Київський державний обласний центр пластичної хірургії

euro

Високе мистецтво наших пластичних хірургів визнано в Європі.
Директор центру пластичної хірургії Левицький Р.М. – хірург вищої категорії з 20-річним досвідом роботи у пластичній хірургії, який виконав понад 16 000 успішних операцій, є провідним пластичним хірургом однієї з найкращих клінік пластичної хірургії Німеччини.


04107, г. Киев ул. Баггоутовская 1
Київська обласна клінічна лікарня

Наші телефони та мессенджери:

044 332-56-46  093 499-93-21
096 842-89-87  095 626-45-23

Київський обласний центр пластичної хірургії , Київ, комплексне лікування та індивідуальний підхід у всіх областях косметики: передові методи лікування в естетичній та пластичній хірургії, високий професійний рівень лікарів, наявність самого сучасного обладнання дозволяє вирішити всі види пластичних, реконструкційних, естетичних проблем обличчя та тіла

Платизмопластика

Платизмопластика – це пластична операція з підтяжки шиї, спрямована на зміну основної мускулатури шиї для чіткішого зовнішнього вигляду шиї та під підборіддям.

Що таке платизмопластика?

Платизмопластика – це процедура пластичної хірургії, спрямована на покращення зовнішнього вигляду шиї та підборіддя. Під час платизмопластики м’яз платизми стискаються, утворюючи єдиний шар м’язів, що називається складкою серединної платизми. Це зменшує появу смуг на шиї, поганої чіткості шиї, індичати, подвійного підборіддя, провисання шкіри, небажаних смуг та щелеп. Платизмопластика часто поєднується з підтяжкою обличчя або шийною пластикою, щоб позбутися зайвого жиру та зайвої шкіри для більш повного омолодження.

Які косметичні проблеми вирішує процедура платизмопластики?

  1. Визначення шиї та лінії щелепи: Прямі зміни м’язів шиї при платизмопластику дозволяють негайно покращити визначення та тонус лінії шиї та щелепи.

Хто є ідеальним кандидатом на процедуру платизмопластики?

Ідеальним кандидатом на пластизмопластику є людина віком від сорока до п’ятдесяти років із помірними ознаками старіння в області шиї. Платизмопластика не рекомендується тим, у кого є серйозніші ознаки старіння або більш важка, обвисла шкіра шиї, оскільки цим людям також знадобиться цервікопластика для видалення зайвої шкіри.

Як у середньому відбувається відновлення після процедури платизмопластики?

У більшості пацієнтів після платизмопластики спостерігається гостра пауза протягом двох-трьох тижнів. Синяки, набряки та дискомфорт зникнуть за цей час. Протягом перших кількох тижнів необхідно буде враховувати обмеження фізичної активності, перебування на сонці та руху шиї. Більшість кандидатів відновлює нормальну діяльність протягом одного місяця.

Якими є можливі побічні ефекти процедури платизмопластики?

Можливі побічні ефекти після процедури платизмопластики включають набряк, дискомфорт, синці, зміну чутливості, рубцювання та інфекцію рани.

Що можна очікувати від результатів процедури платизмопластики?

Результати процедури платизмопластики помітні одразу після процедури. Результати платизмопластики постійні, але схильні до природних змін з віком і значною зміною ваги.

Яка середня вартість процедури платизмопластики?

Фактична вартість платизмопластики залежить від місця розташування, сертифікованого лицьового пластичного хірурга, а також тривалості та ступеня залучення пластичної операції. Дізнайтеся більше, записавшись на консультацію.

Error: Only up to 6 widgets are supported in this layout. If you need more add your own layout.