Київський державний обласний центр пластичної хірургії

euro

Високе мистецтво наших пластичних хірургів визнано в Європі.
Директор центру пластичної хірургії Левицький Р.М. – хірург вищої категорії з 20-річним досвідом роботи у пластичній хірургії, який виконав понад 16 000 успішних операцій, є провідним пластичним хірургом однієї з найкращих клінік пластичної хірургії Німеччини.


04107, г. Киев ул. Баггоутовская 1
Київська обласна клінічна лікарня

Наші телефони та мессенджери:

044 332-56-46  093 499-93-21
096 842-89-87  095 626-45-23

Київський обласний центр пластичної хірургії , Київ, комплексне лікування та індивідуальний підхід у всіх областях косметики: передові методи лікування в естетичній та пластичній хірургії, високий професійний рівень лікарів, наявність самого сучасного обладнання дозволяє вирішити всі види пластичних, реконструкційних, естетичних проблем обличчя та тіла

Ендоскопічна підтяжка обличчя

Ніхто не вічно виглядатиме однаково. Через тимчасового впливу сили тяжіння і перебування на сонці шкіра обличчя починає обвисати, утворюючи щоки та глибокі зморшки. Підтяжка обличчя була однією з ключових косметичних процедур, яка повернула час назад і подарувала чоловікам та жінкам молодший та оновлений вигляд обличчя. На лінії росту волосся та природних складках шкіри робляться тільки крихітні розрізи, щоб зменшити появу ліній розрізів чи шрамів.

Ендоскопічна підтяжка обличчя, націлена на верхню та центральну частину особи людини, особливо ефективна при лікуванні таких проблем, як зморшки похмурого погляду та складки обличчя, такі як лінії посмішки. Пластичний хірург Роман Левицький проводить підтяжку обличчя за допомогою ендоскопа, щоб мінімізувати розрізи та післяопераційні рубці.

Ендоскопічна підтяжка обличчя

За допомогою ендоскопічної підтяжки обличчя ви можете досягти багатьох з тих же переваг, що омолоджують, що і традиційна підтяжка обличчя, але операція менш інвазивна, а це означає більш короткий і легкий час відновлення після неї. Використання ендоскопа (довга тонка трубка з камерою з підсвічуванням на кінці) дозволяє нашим досвідченим косметичним хірургам точно переглядати важкодоступні ділянки під шкірою без необхідності робити великі розширені розрізи. На природних складках шкіри робляться лише крихітні розрізи, щоб зменшити появу ліній розрізу чи шрамів.

Ендоскопічна підтяжка особи, націлена на центральну третину особи, особливо ефективна при лікуванні таких проблем, як зморшки похмурого погляду та складки обличчя біля носа та рота. Пацієнти також можуть комбінувати свою процедуру з іншими операціями на обличчі та процедурами для більш повного пожвавлення всієї особи, включаючи очі, брови та шию.

Різниця між традиційною та ендоскопічною підтяжкою обличчя

Як і традиційна підтяжка обличчя, ендоскопічна підтяжка обличчя розгладжує зморшки, підтягує та підтягує обвислі риси обличчя. Однак з використанням оптоволоконної та ендоскопічної технології ендоскопічна підтяжка обличчя може зробити процедуру менш інвазивною, що може дати пацієнтам декілька ключових переваг.

Під час ендоскопічної процедури використовується довга тонка трубка з освітленою камерою на кінці (ендоскоп) для перегляду структури під шкірою. Потім використовуються телескопічні інструменти, щоб акуратно підтягнути обвислі м’язи обличчя і видалити жирову тканину, щоб досягти більш пружного та чіткого зовнішнього вигляду. Ендоскопічна підтяжка обличчя не вирішує проблеми із надлишком шкіри, як традиційна підтяжка обличчя. Однак деякі фактори, що сприяють обвисанню чи обвисанню рис обличчя, можна усунути, змінивши основну структуру.

Менші розрізи

Ми використовуємо ендоскоп для перегляду та доступу до важкодоступних ділянок під шкірою під час ендоскопічної підтяжки обличчя. Це дозволяє нам точно підтягнути та зміцнити обличчя без необхідності робити довгі розширені розрізи. Натомість ендоскопічна підтяжка обличчя вимагає лише крихітних розрізів, зроблених на лінії росту волосся та за вухом. Натомість ендоскопічна підтяжка обличчя вимагає лише крихітних розрізів над вухом та за ним. Ендоскопічну підтяжку обличчя іноді називають підтяжкою обличчя без рубця.

Коротший час відновлення

Відновлення після ендоскопічної підтяжки обличчя часто є коротшим, ніж після традиційної підтяжки обличчя. Оскільки процедура менш інвазивна, вашому тілу не знадобиться багато часу для правильного загоєння. Набряки та синці зазвичай проходять приблизно через два тижні, проте більшість пацієнтів можуть повернутися до роботи лише через тиждень.

Ідеальні кандидати для ендоскопічної підтяжки обличчя

Ендоскопічна підтяжка обличчя допомагає підтягнути і змінити основні м’язи і тканини обличчя, щоб досягти молодшого вигляду. Процедура націлена на верхню та середню третину особи і найкраще підходить для вирішення таких проблем, як:

  • Зморшки між очима
  • Лінії маріонеток
  • Носогубні складки
  • Відвислі щоки

Тим не менш, ендоскопічна підтяжка обличчя не націлена на ділянки з в’ялою зайвою шкірою, такі як сильна щелепа та ділянки в’ялої шкіри вздовж підборіддя або підборіддя лінії. Під час консультації з доктором Левицьким ваша структура особи буде ретельно вивчена, щоб визначити, чи підходить ви для ендоскопічної підтяжки обличчя, чи традиційна процедура буде більш ефективною в тому, чого ви хочете досягти.

Ендоскопічна підтяжка обличчя може бути дуже ефективною для чоловіків та жінок віком 30, 40 або 50 років, які стикаються з помірними ознаками старіння обличчя без великої кількості в’ялої шкіри.

Чого очікувати від ендоскопічної підтяжки обличчя

Через кілька тижнів після процедури ендоскопічної підтяжки обличчя зникнуть синці та набряки. У наступні 1-2 дні після операції рекомендується мати із собою кохану людину, яка допоможе вам подбати про вас.

Ваша процедура приведе до більш щільного і чіткого контуру рис обличчя, а також до природного підтяжки. Пацієнти, що перенесли операцію, виглядають на 10 років молодше свого фактичного віку. Результати будуть довгостроковими, але ви продовжуватимете старіти і можете розглянути можливість повторної процедури через 5-10 років після першої операції.

Ендоскопічна підтяжка обличчя по суті допомагає повернути час назад, але ніяка косметична процедура не може зупинити час назавжди. Це означає, що, хоча ви все ще старієте, ви виглядатимете молодше, ніж були б без операції.

Дізнайтесь більше про ендоскопічну підтяжку обличчя

Якщо ви подумуєте про пластичну хірургію обличчя, ми запрошуємо вас дізнатися більше про ендоскопічну підтяжку обличчя, щоб побачити, чи будете ви ідеальним кандидатом на операцію. Зв’яжіться з нами, щоб призначити приватну консультацію.

Error: Only up to 6 widgets are supported in this layout. If you need more add your own layout.