Київський державний обласний центр пластичної хірургії

euro

Високе мистецтво наших пластичних хірургів визнано в Європі.
Директор центру пластичної хірургії Левицький Р.М. – хірург вищої категорії з 20-річним досвідом роботи у пластичній хірургії, який виконав понад 16 000 успішних операцій, є провідним пластичним хірургом однієї з найкращих клінік пластичної хірургії Німеччини.


04107, г. Киев ул. Баггоутовская 1
Київська обласна клінічна лікарня

Наші телефони та мессенджери:

044 332-56-46  093 499-93-21
096 842-89-87  095 626-45-23

Київський обласний центр пластичної хірургії , Київ, комплексне лікування та індивідуальний підхід у всіх областях косметики: передові методи лікування в естетичній та пластичній хірургії, високий професійний рівень лікарів, наявність самого сучасного обладнання дозволяє вирішити всі види пластичних, реконструкційних, естетичних проблем обличчя та тіла

Нитковий ліфтинг

Чи хотіли б ви прибрати ознаки старіння без операції з підтяжки обличчя? Хороші новини для вас. Нитковий ліфтинг PDO – це революційна естетична процедура, яка набирає популярності як серед лікарів, так і серед клієнтів. У наступному пості пояснюється, як працює це лікування, і чи підходить воно вам.

Що таке PDO нитковий ліфтинг?

PDO – це скорочення від полідіоксанону. Протягом десятиліть ці біорозкладні нитки використовувалися в процедурах, що вимагають швів, що розсмоктуються, таких як операції на серці, ортопедія і тканинна інженерія. Тепер PDO  ниткова підтяжка обличчя трансформується і робить фурор у сфері пластичної хірургії.

З віком шкіра природним чином починає втрачати колаген та еластичність. Це може призвести до провисання середньої зони обличчя, очей, шиї та лінії підборіддя. PDO нитковий ліфтинг може оновити, підтягнути і позначити в’ялі ділянки на обличчі, а також відновити втрачений колаген.

Нитковий ліфтинг за допомогою ниток PDO ниткової підтяжки обличчя – це неінвазивна процедура, яка робить її більш щадною та доброзичливою для досягнення молодшого зовнішнього вигляду. Завдяки використанню крихітних біосумісних ниток під шкірою, шкіра «піднімається» до молодшого стану, а також скорочуються тонкі лінії та зморшки.

Нитковий ліфтинг PDO ниткова підтяжка обличчя – це не тільки підтягування шкіри в нове положення, але й стимуляція природної реакції організму на нитки – створення колагену, посилення кровотоку та підтягування шкіри.

Ваша шкіра миттєво стає пружнішою, оскільки нитки піднімають і підтягують в’ялу шкіру. Ви продовжуєте бачити покращення зовнішнього вигляду вашої шкіри протягом чотирьох-шості місяців, оскільки ваше тіло виробляє більше колагену в галузі лікування. Результати можуть тривати до 12 місяців, залежно від того, як ваша шкіра реагує на лікування.

У яких сферах може показати результат нитковий ліфтинг?

Нитковий ліфтинг PDO гарний тим, що він може покращити кілька частин вашої особи. Але в основному це робиться як підтяжка нижньої частини обличчя, оскільки інші неінвазивні процедури не можуть вирішити цієї проблеми. Ми рекомендуємо цю процедуру для усунення таких проблемних зон:

 • В’яла, в’яла шкіра обличчя
 • Шия, лінія підборіддя, щоки
 • Лінії маріонеток
 • Глибокі зморшки та складки
 • Область навколо очей
 • Брова / лоб
 • Лінії курця
 • Шрами від прищів через переплетення ниток

PDO нитковий ліфтинг пропонує безліч переваг

PDO нитковий ліфтинг показує результати з омолодження шкіри, ліфтингу шкіри та зменшення кількості та товщини зморшок.

Ось інші переваги ниткової підтяжки обличчя:

Миттєво видимий та природний результат

Нитковий ліфтинг PDO дає негайні результати. Більше того, результати покращуються за кілька місяців, оскільки організм виробляє новий, здоровий колаген.

Лікування безпечне

Нитковий ліфтинг широко використовується в серцево-судинній хірургії та інших медичних цілях вже більше десяти років. Це за своєю природою безпечний матеріал, який організм не відкидає. Крім того, нитки PDO гіпоалергенні та безпечні, вони відповідають усім медичним вимогам.

Індивідуальне лікування

Завдяки широкому набору доступних ниток та можливості вводити їх під різними кутами, лікарі можуть адаптувати своє лікування до конкретних косметичних цілей кожного пацієнта. Наприклад, тонкі нитки відмінно підходять для відновлення обсягу щік та підборіддя. З іншого боку, товстіші нитки добре підходять для підтяжки шкіри під шиєю та навколо підборіддя.

Без тривалого відновлення, безопераційний варіант

Хоча багато людей хочуть боротися з ранніми ознаками старіння, не всі готові робити пластичні операції. З іншого боку, ниткові підтяжки не вимагають розрізів чи рубців та виконуються лише за одне відвідування офісу. Час відновлення мінімальний, а це означає, що ви можете відразу ж повернутися до свого звичайного порядку дня. Хоча вам необхідно вжити деяких запобіжних заходів, вони не завадять вашому розпорядку дня.

Безболісне лікування

Нитки проникають лише у верхні шари шкіри. Оскільки нервових закінчень там замало, лікування безболісне. Використання місцевих анестетиків позбавить вас дискомфорту під час процедури.

Доповнює інші процедури

Одна з кращих особливостей нитки PDO – це поєднання її з іншими косметичними послугами, такими як шкірні наповнювачі та ін’єкції ботоксу, без протипоказань та побічних ефектів.

Як відбувається процедура ниткового ліфтингу?

Для початку ми проведемо консультацію, щоб визначити вашу придатність для лікування, включаючи огляд вашої шкіри та обговорення ваших косметичних цілей. Потім ми запросимо конкретну медичну інформацію, таку як минулі косметичні операції, ліки та будь-які лікарські алергії.

Як тільки ми дійдемо висновку, що все гаразд і ви підходите для лікування, ми продовжимо. У середньому процедура ниткового ліфтингу PDO займає близько 30 хвилин. Процедура починається з очищення обличчя від бруду чи олії. Потім ми знеболюємо область лікування та вводимо місцеву анестезію, щоб ви не відчували болю під час лікування.

Далі слідує укол в оброблювану ділянку. На вибір пропонуються різні типи ниток залежно від того, чого ви хочете досягти. Введення ниток PDO можна проводити за допомогою тупих або гострих голок, відомих як канюлі. Ці канюлі вставляють у різні шари шкіри і дозволяють ниткам закріпитися дома і підняти шкіру.

Відновлення та догляд після лікування

Як правило, період відновлення після ниткового ліфтингу PDO ниткової підтяжки обличчя складає близько тижня. У цей час ви можете очікувати на тимчасову хворобливість або набряки, але вони швидко зникнуть. У процесі відновлення ви помітите, що текстура вашої шкіри стане гладкішою, а зморшки зменшаться. Результати з часом покращуватимуться.

Після лікування ви отримаєте інструкції з догляду або обмеження для якнайшвидшого одужання та забезпечення найкращих результатів. Більшість ваших обмежень та обмежень зазвичай діють протягом перших 24–72 годин. Інструкції після лікування включають:

 • Тримайте голову піднесеною; не згинайся надто довго
 • Не спіть ні на животі, ні на боці
 • Уникайте напруженої діяльності
 • Ніякого масажу обличчя та відлущування
 • Не використовуйте макіяж, креми для обличчя або інші засоби для догляду за шкірою.
 • Уникайте надмірної спеки (сауна) та перебування на сонці
 • Зведіть до мінімуму рухи обличчя, такі як надмірна посмішка або сміх
 • Не жуй жуйку
 • Не пийте алкоголь і не куріть
 • Не можна приймати препарати, що розріджують кров.
 • Не чіпайте і не тріть обличчя

Часті питання про PDO нитковий ліфтинг

Ось ще одна важлива інформація про нитковий ліфтинг PDO. Для більш детального обговорення цього ниткового ліфтингу найкраще призначити зустріч із нами.

Результати постійні?

Результати лікування нитковим ліфтингом PDO є непостійними і з часом поступово зникають. Зрештою, вам може знадобитися провести ще один курс лікування, щоб зберегти результати. Хоча лікування може бути непостійним, результати більш тривалі порівняно з іншими косметичними процедурами, оскільки шкіра може виробляти колаген при контрольованому загоєнні.

Як продовжити ефект?

Є багато речей, які ви можете зробити, щоб продовжити результати ниткового ліфтингу. Ми рекомендуємо кинути палити, пити воду, вживати алкоголь у помірних кількостях, користуватися сонцезахисним кремом, виходячи на вулицю, обмежувати вплив прямих сонячних променів і приймати корисні для шкіри вітаміни та добавки.

Що потрібно зробити перед лікуванням?

Ось деякі запобіжні заходи, які ви повинні вжити за один або два дні до лікування, щоб забезпечити вашу безпеку та оптимальні результати:

 • Добре зволожуйте
 • Уникайте продуктів, що містять ретинол.
 • Не приймайте препарати, що розріджують кров.
 • Тимчасово припиніть прийом женьшеню, риб’ячого жиру та вітаміну Е
 • Жодного тютюну та куріння протягом тижня
 • Чи підходжу для цього лікування?

По-перше, нам потрібно буде запланувати першу консультацію. Потім ми беремо до уваги кілька кваліфікацій, перш ніж підтвердити, що ви добре підходить для цієї вправи. Тут ми визначаємо ваші естетичні цілі, оцінюємо ваші проблемні галузі та вивчаємо вашу історію хвороби. Ті, хто не може відповідати вимогам:

 • Вагітні жінки або люди з діабетом або аутоімунним захворюванням
 • Людям із серйозним ушкодженням шкіри через хронічне незахищене перебування на сонці, куріння, надмірне вживання алкоголю або інших факторів способу життя;
 • Людям з келоїдним анамнезом і тим, хто страждає на подразнення, запалення або сонячні опіки.

Зупинити старіння та перетворити вашу шкіру

Сучасні косметичні технології пропонують безопераційні методи покращення шкіри та зовнішнього вигляду. Вам не потрібно лягати під ніж, щоб підтягнути, підтягнути та омолодити шкіру.

Ниткові підтяжки PDO не залишають шрамів, безболісні та пропонують негайні результати з мінімальним часом простою, що робить їх чудовою процедурою проти старіння. Це особливо актуально для тих, хто ще не готовий до хірургічної підтяжки обличчя, але все ж таки хоче виглядати і почуватися молодшим.

Error: Only up to 6 widgets are supported in this layout. If you need more add your own layout.