Київський державний обласний центр пластичної хірургії

euro

Високе мистецтво наших пластичних хірургів визнано в Європі.
Директор центру пластичної хірургії Левицький Р.М. – хірург вищої категорії з 20-річним досвідом роботи у пластичній хірургії, який виконав понад 16 000 успішних операцій, є провідним пластичним хірургом однієї з найкращих клінік пластичної хірургії Німеччини.


04107, г. Киев ул. Баггоутовская 1
Київська обласна клінічна лікарня

Наші телефони та мессенджери:

044 332-56-46  093 499-93-21
096 842-89-87  095 626-45-23

Київський обласний центр пластичної хірургії , Київ, комплексне лікування та індивідуальний підхід у всіх областях косметики: передові методи лікування в естетичній та пластичній хірургії, високий професійний рівень лікарів, наявність самого сучасного обладнання дозволяє вирішити всі види пластичних, реконструкційних, естетичних проблем обличчя та тіла

Підтяжка обличчя (ліфтинг обличчя)

ЩО ВАМ ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ПІДТЯЖКУ ОБЛИЧЧЯ АБО ЛІФТИНГУ ОБЛИЧЧЯ  По суті, операція з підтяжки обличчя або омолоджування обличчя – це кинути виклик своїм віком і виглядати молодше. Підтяжка обличчя – це косметична операція з видалення загальних факторів старіння, таких як глибокі зморшки, в’яла шкіра, а також «підняти» загальний вигляд обличчя пацієнта, щоб надати йому помолоділий вид. Це один із способів обдурити природний процес старіння і зменшити зовнішність на роки. Але які важливі факти про операцію з підтяжки обличчя вам слід знати?

Сертифікований пластичний хірург, Левицький Роман Миронович є єдиним українським хірургом який закінчив дворічну клінічну ординатуру на кафедрі пластичної та естетичної хірургії Санкт-Петербурзької медичної академії та післядипломної освіти, отримавши таким чином, базову освіту по пластичної та естетичної хірургії. Спеціаліст з 20-річним досвідом роботи. Єдиний пластичний хірург в Україні, який має право виконувати пластичні операції не тільки в нашій країні, а й за кордоном. Доктор Левицький неодноразово стажувався і практикувався в різних зарубіжних країнах. Єдиний з українських хірургів спочатку спеціалізується по пластичній хірургії (НЕ перекваліфікований). Роман Левицький, є одним з найбільш затребуваних хірургів в Україні по проведення операцій підтяжки обличчя. Роман Миронович Левицький – провідний фахівець з косметичних процедур особи, який може виконувати операцію з підтяжки обличчя з використанням місцевої анестезії без необхідності загальної анестезії. Доктор Левицький використовує новітні технології в косметичних операціях. Давайте подивимося, що вам слід знати, перш ніж зважитися на операцію з підтяжки обличчя:

1) ВИ НЕ САМОТНІ …

Якщо ви думаєте, що ви єдиний, кому потрібно розглянути процедуру підтяжки обличчя, подумайте ще раз, тому що ви не самотні. За даними Американського товариства естетичної пластичної хірургії, операції з підтяжки обличчя зайняли 6-е місце за популярністю в США в 2017 році відразу після збільшення грудей, ліпосакції і підтяжки живота. З розвитком технологій і хірургічних методів все більше жінок і чоловіків вважають за краще брати справу в свої руки, вибираючи косметичні варіанти, такі як підтяжка обличчя, щоб виглядати молодше.

2) ПІДТЯЖКУ ОБЛИЧЧЯ МОЖЕ УПОВІЛЬНІТИ ПРОЦЕС СТАРІННЯ

Незважаючи на те, що омолодження обличчя за допомогою процедури підтяжки обличчя може зменшити вашу зовнішність на десятиліття, пацієнти, які прагнуть взагалі зупинити процес старіння, не знайдуть відповіді на це питання. Старіння і дорослішання – це факт життя кожного. Фундаментальний аспект того, як людина старіє, не змінюється після підтяжки обличчя. Щоденний догляд за обличчям, обмеження перебування на сонці і щоденний рівень стресу – все це фактори, які сприяють процесу старіння нашої шкіри. Підтяжка обличчя – це чисто косметичний відповідь для видалення ознак старіння, щоб виглядати більш молодо і з невеликою допомогою кинути виклик процесу старіння.

3) ОПЕРАЦІЯ З ПІДТЯЖКИ ОБЛИЧЧЯ МАЄ І ІНШІ ПЕРЕВАГИ…

Хоча підтяжка обличчя спрямована на поліпшення зовнішнього вигляду пацієнта косметично, у старіння є емоційна сторона. Коли люди виглядають «старші», ніж вони можуть себе почувати, це може привести до того, що і жінки, і чоловіки стануть замкнутими або виявляться не такими соціальними. Це може навіть викликати напади депресії, коли люди турбуються про те, як вони виглядають з віком. Підтяжка обличчя може підвищити самооцінку пацієнтів. Це не тільки косметично покращує зовнішній вигляд пацієнта, але також може змусити його відчувати себе більш впевнено. Підтяжка обличчя може бути позитивною відповіддю на психічне здоров’я людини, щоб він міг насолоджуватися дорослішанням і при цьому любити те, що бачать.

4) ПІДТЯЖКА ОБЛИЧЧЯ В ПОЄДНАННІ З НЕІНВАЗИВНИМ МЕТОДОМ

Підтяжка обличчя може поліпшити глибокі складки або зморшки на зовнішньому вигляді пацієнта і підтягнути в’ялу шкіру, яка втратила еластичність, але не може змінити основний зовнішній вигляд пацієнта. Пацієнти часто вважають за краще комбінувати процедуру підтяжки обличчя з іншими неінвазивними методами, щоб отримати загальну омолоджуючу дію. Підтяжку обличчя можна поєднувати з ботоксом або шкірними наповнювачами, а також з різними варіантами шліфування шкіри для видалення дефектів шкіри, таких як сонячні плями. Пацієнти зазвичай хочуть, щоб їх тон шкіри або зовнішній вигляд відповідали їх недавно покращеному зовнішньому вигляду після підтяжки обличчя, тому використання деяких неінвазивних методів є відмінним підходом для досягнення найкращого загального результату.

5) ПІДТЯЖКА ОБЛИЧЧЯ В ПОЄДНАННІ З ІНШИМИ ХІРУРГІЧНИМИ ВАРІАНТАМИ…

У поєднанні з іншими хірургічними процедурами підтяжка обличчя має безліч варіацій, які можна виконувати одночасно. Це скорочує час простою пацієнта і необхідність відновлення після наступних операцій. На думку досвідченого пластичного хірурга, такого як доктор Левицький, можна зробити підтяжку обличчя або комбінацію процедур, щоб досягти приголомшливих результатів для пацієнта і надати йому бажаний вид. Пацієнти можуть комбінувати підтяжку брів, підтяжку чола, операцію на повіках, пересадку жиру або підтяжку шиї, щоб назвати кілька варіантів, з операцією з підтяжки обличчя, щоб дати їм загальний досвід омолодження обличчя.

6) ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД…

З тих пір, як в 1901 році була проведена перша підтяжка обличчя або рітідектомія, операція з підтяжки обличчя пройшла довгий шлях, перетворившись в безпечний і настроюється підхід до того, як жінки і чоловіки знімають роки своєї зовнішності. Сьогодні існує кілька різних варіантів підтяжки обличчя, незалежно від того, чи потрібна пацієнту тільки міні-підтяжка обличчя або, можливо, більш инвазивная глибока підтяжка обличчя. У будь-якому випадку, у пацієнтів є безліч способів позбутися ознак старіння. Визначити, який варіант є найкращим для вас, повинен вибрати сертифікований, досвідчений пластичний хірург, такий як доктор Левицький, щоб знайти правильне рішення для молодості.

7) ХІРУРГІЧНИЙ ДОСВІД МАЄ ЗНАЧЕННЯ …

У кожного своє обличчя, і кожен старіє в своєму власному темпі. Наявність відповідного хірурга має вирішальне значення для отримання пацієнтами найкращих результатів при складній підтяжки обличчя. Оскільки анатомія особи варіюється від пацієнта до пацієнта, пластичний хірург повинен мати можливість змінити свій підхід і створити правильний образ для кожної людини. Важливо вирішити, яка процедура підтяжки обличчя додасть пацієнтам бажаний вид, використовуючи хірургічні навички для створення «нехірургічних» результатів, які виглядають природно. Доктор Левицький використовує хірургічний талант, а також більш ніж десятирічний досвід, щоб досягти приголомшливих результатів для своїх пацієнтів.

8) ВІДНОВЛЕННЯ ВАЖЛИВО ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ НАЙКРАЩИХ РЕЗУЛЬТАТІВ …

Це може бути дивно, але період відновлення після операції з підтяжки обличчя так само важливий, як і сама процедура. Незважаючи на те, що на остаточний результат буде потрібно кілька місяців, щоб повністю побачити зменшення почервоніння, загоєння шкіри і відступ набряку, ключовим моментом є дотримання інструкцій хірурга. Рекомендації по виділенню певної кількості часу на одужання і одужання, а також до того, щоб залишатися здоровим (не курити), – все це фактори, що забезпечують пацієнтам більш легкий і комфортний період відновлення, а також найкращі результати. Прогресивні хірурги, такі як доктор Левицький, використовують передові методи відновлення, щоб їх пацієнти могли швидше повернутися до свого нормального життя, насолоджуючись своїм новим зовнішнім виглядом.

При розгляді процедури підтяжки обличчя слід враховувати кілька ключових факторів. Навички і досвід вашого пластичного хірурга повинні бути на першому місці в списку.

Error: Only up to 6 widgets are supported in this layout. If you need more add your own layout.