Київський державний обласний центр пластичної хірургії

euro

Високе мистецтво наших пластичних хірургів визнано в Європі.
Директор центру пластичної хірургії Левицький Р.М. – хірург вищої категорії з 20-річним досвідом роботи у пластичній хірургії, який виконав понад 16 000 успішних операцій, є провідним пластичним хірургом однієї з найкращих клінік пластичної хірургії Німеччини.


04107, г. Киев ул. Баггоутовская 1
Київська обласна клінічна лікарня

Наші телефони та мессенджери:

044 332-56-46  093 499-93-21
096 842-89-87  095 626-45-23

Київський обласний центр пластичної хірургії , Київ, комплексне лікування та індивідуальний підхід у всіх областях косметики: передові методи лікування в естетичній та пластичній хірургії, високий професійний рівень лікарів, наявність самого сучасного обладнання дозволяє вирішити всі види пластичних, реконструкційних, естетичних проблем обличчя та тіла

Лазерна блефаропластика

Лазерна блефаропластика, лазерне омолодження повік

З віком ніжна шкіра навколо очей може втратити частину своєї еластичності і виглядати обвислою, обвислою, опухлою або зморшкуватою. Підтяжка шкіри навколо очей може зменшити ці тонкі лінії та зморшки.

Зими в Калгарі часто викликають багато відблисків від сонячного світла та снігу, тому зморшки навколо очей через надмірну косоокість дуже поширені. Лазерне омолодження повік може омолодити шкіру навколо очей, допомагаючи досягти більш свіжого і молодого зовнішнього вигляду.

Що таке лазерна блефаропластика?

Лазерна блефаропластика – це неінвазивне лазерне лікування, спрямоване на периокулярну область. Це може бути корисно людям, які:

  • Зморшки біля очей через старіння
  • Опухлі очі через втому
  • Хочете зменшити косметичне пошкодження шкіри навколо очей через сонячне світло або відблиски

Лазерне омолодження повік пропонує альтернативу традиційній хірургічній блефаропластиці і забезпечує більш короткий час відновлення. Це вважається безпечним та швидким способом покращити зовнішній вигляд шкіри біля очей. Для пацієнтів з надмірним опущенням повік / мішкуватими століттями лазерна блефаропластика, яка є новою альтернативою звичайному скальпелю або електрокоагуляції, може бути кращим довгостроковим варіантом, оскільки омолодження повік допомагає розгладити та підтягнути, але не видаляє зайву шкіру, як хірургічний варіант.

Як працює лазерна блефаропластика?

Лазерна блефаропластика використовується для тонізування та омолодження ніжної області навколо очей, стимулюючи вироблення природного колагену і зміцнюючи існуючий колаген. У цій процедурі використовується запатентовані апараті та методи, що безпечно доставляє на шкіру світло високої інтенсивності та може забезпечити відмінні результати з мінімальним часом простою або без нього.

Чого очікувати від лазерної блефаропластики (лазерного омолодження повік)

Зазвичай можна побачити деякі результати відразу після лікування, а помітніші зміни з’являються через 7-10 днів. Поліпшення зазвичай з’являються протягом декількох місяців після процедури, оскільки ваше тіло продовжує виробляти колаген, а еластин відновлюється.

Крок 1: Лазерне омолодження повік не вимагає загальної анестезії, оскільки ми використовуємо м’який неінвазивний лазер.

Крок 2: Наносимо лазер на шкіру навколо очей. У цей період ви відчуєте легке тепло, але більшість пацієнтів не повідомляють про значний дискомфорт.

Крок 3: Відразу після процедури у вас може з’явитися мінімальне почервоніння або припухлість, що супроводжуються відчуттям сухості в обробленій ділянці. Ці почуття природні і згодом мають зникнути.

Часто задавані питання

Чи болісно лазерна блефаропластика?

Більшість пацієнтів не повідомляють про значний дискомфорт під час лазерного омолодження повік. Ми пропонуємо безкоштовний ProNox, розчин закису азоту та кисню 50/50, який пацієнти можуть використовувати для зменшення занепокоєння або дискомфорту під час процедури.

Error: Only up to 6 widgets are supported in this layout. If you need more add your own layout.