Київський державний обласний центр пластичної хірургії

euro

Високе мистецтво наших пластичних хірургів визнано в Європі.
Директор центру пластичної хірургії Левицький Р.М. – хірург вищої категорії з 20-річним досвідом роботи у пластичній хірургії, який виконав понад 16 000 успішних операцій, є провідним пластичним хірургом однієї з найкращих клінік пластичної хірургії Німеччини.


04107, г. Киев ул. Баггоутовская 1
Київська обласна клінічна лікарня

Наші телефони та мессенджери:

044 332-56-46  093 499-93-21
096 842-89-87  095 626-45-23

Київський обласний центр пластичної хірургії , Київ, комплексне лікування та індивідуальний підхід у всіх областях косметики: передові методи лікування в естетичній та пластичній хірургії, високий професійний рівень лікарів, наявність самого сучасного обладнання дозволяє вирішити всі види пластичних, реконструкційних, естетичних проблем обличчя та тіла

Пластична хірургія

Що вам потрібно знати про пластичну хірургію перш ніж звертатися до фахівця.

Почувши слова «пластична хірургія», ми відразу ж згадуємо образи кінозірок, які проходять різні процедури, щоб зробити себе більш привабливими. Таким чином, пластична хірургія часто сприймається тільки як естетична процедура. Це невірно, і є й інші помилки щодо пластичної хірургії.

Мета цієї статті – розвіяти різні міфи і познайомити з важливими фактами про пластичну хірургію.

Факт №1:

Пластична хірургія – це не чисто естетична процедура.

Пластична хірургія ділиться на дві категорії: косметичну і реконструктивну. Хоча всі ми знаємо про більш популярних косметичних операціях (ринопластика, збільшення грудей, ліпосакція і т. п.), Ми не часто чуємо про реконструктивної хірургії. Ці реконструктивні операції робляться дітям, народженим з ущелиною верхньої губи або військовим, що отримали поранення під час війни. Інший приклад – реконструктивна хірургія, що проводиться постраждалим від опіків.

Це всього лише кілька прикладів пластичної хірургії, що допомагає поліпшити якість життя.

Факт №2:

Пластична хірургія не передбачає використання пластики.

Пластична хірургія отримала свою назву від грецького слова «plastikos», що означає пластичний або пластичний, а не тому, що в ній використовується пластик. Матеріали, які використовуються в якості імплантатів під час пластичних операцій, – це силікон, Gore-Tex і Medpor, причому силікон є найбільш поширеним. У деяких випадках замість імплантатів використовуються трансплантати. Ці трансплантати беруться з тіла пацієнта (наприклад, вушної хрящ) і, отже, не відторгаються організмом.

Факт №3:

Силіконові грудні імплантати не збільшують ризик раку грудей.

Існує поширена помилка, що силіконові грудні імплантати призводять до раку грудей. Були проведені дослідження, які довели, що при використанні силіконових імплантатів ризик раку грудей не збільшується. При цьому, якщо після установки грудних імплантатів виникає біль або дискомфорт, краще відразу ж проконсультуватися з лікарем.

 

Факт №4:

Пластична хірургія не зупинить процес старіння.

Після проведення процедури люди будуть продовжувати старіти. Пластична хірургія не зупинить і не уповільнить старіння. Старіння буде залежати від різних чинників, таких як спосіб життя, дієта, вправи і т. п.

Факт №5:

Пластична хірургія не позбавляє від шрамів повністю.

Як і всі операції, пластична хірургія залишає після себе шрами. Однак пластичні хірурги вміють не тільки мінімізувати, а й ефективно приховати шрами. Наприклад, при підтяжки обличчя шрам ховається в області вуха, де він менш помітний. Шрами також ховаються серед зморшок, що надає природний вигляд.

 

Факт №6:

Пластична хірургія не має ні статевих, ні вікових бар’єрів.

Хоча існує думка, що пластичні операції роблять лише жінки, але це не так. В даний час все більше і більше чоловіків роблять такі процедури, як ліпосакція, гінекомастія і т. п. Пластична хірургія не залежить від віку. Хоча лікарі не рекомендують робити дітям косметичні процедури, оскільки вони все ще ростуть, реконструктивні процедури проводяться у всіх вікових групах. Було відзначено, що більшість людей, які перенесли пластичні операції, належать до вікової категорії 35-50 років.

Сучасна медицина стрімко розвивається, і пластична хірургія далеко пішла від того, що було в 80-х і 90-х роках. Проте, найкраще детально обговорити з лікарем і дізнатися про всі переваги і ризики, перш ніж проходити процедуру.

Сертифікований пластичний хірург, Левицький Роман Миронович є єдиним українським хірургом який закінчив дворічну клінічну ординатуру на кафедрі пластичної та естетичної хірургії Санкт-Петербурзької медичної академії та післядипломної освіти, отримавши таким чином, базову освіту по пластичної та естетичної хірургії.

Спеціаліст з 20-річним досвідом роботи. Єдиний пластичний хірург в Україні, який має право виконувати пластичні операції не тільки в нашій країні, а й за кордоном. Доктор Левицький неодноразово стажувався і практикувався в різних зарубіжних країнах. Єдиний з українських хірургів спочатку спеціалізується по пластичній хірургії (НЕ перекваліфікований).

Роман Левицький, є одним з найбільш затребуваних пластичних хірургів в Україні.

Доктор Левицький використовує новітні технології в косметичних операціях.

Error: Only up to 6 widgets are supported in this layout. If you need more add your own layout.