вибрати ультразвуковий ліфтинг HIFU? Які є свідчення?

HIFU ІДЕАЛЬНО ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ПІДТЯЖКИ ОСОБИ, ШИЇ І ЗОНИ ДЕКОЛЬТЕ.

HIFU ідеально підходить для людей (чоловіків та жінок), які хочуть зміцнити та «підтягнути» шкіру, особливо на підборідді, шиї та щоках. Також він корисний від зморшок. Деякі косметологи також використовують HIFU для області навколо очей та для підтяжки брів.

HIFU особливо рекомендується в рамках догляду за обличчям людям старше 30 років, які помічають в’ялість шкіри, зморшки, обвислі щоки та які хочуть змінити форму свого обличчя та зробити шкіру більш підтягнутою.

ВИКОРИСТАННЯ HIFU ДЛЯ СХУДНЕННЯ І ЦЕЛЮЛІТУ

Сфокусований ультразвук також можна використовувати для впливу на жир та зменшення об’єму талії (5). Це той випадок, коли пристрій оснащений рукояткою, адаптованою до тіла, як LipoHIFU Ultralift від Neocure.

Як працює ультразвуковий ліфтинг?

Пристрій використовує енергію ультразвуку). Ця енергія доставляється в підшкірно-жирову клітковину, SMAS (поверхневу м’язово-апоневротичну систему), дерму та підшкірно-фіброзну тканину. HIFU ліфтинг викликає тимчасове підвищення температури, яке досягає більш ніж 47 ° C. Створюється зона згортання, і нова тканина регенерує цю область, яка потім стає більш гнучкою.

Ця енергія досягає шкіри на глибині (1,5 мм, 3 мм або 4,5 мм, залежно від протоколу, обраного косметологом).

Ця підвищена температура виникає лише у фокусних точках, на які націлений пристрій. Тканини за межами цільової області не нагріваються та використовуються для відведення тепла.

HIFU ліфтинг працює у три етапи:

  1. Механічний ефект: звукові коливання викликають скорочення колагенових волокон та стимуляцію колагену фібробластами.
  2. Ефект кавітації: вібрація ультразвуку викликає вибух мембран адипоцитів (жирових клітин).
  3. Тепловий ефект: енергія ультразвуку перетворюється на тепло, яке руйнує адипоцити та створює невелику невидиму рану.

Чи болісно HIFU?

Відчуття, що сприймається, багато в чому залежить від людини. Більшість пацієнтів кажуть, що це не боляче, а трохи неприємно. Відчувається локальне підвищення температури тіла, оскільки ультразвук виділяє тепло. Естетик може змінити налаштування під час лікування, якщо біль надто сильний.

Чи побічні ефекти від ультразвукового ліфтингу?

  • Після сеансу можна відчути почервоніння обробленої ділянки та дуже невеликий біль.
  • Ви також можете відчути поколювання.
  • Може виникнути невеликий набряк обробленої ділянки.
Очікується, що ці симптоми зникнуть за два-три дні після сеансу.

Як відбувається сеанс HIFU і скільки триває сеанс?

Шкіра спочатку очищається, і ділянки, які необхідно обробити, розмічуються олівцем. Заборонені зони повинні бути відзначені (лінія щелепи, кадик, пупок, верхньощелепні та скроневі нерви).

Естетик або практикуючий лікар вносить корективи та вибирає відповідний лікувальний наконечник. Потім робляться «уколи» УЗД. Залежно від відчуттів, що відчуваються, косметолог може адаптувати свої налаштування, щоб зробити сеанс максимально приємним.

Після сеансу ви можете повернутись до своєї звичайної діяльності. У цілому нині побічних ефектів немає, крім почервоніння на оброблених ділянках. Не хвилюйтесь, це абсолютно нормально. Вам просто потрібно буде захистити шкіру від сонця та протягом тижня уникати впливу на неї. Такі процедури як лазер або радіочастота не рекомендуються протягом 15 днів після сеансу.

Тривалість сеансу залежить від області, що обробляється. Процедура для особи займає від 20 до 45 хвилин, а для тіла – від 1 години до 1:30. (5) Що менше площа, то швидше сеанс.

Які результати можна отримати з HIFU?

Основна перевага HIFu полягає в тому, що він пропонує результати з першого сеансу та одразу після нього. Результати будуть поступово покращуватись і будуть повністю помітні через 12 тижнів з покращенням еластичності шкіри. (1) Ми спостерігаємо, що шкіра гнучкіша і щільніша, форма обличчя щільніша і чіткіша, риси обличчя посилюються, а зморшки на шиї та декольте менш помітні.

Результати з HIFU на талії

У разі видалення жиру в ділянці живота, згідно з деякими дослідженнями, зменшення талії в середньому на 4,6 см досягається через 3 місяці. (5). На тілі результати начебто спостерігаються трохи швидше: через 4 тижні після лікування (2). Шкіра стає помітно більш пружною та пружною.

Скільки потрібно сеансів HIFU СМАС ліфтингу?

Тільки косметолог має оцінити, скільки сеансів необхідно, залежно від стану шкіри та результатів, отриманих після першого сеансу. Але в більшості випадків для досягнення оптимальних, видимих ​​та стійких результатів необхідно два-три сеанси. Сеанси обслуговування можуть проводитися рідше, двічі-тричі на рік.

Error: Only up to 6 widgets are supported in this layout. If you need more add your own layout.