Київський державний обласний центр пластичної хірургії

euro

Високе мистецтво наших пластичних хірургів визнано в Європі.
Директор центру пластичної хірургії Левицький Р.М. – хірург вищої категорії з 20-річним досвідом роботи у пластичній хірургії, який виконав понад 16 000 успішних операцій, є провідним пластичним хірургом однієї з найкращих клінік пластичної хірургії Німеччини.


04107, г. Киев ул. Баггоутовская 1
Київська обласна клінічна лікарня

Наші телефони та мессенджери:

044 332-56-46  093 499-93-21
096 842-89-87  095 626-45-23

Київський обласний центр пластичної хірургії , Київ, комплексне лікування та індивідуальний підхід у всіх областях косметики: передові методи лікування в естетичній та пластичній хірургії, високий професійний рівень лікарів, наявність самого сучасного обладнання дозволяє вирішити всі види пластичних, реконструкційних, естетичних проблем обличчя та тіла

Підтяжка повік

Підтяжка повік: блефаропластика (пластика повік)

Очі часто є одним із перших областей особи, у яких з’являються ознаки старіння. Надмірна шкіра, обвислість і жирові кишені під очима можуть призвести до того, що людина виглядатиме сумною, втомленою, злою і старшою, ніж вона є насправді. Пластика повік або блефаропластика дозволяє видалити зайву шкіру з верхніх повік і зменшити мішкуватість нижніх повік. Ця процедура відома як підтяжка очей.

 

У КИЇВСЬКОМУ ДЕРЖАВНОМУ ОБЛАСНОМУ ЦЕНТРІ ПЛАСТИЧНОЇ ХІРУРГІЇ ми пишаємося тим, що у нас працює досвідчений окулопластичний хірург Роман Левицький, який спеціально навчений проводити косметичні процедури на тендітних, ніжних тканинах очної галузі. Ми можемо допомогти вам досягти комплексного омолодження області навколо очей за допомогою підтяжки повік (блефаропластики) окремо або у поєднанні з іншою процедурою, наприклад, підтяжкою брів.

Переваги підтяжки повік

Блефаропластика (пластика повік) може відновити зовнішній вигляд твердої, гладкої шкіри навколо очей, коли м’язи та тканини повік стають ослабленими через вік, збільшення ваги та інших факторів.

Підтяжка повік або пластика повік ідеально підходить для корекції:

 • Вільні або відвислі верхні повіки, які можуть заважати зору.
 • Відкладення жиру, через які повіки виглядають опухлими
 • Мішки під очима
 • Нижні повіки, що опускаються, оголюють білки очей нижче райдужної оболонки
 • Нижні повіки з надлишком шкіри
 • Зморшки або тонкі лінії на нижніх повіках

Косметична пластика повік

Блефаропластика – це амбулаторна процедура, яка триває від 45 хвилин до 2 годин і зазвичай проводиться під місцевою анестезією із седативною дією. Пацієнти можуть вибрати одночасне виконання верхньої та нижньої блефаропластики для більш виражених результатів.

Блефаропластика верхньої повіки

Операція на верхньому столітті може стосуватися:

 • Опущена чи надмірно повна складка на верхньому столітті очей
 • Обвисла, обвисла зайва шкіра над очима (птоз)
 • Набряклість, викликана жировими відкладеннями на верхніх повіках

При верхній блефаропластику хірург робить розріз уздовж природної складки верхньої повіки. Далі хірург видаляє жирові відкладення та зайву шкіру та підтягує м’язи верхньої повіки.

Блефаропластика нижньої повіки

Операція на нижніх повіках може стосуватися:
 • В’яла зайва шкіра, що обвисла або провисає під очима
 • Дрібні зморшки під очима
 • Набряклість під очима

Для нижньої блефаропластики хірург робить розріз нижче за нижню лінію вій, щоб видалити зайву шкіру.

У деяких випадках пацієнту з надлишковим жиром під очима може допомогти транскон’юнктивальна блефаропластика. У цій процедурі жир видаляється через розріз усередині нижньої повіки. Ця процедура не залишає видимих шрамів.

Хірургія повік з підтяжкою брів

Для повнішого омолодження області навколо очей багато пацієнтів можуть розглянути можливість поєднання блефаропластики з підтяжкою брів (пластика брів), яку іноді називають підтяжкою чола.

У багатьох випадках опущену верхню повіку можна частково виправити лише за допомогою процедури блефаропластики. Під час підтяжки брів положення брів і верхньої повіки піднімається, а з верхньої повіки видаляється додаткова зайва шкіра. Підняття брів і повік не тільки допомагає створити молодший і свіжіший вигляд, але також може зробити людину більш пильною, позитивною і в цілому більш виразною.

Функціональна підтяжка повік

Якщо повіки починають провисати в полі зору, може знадобитися функціональна блефаропластика. Процедура може бути покрита медичною страховкою, якщо це вважатиметься необхідним за медичними показаннями. Визначення ступеня порушення зору здійснюється шляхом перевірки периферичного поля зору за допомогою приладу, який називається аналізатором поля зору Хамфрі (HVF). 3

Відновлення після пластики повік

Після процедури блефаропластики пацієнти виявляють, що використання змащувальних очних крапель та прикладання холодних компресів до області допомагає полегшити побічні ефекти та викликати оптимальне загоєння. Ми рекомендуємо нашим пацієнтам уникати фізичних навантажень протягом кількох тижнів, хоча більшість із них почуваються комфортно, повертаючись до роботи, коли їх шви знімаються через 3 або 4 дні.

Важливо, щоб пацієнти утримувалися від макіяжу очей або контактних лінз протягом перших 2 тижнів після блефаропластики, і рекомендуємо носити темні сонцезахисні окуляри, щоб зменшити вплив елементів.

Після операції на повіках можуть з’явитися синці та набряк, але вони поступово зникнуть, і пацієнти помітять, що зовнішній вигляд їхніх очей покращуватиметься протягом одного року. Згодом рубці після блефаропластики зникають настільки, що їх неможливо виявити.

Хоча повіки все ще схильні до старіння, блефаропластика дає довгострокові результати.

Побічні ефекти хірургії повік

Побічні ефекти операції на повіках виникають рідко, особливо якщо процедура проводиться досвідченим хірургом-окулопластом (очним хірургом, що спеціалізується на косметичних процедурах). Ускладнення та побічні ефекти блефаропластики можуть включати:

 • Реакції на анестезію
 • Інфекції
 • Затуманений зір або двоїння в очах
 • Тимчасові зміни сльозогінності
 • Роздратування очей
 • Погане зцілення

Хто є кандидатом на підтяжку повік?

Ідеальний кандидат на блефаропластику (пластику повік):
 • У хорошому загальному стані здоров’я
 • Не курить
 • Відсутність серйозних захворювань очей

Люди з певними захворюваннями, такими як високий кров’яний тиск, захворювання очей, діабет або захворювання щитовидної залози можуть не підходити для операції на повіках.

Перед косметичною блефаропластикою важливо, щоб у пацієнта були реалістичні очікування. Хоча процедура може покращити зовнішній вигляд та підвищити впевненість у собі, вона не змінює кардинально обличчя.

FAQS

Чи лікує це кола під очима?

Блефаропластика нижніх повік може видалити жирові відкладення, що викликають набряклість та мішки під очима. Хоча ця процедура може підтягнути шкіру під очима, вона не усуває темні кола під очима.

Чи покриє моя страховка?

Якщо ви думаєте про блефаропластику, можливо, ця процедура буде покрита вашою страховкою. Коли блефаропластика виконується з функціональних причин (якщо обвисла шкіра перешкоджає зору), страховка може покрити всю або частину вартості.

Чому мені слід вибрати хірурга-окулопластику для цієї процедури?

На відміну від пластичного хірурга, який навчений виконувати косметичні процедури на всіх частинах тіла, окулопластичний хірург – це очний хірург, який проходить додаткову спеціалізовану підготовку для виконання естетичних процедур на ніжних тканинах очної (очної) області. Хірург-окулопластик не тільки має тонкі дотики, необхідні для маніпулювання тендітною шкірою в цій галузі, але він або вона також має високу кваліфікацію у запобіганні ускладнень, які можуть вплинути на результат процедури або навіть вплинути на здоров’я очей пацієнта.

Зацікавлені в хірургії повік чи омолодження?

Якщо вас турбує поява відвислих, обвислих чи втомлених повік, ви можете стати ідеальним кандидатом на блефаропластику або операцію на повіках у поєднанні з підтяжкою брів. Під час консультації з окулопластичним хірургом ви отримаєте повну інформацію про всі доступні вам варіанти. Потім ви і ваш лікар разом розробите план омолодження очей, який допоможе вам досягти ваших цілей. Для отримання додаткової інформації про хірургію повік та омолодження, будь ласка, зв’яжіться з нами, щоб призначити вашу особисту консультацію.

Error: Only up to 6 widgets are supported in this layout. If you need more add your own layout.