Київський державний обласний центр пластичної хірургії

euro

Високе мистецтво наших пластичних хірургів визнано в Європі.
Директор центру пластичної хірургії Левицький Р.М. – хірург вищої категорії з 20-річним досвідом роботи у пластичній хірургії, який виконав понад 16 000 успішних операцій, є провідним пластичним хірургом однієї з найкращих клінік пластичної хірургії Німеччини.


04107, г. Киев ул. Баггоутовская 1
Київська обласна клінічна лікарня

Наші телефони та мессенджери:

044 332-56-46  093 499-93-21
096 842-89-87  095 626-45-23

Київський обласний центр пластичної хірургії , Київ, комплексне лікування та індивідуальний підхід у всіх областях косметики: передові методи лікування в естетичній та пластичній хірургії, високий професійний рівень лікарів, наявність самого сучасного обладнання дозволяє вирішити всі види пластичних, реконструкційних, естетичних проблем обличчя та тіла

Ринопластика

Що потрібно знати про ринопластику

Може бути, ви були незадоволені своїм носом стільки, скільки себе пам’ятаєте, або, можливо, вам важко дихати; У будь-якому випадку, вам можуть підійти ринопластика або зміна форми носа.

Ринопластика може змінити багато чого у вашому носі, в тому числі розмір вашого носа (по відношенню до вашої особи), ширину перенісся, розмір і положення ніздрів і профіль носа (за рахунок зменшення видимих ​​виступів, нерівностей або заглиблень на переніссі.). Деякі пластичні хірурги спеціалізуються на етнічній ринопластиці, що є відмінним варіантом для людей різних національностей і різного походження, які хочуть злегка змінити свій ніс.

Ринопластика також може змінити форму кінчика носа, поліпшити зовнішній вигляд великих, широких або кирпатий ніздрів і виправити асиметрію носа. З функціональної точки зору ринопластика може виправити певні труднощі з диханням, наприклад, через викривленої перегородки. Ринопластика також є варіантом при певних вроджених дефектах і при травмах носа в автомобільній аварії або спортивної травми.

Ось що вам потрібно знати про ринопластику.

Визначення ринопластики

Ринопластика – це хірургічна процедура, покликана змінити форму носа. Іноді її називають «пластикою носа», її можна виконувати для виправлення структурної деформації (наприклад, опуклості або гачка), для поліпшення вашого зовнішнього вигляду шляхом внесення незначних змін в розмір і форму носа або для виправлення функціональної проблеми (наприклад, як утруднене дихання з- за викривленої перегородки).

Перегородка – це стінка між двома ніздрями. Що складається з хряща і кістки, він ділить носову порожнину навпіл. Ідеальна носова перегородка – пряма, що розділяє ліву і праву сторони носа на проходи рівного розміру. Навпаки, викривлення перегородки відбувається, коли перегородка зміщена від середньої лінії. У важких випадках викривлення перегородки може викликати утруднення дихання через ніс.

Ви хороший кандидат на ринопластику?

Хірургія носа – одна з найпопулярніших хірургічних косметичних процедур в світі. Якщо ви соромитеся свого носа, ви можете бути хорошим кандидатом. Ринопластика змінює форму носа в естетичних і коригувальних цілях. Незалежно від того, чи є проблема вродженим дефектом, травмою або віковими змінами, ринопластика може допомогти збалансувати і збалансувати ваш ніс і обличчя.

Підготовка до ринопластики

Ваш хірург, швидше за все, дасть вам список інструкцій, перш ніж ви зробите ринопластику. Як правило, напередодні ввечері після півночі не можна їсти і пити.

Якщо ви курите, вам слід кинути палити до операції на носі. Ваш хірург може надати інструменти, які допоможуть вам кинути курити. На додаток до всіх інших негативних наслідків для здоров’я, пов’язаним з курінням, воно серйозно погіршує приплив крові до шкіри. Це означає, що для загоєння ран залишається менше кисню, і може статися некроз (смерть) шкіри. Вживання алкоголю протягом тижня перед ринопластикою також не рекомендується, оскільки алкоголь також може погіршити процес загоєння.

Ваш хірург може також обговорити припинення прийому певних ліків в дні або тижні, що передували ринопластиці. Наприклад, нестероїдні протизапальні препарати (НПЗП), такі як ібупрофен, можуть збільшити ризик кровотечі. Деякі вітаміни і рослинні препарати, такі як вітамін Е, гінкго білоба, омега-3 жирні кислоти і зелений чай, вважаються натуральними, але також можуть збільшувати ризик кровотечі. Розкажіть свого хірурга про все, що ви приймаєте. Ніколи не припиняйте приймати будь-які ліки, не порадившись попередньо з лікарем.

Деякі хірурги можуть призначити перед ринопластикою гомеопатичні методи лікування, такі як арніка (трава, яка може мінімізувати синці). Деякі хірурги також призначають стероїди перед ринопластикою, щоб зменшити початковий набряк.

Ризики ринопластики

Важливо розуміти можливі ризики ринопластики, пов’язані з цією процедурою. Обов’язково працюйте з сертифікованим пластичним хірургом, які мають великий досвід проведення ринопластики, щоб досягти найкращих результатів.

Ризики ринопластики включають:

  • Інфекційне захворювання кровотеча
  • Проблеми з диханням (закладеність носа)
  • Невдоволення косметичним результатом додаткові ретуші
  • Перфорація перегородки (невеликий отвір в перегородці, що викликає турбулентність, яка призводить до свисту, коли людина говорить або співає)
  • ускладнення анестезії
  • смерть

Ключова статистика ринопластики

Згідно зі статистикою, зібраною Американським товариством естетичної пластичної хірургії, в 2009 році в США було проведено 138 258 операцій по ринопластиці.

Ринопластика входить в п’ятірку кращих процедур косметичної пластичної хірургії, виконуваних щорічно.

Види ринопластики

Ринопластика – це пластична операція по зміні форми носа. Існує кілька типів ринопластики, в тому числі два типи первинної ринопластики («відкрита» і «закрита»), вторинна ринопластика і філлерная ринопластика.

Відкрита ринопластика. Для значної зміни форми носа розрізи робляться в вертикальної смужці шкіри, що розділяє ніздрі. Це називається Колумелла. Потім шкіра і м’які тканини піднімають над нижележащими структурами носа, щоб хірург міг побачити анатомію носа.

Закрита ринопластика. Для незначної зміни форми багато хірурги роблять надрізи всередині носа. Потім шкіра носа відділяється від кісток і хрящів, які утворюють його опорний каркас. Після оголення кістка і хрящ можна видалити, змінити форму, збільшити або перебудувати для досягнення бажаної нової форми.

Вторинна ринопластика. Також називається ревізійної ринопластикою, вона виконується для виправлення проблем, які зберігаються або розвиваються після попередньої ринопластики. Хоча проблеми можуть бути незначними і їх легко виправити, часто проблеми є серйозними, що ускладнює вторинну ринопластику. Ревізійна ринопластика може бути відкритою або закритою.

Філлерная ринопластика. Це включає використання ін’єкційних наповнювачів для заповнення поглиблень, згладжування гострих кутів або зміни кута кінчика носа, відновлюючи симетрію і роблячи ваш ніс менше і привабливіше. Замість того, щоб видаляти шишку, хірург використовував би ін’єкційний наповнювач, щоб вирівняти її. Результати непостійні. Деякі пластичні хірурги можуть використовувати ін’єкційні наповнювачі для м’яких тканин, такі як Juvederm, Restylane або Radiesse, для згладжування порушень після носа.

Етнічна ринопластика

Етнічна ринопластика – це спеціальність, яка в останні роки стає все більш популярною серед афроамериканців, американців азіатського походження і латиноамериканців. Це унікальна процедура з такими ж унікальними міркуваннями і деякими особливими заходами безпеки, які слід розуміти перед операцією.

Оцінка вашого носа

Обстеження у хірурга – це перший крок до вашого рішення про ринопластику. Під час цієї зустрічі обраний вами хірург, швидше за все, сфотографує ваш ніс під різними кутами. Він або вона також розповість вам про ваших очікуваннях, щоб переконатися, що вони реалістичні.

Доброю ідеєю буде принести фотографії носів, які сподобаються вам, щоб допомогти діалогу про очікування, а також дати хірургу краще уявлення про те, чого ви хочете від своєї ринопластики. Крім того, ваш хірург може показати вам фотографії інших пацієнтів, які перенесли ринопластику, зі схожою формою носа, що допоможе вам краще зрозуміти можливі наслідки. Багато хірурги пропонують складні тривимірні і навіть чотиривимірні комп’ютерні зображення, щоб показати вам, як буде виглядати ваш ніс після ринопластики.

Якщо вам належить ринопластика, вам також може знадобитися розглянути інші процедури для особи, щоб досягти балансу і пропорцій. Наприклад, збільшення підборіддя часто виконується за допомогою ринопластики.

Процедура ринопластики

Більшість ринопластика проводиться амбулаторно в лікарні або хірургічному відділенні. Точна тривалість процедури залежить від типу проведеної ринопластики. Наприклад, для первинної ринопластики зазвичай потрібно від одного до трьох годин операції, в той час як повторна ринопластика може зайняти набагато більше часу. Філлерная ринопластика може зайняти всього 15 хвилин.

Анестезія. Ваш хірург, швидше за все, порекомендує місцеву анестезію з деякими седативними засобами або загальну анестезію для вашої первинної ринопластики. Вторинна ринопластика може включати загальну анестезію через складність процедури. Для філлерной ринопластики потрібно тільки місцева анестезія.

Розріз. Хірургія носа виконується або закритою процедурою (коли розрізи приховані всередині носа), або відкритою процедурою (коли розріз робиться поперек колумелли). Потім хірург піднімає м’які тканини, що покривають ніс, через ці розрізи. Це дає можливість змінити структуру носа.

Зміна форми. Ваш хірург може зменшити або збільшити носові структури за допомогою хряща, пересадженого з інших частин вашого тіла. Ці шматочки хряща можуть виходити з перегородки, іноді з вуха або реберного хряща. Якщо перегородка була відхилена, це повинно її випрямити. Крім того, будь-які виступи всередині носа будуть зменшені для поліпшення дихання.

Закриття розрізу. Після того, як основна структура носа сформована, шкіра і тканини носа перефарбовуються, а розрізи закриваються. Також може бути накладена гіпсова пов’язка або шина.

Відновлення після ринопластики

Ви, ймовірно, будете схвильовані, якщо не стурбовані, побачивши свій новий ніс, але терпіння є ключовим моментом після ринопластики. Повні результати не відразу і можуть зайняти до одного року, перш ніж вони стануть очевидними.

Можливо, ви не зможете дихати через ніс протягом перших 24 годин через набряк або тампонади носа (якщо використовується). Може виникнути певний дискомфорт, який зазвичай можна контролювати за допомогою знеболюючих. Більшість людей, які перенесли ринопластику, можуть припинити прийом знеболюючих через 48 годин. У деяких людей після операції може з’явитися розлад шлунка; Можуть бути корисні ліки від нудоти.

У вас може бути обмежене кровотеча протягом перших кількох днів після відновлення після ринопластики. Хірург також може порадити прикласти до носа холодний компрес, щоб зменшити набряк і підняти голову протягом перших 24 годин. Важливо уникати травм носа протягом першого тижня після операції. Після ринопластики можна сякатися. Це може бути складно, так як вам може бути душно. Можуть допомогти протинабрякові засоби.

Приблизно на сьомий день гіпсова пов’язка або шина видаляються. Ваш ніс як і раніше буде опухлим, але через два тижні пухлина зменшиться. На цьому етапі слід видалити всю носову тампону, шини та інші післяопераційні пов’язки. На зовнішню частину носа можна накласти шину, щоб захистити ніс, а також допомогти йому зберегти свою нову форму під час процесу загоєння. Хірург також може помістити вам всередину носа більш м’яку шину, щоб запобігти утворенню рубців.

До місяця після операції приблизно 85 відсотків пухлини зникнуть. Частина, що залишилася пухлина зникне через рік. З цієї причини перед повторною ринопластикою слід почекати не менше року.

Вартість ринопластики

Error: Only up to 6 widgets are supported in this layout. If you need more add your own layout.